Biedriem

11. jūlijs 11:00

Olaines rogainings, PL2 (2h, 4h, 6h, 3h-MTB) [MAINĪTS datums!]


Skriešanas seriāls:
Vieta: , ,
Distance: , , ,

Mājas lapa: Olaines rogainings, PL2 (2h, 4h, 6h, 3h-MTB) [MAINĪTS datums!]
Pieteikšanās lapa: Olaines rogainings, PL2 (2h, 4h, 6h, 3h-MTB) [MAINĪTS datums!] pieteikšanās

or2020-apvidus

Par to kā radies Olaines pilsētas nosaukums un leģendas klīst ļoti dažādas. Viena stāsta, ka garāmbraucēji šeit saoduši no purva izplūstošos sērūdeņus, kas atgādināja vecu olu smaku. Citi stāsta, ka nosaukums cēlies no oļiem klātās Olainītes upes. Bet vietējiem vislabāk patīk leģenda par milzi, kas ar vienu kāju stāvējis Mītavā, ar otru –  Rīgā.

Pērn varējāt iejusties vācu, krievu, latviešu un padomju strēlnieku ādā, šturmējot ierakumos un karabāzēs paslēptos kontrolpunktus kartē, kas izskatījās kopā sašūta gobelēna no pirmskara līdz mūsdienām. Šogad pārcelsimies uz Olaines pilsētas Mežaparku, no kurienes dosimies Rietumu virzienā līdz pat Cenas tīrelim, kur ar aizvēsturiskām kartēm cauri netiksim. Tāpēc jau tagad tiek zīmēta jauna un smalka orientēšanās karte, kur būs iezīmēts teju katrs akacis un tajā mītošais velns.

Nolikums

Rogaininga seriālā būs 6 posmi dažādās pilsētās un arī apvidos, kas veidos sacensību kopvērtējumu. Dažos no posmiem būs arī 3h MTB distance tiem, kam vairāk patīk braukt ar velo, nekā skriet.

(16.04.) Sakarā ar to, ka pasaulē ir paziņots par COVID-19 pandēmiju un Latvijā ir izsludināta ārkārtas situācija, pasākums tiek pārcelts uz laiku, kurš tiks paziņots, tiklīdz tiks atcelts valsts ārkārtas stāvoklis. Pasākums netiek atcelts un visi dalībnieki saglabā savas dalības maksas.

 

    
Atzīmēt piedalīšanos VSK Noskriet kalendārā, var tikai VSK Noskrien biedri. Bet ja tu tāds neesi, tad vari par tādu kļūt.

VSK Noskrien - galvenais nav uzvarēt, galvenais ir noskriet.
VSK Noskrien biedri kas piedalās
Skrējējs
.Linda varbūt piedalās
mtiger varbūt piedalās
dadadzis piedalās
frišais piedalās
chunka piedalās
Lauma ļoti skauž
ValentineR piedalās

Piedalās - 4

Varbūt piedalās - 2

Ļoti skauž - 1

Komentēt

  

  

  

Pievienotais komentārs var uzreiz neparādīties. Nevajag dubultā.