Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

11. augusts 11:00

Teku Taku rogainings 2019


Skriešanas seriāls:
Vieta: , ,
Notikums: , ,
Distance: ,

Mājas lapa: Teku Taku rogainings 2019
Pieteikšanās lapa: Teku Taku rogainings 2019 pieteikšanās

2019. gada 11. augustā noritēs nu jau trešais Teku Taku rogainings. Šoreiz rogaininga organizatori ikvienu aicina uz Meņģeles apkaimi Ogres novadā, kur Meņģeles pagasta Tautas namā pulcēsies un sacentīsies vairāki simti tautas sporta cienītāju no visas Latvijas un kaimiņvalstīm. Ieeja pasākumā no plkst. 9:00, starts – 11:00, četru stundu distances finiša laiks būs 15:00, tūlīt sekojot apbalvošanai, savukārt astoņu stundu distances finiša laiks – 19:00 ar apbalvošanu īsi pēc tam. 

Pirmo reizi Teku Taku rogainings stundu pirms starta piedāvās rogaininga instrukciju un apmācību pieredzējušu sportistu vadībā. Sacensību dalībniekus sagaida gardas pusdienas, uzvarētājus – sirsnīgas dāvanas. Uz pasākumu ierasties aicināti arī atbalstītāji – ģimenes un draugi, pašiem mazākajiem būs iespēja izmantot biedrības Babyroom izveidotu bērnu atpūtas stūrīti.

Pasākuma nolikums un pieteikšanās ROGAINING.LV mājas lapā. Saziņai organizatori aicina izmantot arī diskusiju platformu www.rogaining.lv/sarunas/ un sociālos tīklus (Facebook, www.facebook.com/events/192703744933162/).

4 stundu distance ir Latvijas kausa rogainingā (LKR) 2019 posms īso sacensību kategorijā.
8 stundu distance ir LKR 2019 posms vidējo sacensību kategorijā.

 

  • Agrāk noskrien.lv:    2017   2016
    
Atzīmēt piedalīšanos VSK Noskriet kalendārā, var tikai VSK Noskrien biedri. Bet ja tu tāds neesi, tad vari par tādu kļūt.

VSK Noskrien - galvenais nav uzvarēt, galvenais ir noskriet.
VSK Noskrien biedri kas piedalās
Skrējējs
zetto piedalās
AngelLika21 piedalās
katarakt piedalās
Ugis piedalās
frišais piedalās
EdgarsBR piedalās
MartinsF piedalās

Piedalās - 7

Komentēt

  

  

  

Pievienotais komentārs var uzreiz neparādīties. Nevajag dubultā.