Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Tempa turētāju ieteikumi Nordea Rīgas maratona dalībniekiem


Skrējienu izplānot, nospraust mērķi distancē pavadītā laika izteiksmē un stingri pie tā pieturēties. Dmitrijs. Maratons uz 4h00min.

Neskaiti kilometrus, skrien “nogriežņos” – no koka līdz krustojumam, no krustojuma līdz afišai! Nospraud redzamu mērķi, tā būs vieglāk! Edgars. Maratons uz 3h15min.

Vairāk klausīties sevī, nevis mūzikā. Ulla. Maratons uz 4h30min.

Meitenēm skriet dažus metrus pirms tempa turētājiem. Aivars. Maratons uz 4h00min.

Mērfija likums skrien arī garās distances. Ja būsi kurpju šņores sasējis tikai ar vienu mezglu, tad, visticamāk, tās atsiesies. Sien uzreiz dubulto mezglu, jo dubults taču neplīst! Krišjānis. Pusmaratons uz 2h00min.

Tempa turētāji noskries maratonu, bet tev pašam vajadzēs noskriet savējo. Andris. Maratons uz 3h15min.

Elpojiet, lieki nerunājiet, smaidiet, izbaudiet finišu, lai pēc cik stundām arī tas būtu. Dmitrijs. Maratons uz 4h00min.

Smaidīt – vismaz distances pirmo pusi. Ulla. Maratons uz 4h30min.

Ja tu skriesi ar mērķi, tad pieraksti to. Mājās uz lapiņas tagadnes formā. Domu spēks strādā arī skriešanā. Juris. Maratons uz 3h30min.

Distancē turaties tempa turētāja ēnā un pēdējā finiša taisnē to apdzeniet. Nesatraucaties – uzvarēsiet. Tempa turētāja status viņam finišu arī liek skriet vienmērīgā tempā. Aivars. Maratons uz 4h00min.

Vai esat redzējuši kazu, kas kalnā skrien lieliem, lieliem soļiem? Nē. Tāpēc tiltos skrienam maziem solīšiem. Andris. Maratons uz 3h15min.

Kopā skrienot, kilometri paskrien ātrāk. Ulla. Maratons uz 4h30min.

Būsim bruņoti ar našķiem un dzērieniem, kurus citviet trasē nedabūt. Divās mugursomās pietiks vietas Tavām želejām, enerģijas batoniņiem un citiem spēcinošiem ķīselīšiem. Matīss. Maratons uz 4h15min.

Starta brīdī smadzenes ir eiforijā, iekšā vārās adrenalīns un liekās, ka šodien var visu. Nekādas forsāžas distances sākumā.  Andis. Pusmaratons uz 1h30min.

Tempa turētājs ir draugs, prasi tam, kas uz sirds: „Kad būs nākamais dzeršanas postenis? Cik km vēl jāskrien? Kāpēc PeR puiši netika Eirovīzijas finālā? Jebko! Krišjānis. Pusmaratons uz 2h00min.

Katram ir sava izvēle – kādam smags darbs trasē un uzvarētāja lauri finišā, kādam svētki un izklaide. Un pāri visam – fantastiski labi pavadīts laiks visiem. Imants. Maratons uz 4h15min.

90% ir galvā un pārējie 10% arī ir galvā!  Edgars. Maratons uz 3h15min.

Skrējējs klausās, tempa turētājs runā. Ja jūs gribat tikai noskriet, tad nekāda problēma sarunām, bet ja ejat uz rezultātu, tad runāšana “rausta” elopšanu, kas finiša sekundēm var atņemt spēku. Aivars. Maratons uz 4h00min.

Ja nedomājiet izmantot tempa turētāu pakalpojumus, tad iesaku to darīt vismaz pirmajos kilometros, lai nepārķertu sākumu. Ilona. Maratons uz 4h15min.

Atceraties, ka pirms starta būs rindas uz sirdsmājiņu. Andris. Maratons uz 3h15min.

Tempa turētāji, iespējams, ir vienīgie cilvēki pasaulē, kuri patiesi priecājas par to, ka citi viņus vispirms izmanto savtīgos nolūkos un tad pamet, lai sasniegtu savus personīgos mērķus!  Marta. Pusmaratons uz 1h45min.

Runā, ka būšot karsts, tāpēc dzeriet katrā dzirdināšanas punktā, laicīgi kaut ko apēdiet. Tempa turētāji to nevar, bet jums vajadzētu laicīgi samazināt tempu vai pat izstāties, ja organisms to dikti prasa. Dmitrijs. Maratons uz 4h00min

Domās nesaki sev “vēl 10km” saki jau pievarēti 32km vēl tikai 10km. Nekautrējies uzmundrināt pats sevi, nekautrējies izteikt domas vārdos!  Edgars. Maratons uz 3h15min.

Startā skrējēji domā, ka visiem kilometru nepietiks, tāpēc pirmos kilometrus skrien ātrāk nekā to trenētība spēj. Pietiks kilometru visiem – sāc savā tempā un izbaudi distanci. Krišjānis. Pusmaratons uz 2h00min.

65 komentāri rakstam Tempa turētāju ieteikumi Nordea Rīgas maratona dalībniekiem

 • Ervins

  Tad jau bus jaskrien kopa ar Dmitriju pa 4 h nav ko mocities saj karstuma tapat pec rekordiem naizskriesim.

 • papucis

  pavisam noteikti nedrīkst aizmirst par pretiedeguma līzekļiem, pa to neilgo laiku var smuki iecept apģērba aprises :)

 • Māris T Māris T

  Nav tā, ka pretiedeguma krēms traucē svīst?

 • almav almav

  Netraucē gan, vienīgi uz sejas nevajag pērcensties, nav forši.
  Purms gada tas bija mans pirmais un vienīgais iedegums – tas pats traktorista! :D

 • Agy Agy

  Es domāju, ka nav jēgas neko smērēt – svīdīsi un laistīsies to visu noskalos! Mamma ari ta saka, ka nav vērts. Varbūt ir kādas speciālas smēres šādām situācijām, bet šodien negribējās tērēt enerģiju meklējumiem!

 • Kuks Kuks

  Katram savs – es noteikti plecus nosmērēšu, lai vakarā nav skābais krējums jāziež virsū.

 • Hiēna essnee

  Krējumu vispār nevajag ziest virsū, jo tas ir taukains un, lai arī rada tūlītēju atvieglojuma sajūtu, rada dziļākus ādas bojājumus. Tas ir tāpat kā mēģināt nodzēst uguni ar eļļu. Ja ir gadījies apsvilt, jādzesē ar aukstu ūdeni, ledu vai speciālajiem pēcsauļošanās vai apdegumu krēmiem.

  Pirms starta gan ir prātīgi saziesties. Ja negribas tieši pirms starta smērēties, tad vismaz no rīta, starp pidžamas novilkšanu un treniņtērpa uzvilkšanu.

 • Geo Geo

  Ja iesmērējas mājās ar pretiedeguma krēmu tad līdz startam tas jau būs iesūcies.

 • Čarsets

  Izcils padoms, Aivar! :D
  “Meitenēm skriet dažus metrus pirms tempa turētājiem. Aivars. Maratons uz 4h00min.”

 • Hiēna essnee

  Mani jau brīdināja, ka uz meiteņu kājām neviens neskatīsies, skatīšoties uz dibeniem. Kā atriebību nāksies aplūrēt visus vīriešu dibenus! Meitenes, dariet tā! :D

 • Māris T Māris T

  Nāksies vilkt garus, izplūdušus šortus. Es kautrīgs.

 • Piekrītu essnee par puišu dupsīšiem :)) Ap 17to kilometru uzsāku konkursu “slapjš krekls” un “puišu/meiteņu smukie dupsīši” :)) daži piedalījas, daži tikai vēroja :P

 • Māris T Māris T

  Paldies TT par atbalstu un jaunietēm īsos svārciņos/šortiņos par iedvesmošanu. Slapjos kreklos ir spēks.

 • Paldies TT trijniekam uz 3:45 – taisījāt ballīti ne pa jokam!:) ĻOOOOTI palīdzēja! Un pirmais maratons pieveikts ar smaidu un milzīgu prieku uz cerēto/plānoto laiku!:) Paldies, paldies, paldies!

 • Ugis Ugis

  Man no distances otrās puses,katrs VSK Noskrien krekliņš bija ķeramais krekliņš,bet baloni bija tie no kā jābēg. Nepareizie cipari uztiem bija :)

 • Pihitis Pihitis

  Žetons TT uz 1:30, tā turpināt :) (tam, kas daudz runāja un pārējos motivēja) un uz beigām grūti gāja ar TT uz 3:00, pats pie Skanstes virsotnēm jau nevarēju tempu turēt, bet malači, ka uzdrošinājās tempu turēt uz 3:00, vai kāds iekļāvās 3:00 :) ? Cerams, ka nākamgad laiks būs vēsāks un izdosies 3 h iekļauties. Paldies visiem TT.

 • Pihitis Pihitis

  Apskatījos rezultātus TT uz 3:00 labi noskrēja, malači!

 • Gribu pateikt neizsakāmu paldies TT uz 4h, it īpaši Gunai. Pats gan beigās nenoturējos līdzi, bet vairāk kā 20km noskrēju kopā ar Aivaru, Gunu un Dmitriju. Izcili tempa un motivācijas turētāji! Paldies!

 • iva rs iva rs

  Mana šodienas mācība:

  Es nākamgad uzlīmēšu plāksterus uz krūšu galiņiem. Es nākamgad uzlīmēšu plāksterus uz krūšu galiņiem. Es nākamgad uzlīmēšu plāksterus uz krūšu galiņiem. Es nākamgad uzlīmēšu plāksterus uz krūšu galiņiem. Es nākamgad uzlīmēšu plāksterus uz krūšu galiņiem.

 • Jūlija

  Milzīgs paldies Imantam par tempa turēšanu pusmaratonā uz 2h. Runā, ka pirmo pusmaratonu gribas vnk noskriet, otro – zem 2 h, tad nu ar Imanta palīdzību man izdevās abi :) paldies par atbalstu, padomiem un tempu!

 • kasiic kasiic

  Pievienojos, milzīgs paldies 1:30 tempa turētājam Huch un 3:00 maratona tempa turētājiem par vienmērīgo tempu un atbalstu distancē. Lai gan neizdevās izturēt līdzi līdz finišam un vakar bija neliela škrobe ka pāris sekundes pietrūka lai izskrietu no 1:30, šodien šķiet ka personīgais rekords šādā karstumā tomēr ir kaut kas ar ko lepoties.

 • IngaJ

  Runājot par pretiedeguma krēmiem. Man ļoti noderēja Dzintara ražotais Jūrmala SPF 16. Ļoti labs. Pati ar to skrēju – nost negāja. Piedevām ūdensizturīgs. Un bez traktorista pazīmēm pēc skrējiena.

 • Neizsakāms prieks lasīt, ka esam bijuši patīkami kompanjoni garākā vai mazliet īsākā ceļā, patīkami censties! :) Tiekamies trasē.

 • Arturio, TT skrien pēc starta šāviena un nevis čipa laika.

 • und Arturio

  tulīt izlabosu :)

 • Ainars Ainars

  Man jau labu laiku pēc finiša pie Nacionālā teātra pienāca klāt viens vācietis, atpazina pēc 3:30 baloniem, kas tajā brīdī bija piesieti abiem jaunākajiem bērniem. Kaut arī mūsu tempu līdz galam neizturēja, teica lielu paldies. Nopļāpājām minūtes 10. Drusku pukstēja par karstumu, bet viss pārējais – pilsēta, organizatoriskais līmenis utt. viņam ļoti patika. Interesējās, kādam ir jābūt maratona laikam, lai skrietu kā TT visu laiku runājoties, uzmundrinot.
  Līdz 32 km skrēju kopā ar interesantu kungu no Ukrainas, palūdza panest viņa guaranas ampulu un želeju, jo pašam rokas pilnas. Alpīnists, garos gabalus sācis skriet pirms gadiem četriem, lai aizmirstos pēc jaunākā dēla nāves kalnos. Uzteica TT līmeni, komandas darbu, precīzu grafika ievērošanu, jo Kijevā katrā tempā uzliekot pa vienam cilvēkam un kā sanākot tā arī esot labi.
  Šīs sarunas, komunikācija ar līdzatkarīgajiem no dažādām valstīm arī ir iemesls, kāpēc man jau trešo sezonu nav neviena maratona uz laiku:) Ievelk tā TT lieta.

 • Es EXPO (tualetē) runāju ar vienu džeku no Krievijas, kurš esot tur kaut kur skrējis kopā ar 3h30 TT un tie esot skrējuši daudz daudz ātrāk. Esmu pārliecināts, ka ar NRM 2013 3h30 TT viņš ir apmierināts.

 • und Arturio

  Matīss zvērs! Viena desmitdaļa! :)

 • Jānis Actiņš, Pēteris Cābulis, Aivars Birks, Andris Veiss, Inga Zālīte nefinišēja, vai finišēja bez baloniem. Andis Mežulis jau sen tika nomainīts ar Juri Gudēvicu. Ilona Šaško, Signis Vāvere skrēja bez nummuriem, plus vēl sarakstā nav Imants Jansons, Imants Ķīkulis un Imants Antužāns, kas bija officiālie tempa turētaji un palīdzēja traumētajiem TT. Ņemot šo vērā, NRM 2013 bija vieni no labākiem TT kādus esmu redzējis.

 • und Arturio

  Signis, info ņemta no Nordea lapas

 • Es saprotu, ka TT balonus var nomest, ja nav iespējams karstuma vai veselības problēmu dēļ noturēt ātrumu un nākas nomest tempu vai izstāties, bet kāda loģika ir tempa turētājam nomest balonus, lai noskrietu ātrāk?
  Mani persnonīgi tas aizskar, jo atceros,cik nopietni mūsu TT kompānija uztvēra pienākumu gandrīz katrā noskrietajā kilometrā pielabojot tempu pēc GPS, jo stingrais TT nolikums taču nosaka, ka jāskrien vienmērīgi un savā tempā…

 • Aivars703 Aivars703

  Drupij, pilnīgi piekrītu tev – TT ir godpilns pienākums kas uzliek lielu atbildību. Tā nav sevis izklaidēšana, bet noteiktu pienākumu veikšana ko esi apņēmies veikt. Skriet vienmērīgi, nemitīgi piekoriģējot savu ātrumu (TT 4:00 lielākā kļūda 33 sekundes, bet ar nodomu). Izklaidēt apkārtējos, informēt un pats galvenais turēties viena laika TT turēties kopā, lai nejauktu gavu apkārtskrienošiem. Vēlreiz piedodiet, ka savu pienākumu veicu tikai līdz 32.kilometram, un pašu grūtāko gabalu atstāju Gunai un Ģimam. Pēdējos 10 kilometrus visiem apkārtējiem, lai nemaldinātu, ziņoju ka vairs nesmu TT (kaut baloni un numuri bija noņemti), bet esmu tikai pusnoplīsis skrējējs.

 • Uldis Nipers Uldis Nipers

  Druupij, ja runa ir par Dzo, tad viņš esot izstājies, un tas finiša laiks, droši vien, rezultātu tabulā nonācis kaut kāda pārpratuma pēc.

 • Ainars Ainars

  Ar TT attieksmi viss bija un ir vislabākajā kārtībā, gļuki ir rezultātos.

 • viagris viagris

  Šis bija mans pirmais pusmaratons, kā jau te teica – pirmo galvenais ir noskriet un tāds arī bija mērķis un tas arī tika izpildīts. Otrs bija turēties uz pēdējo tempu ar TT, taču, diemžēl, uz 2:15:00 startēja sākumā es no beigām un tā arī neizdevās noķert (pat nemēģināju, lai neuzdzītu pulsu). Tad nu mans neliels ieteikums – varbūt lēnākajiem laikiem startēt nedaudz tālāk no starta līnijas nākotnē.
  Bet nu tāpat atbalsts bija bieži, jo sanāca daudz pretī skriet. Sākums bija grūts kaut kā, bet nu uz vantinieka satikta Guna skrienot jau pretējā virzienā, tik atceros, ka paspēja uzsaukt – Izturību vai līdzīgu frāzi un ar to teikumu galvā arī finišēju. Labi atbalstīja arī nīderlandieši vai francūži ar ko noskrēju kopā kādus pēdējos 10km.
  Te bija padoms par to domu spēku – kad atgriezos mājās uz manas steigā uzrakstītās domu spēka lapiņas bija papildus vārds – https://dl.dropboxusercontent.com/u/69385259/2013-05-20%2019.52.09.jpg (tas tā, atkāpei :D)

 • eees eees

  Man nepatīk parasti baigi ņemties, bet nu sēžu un nesaprotu… varbūt esmu dumja bet ko Arturio gribēja teikt ar to tabulu un Matīsa izcelšanu? Skatos tajā tabulā uz citu TT veikumu un esmu lepna par to, ka katrā TT komandā vismaz viens pārstāvis finišēja pie tam ļoti tuvu noteiktajam laikam vai arī mazliet ātrāk, bet noteikti ne lānāk.
  Un arī tie TT, kas jau laicīgi sarunāja maiņu vai pieņēma lēmumu noņemt balonus- viņi ir piemērs kā skriet “ar galvu”!
  Mums ir lieliskākā TT komanda kādu man ir nācies sastapt! Esmu joprojām ļoti priecīga, ka man bija iespēja būt daļai no šīs komandas, ceru to kaut kad vēlreiz atkārtot! :) :)

 • iRUN

  Hei maratona TT 3:45!

  Man bija prieks kopā ar Jums baudīt šo jauko piedzīvojumu.

  Jūs bijāt lieliski un man paliks skaistas atmiņas par šo dienu.

  Paldies Inga, Artūr, Jāni! (:

 • in

  eees, es arī sākumā nesapratu. Nav ne skaidru nopēlumu, ne ieteikumu. Varbūt vienkārši – lai noliktu vēstures arhīvos. Un varbūt pie nākamā pasākuma izvilktu gaismā un pateiktu, ka dažiem tomēr labāk neuzticēt.

  Bet man šovakar mājupceļā uzradās vēlme tomēr vēl kādreiz pamēģināt. Tikt līdz galam. Ja man ļaus ;)

 • in

  Paldies, iRun! Man arī prieks par kopā pavadīto laiku :))

 • Andulis

  Neapšaubot TT pūliņus un to rezultātus, tomēr bildīšu – Arturio tabula labi ataino, kā izskatās “no malas”, ja neiedziļinās visās niansēs.

 • und Arturio

  eees es neko negribeju paradīt slikto ar šo tabulu, tā ir tikai informatīva, Matīss ir izcēlts jo viņam “kļūda” ir tikai viena sekundes desmitdaļa

 • Ugis Ugis

  Matīss ir cipargalva, gan mācēs izskaidrot savu “kļūdu” ;)

 • Geo Geo

  Es arī tās tabulas vēstījumu nesapratu.
  Kopumā priekš tādiem apstākļiem un salīdzinot ar citiem maratoniem, tempa turētāji ļoti labi paveica uzdevumu. Man ir tikai viena pretenzija – 4:15 komanda (laikam Matīss) 41km skatītājus apmētāja ar kaut kādiem priekšmetiem (konfektēm?). Noķerot, tas izrādījās tik lipīgs, ka nekas cits neatlika kā nekavējoties mest atpakaļ :) Bet labi, ka vēl nedaudz bija atlicis ūdens ar ko rokas noskalot :)

 • dot dot

  Kādā no rakstiem par tempa turēšanu lasīju, ka mūsu TT skrien ļoti vienmērīgi un finišē minūtes robežās no mērķa laika. Riktīgi malači, kam tas izdevās spītējot laika apstākļiem! Lai citu maratonu TT mūs apskauž!

 • in

  Jā, no malas tā ir, kā ir.
  Kā es redzu, kā varētu uzlabot – garāku rezervistu soliņu – lai jebkurā brīdī [nu labi, varbūt ne jebkurā, bet teiksim, ik pēc 14 km] varētu jebkuru no TT nomainīt. Lai finišā uz katru laiku būtu tieši 3 TT precīzajā minūtē.
  Cik no mums ir gatavi maratona dienā gaidīt trasē pie 14 vai 28 km atzīmes, lai varbūt paskrietu kādus 14-28km ?

 • Minimālais uzstādījums jau nav, lai finišē visi trīs. Tieši tāpēc jau ir trīs, jo visādi var būt.

 • Šādiem lieliem pasākumiem vēl derētu, ka TT startā sastājas pie koridoriem, nevis koridoros, lai tie, kas meklē savējos var vieglāk atrast un noorientēties.

 • Aivars703 Aivars703

  Katrai TT grupai izdalīt vienu plāksni ar TT laiku lieliem cipariem ko turēt virs skrējēju galvām. Atskanot starta šāvienam vienkārši nolikt malā. Tās varētu izmantot nākošos pasākumos.

 • eees eees

  Drīzāk jau prasītos, lai būtu koridori pēc plānotā finiša laika, nevis skrējēji tiktu sadalīti pēc tā kurš ātrāk pieteicies. Tas atvieglotu atrast savu vietu gan TT gan skrējējiem :)

 • Aivars703 Aivars703

  eees, tā arī lielos Maratonos sadala koridorus. Vēl sūta atgādinājumus, vai nav mainījies plānotais finiša laiks. Starp citu laika ņemšanas vieta 40.km nebija pareizā vietā (krietni pa tuvu, ap 39.7)

 • Geo Geo

  40km laika ņemšanas vieta vai pati kilometru zīme bija neprecīzi? Laika ņemšans vietas man liekas arī dažās citās vietās bija ar nobīdi no kilometru zīmēm.

 • dot dot

  Aivar703, vai uz Vanšu tilta nebija divi sensori – uzmundrini.lv ekrānam un 40.km laika atzīme?

  Starp citu, kilometru atzīmes pusmaratonam bija OK, bet no 22.km nobīdijās par 200m uz priekšu.

 • Aivars703 Aivars703

  40.km laika ņemšanas vieta. Paskatījos splitos. Pārsvarā visi skrējēji 5 kilometrus (no 35.-40.), ir ‘lidojusi’, pēdējos 2.2km – ‘vilkusies’. Tu, Dot, diez vai pēdējo piecinieku spēji noskriet zem 27 minūtēm un pēc tam 2.2km – 18 minūites.

 • dot dot

  Jā, tiešām! Nebiju tam pievērsis uzmanību. Pārrēķinot pēc Garmin datiem sanāk, ka 40.km laika atzīme bija nolikta 4m:34s jeb apmēram 700m iepriekš.

 • Andulis

  Es arī pamanīju, ka ar “40 km” nav kaut kas kārtībā. Speciāli gan nerēķināju, bet vairāk ticu, ka tur bija 39,3 km.

 • MRX MRX

  Sveiciens TT uz 2:15 un 4:30 !!! :)
  Viena jautra padarīšana !!! :)

  Bija prieks tipināt un māžoties kopā pirmos 15 km :) Pēc tam aiznesos palīgā personīgi vienai skrējējai sasniegt 2:08 savā mūža pirmajā “pusītē” :)

 • Davis Plotnieks

  MRX – prieks, ka Tev prieks! :]

  Dažreiz jau liekas, ka tā māžošanās kādam traucē, bet nu visiem ar neizdabāsi, tā ka laikam negatīvā kritika jāņem viegli :]

 • MRX MRX

  Dāvi, caurmērā jau visi izprot un saprot to māžošanos, arī tie, kas varbūt kādā brīdī paskatās uz tevi ar saskābušu fizionomiju – viņus var saprast:)

  Vēl viena forša fīča, skrienot par TT – skriet 20-25% lēnāk no sava sporta režīma, tad skrējiens kardināli pārvēršas, ja vairs nav svarīgs rezultāts :)

  Plus vēl tā apziņa, ka palīdzi kādam vai kādiem… :)

  P.s. vai video jau kaut kur ir pieejams ? :)

 • Paldies, MRX par kompāniju :) un protams milzīgs PALDIES par ūdeni!

 • Davis Plotnieks

  MRX – :] Par tempa samazināšanu un skrējiena baudīšanu 110% taisnība, bet par palīdzēšanu citiem 200% :]

  Video… Ilgais ceļš kāpās. Šobrīd švaki baigi ar laikiem, bet drīz (kād nedēļa) mēģinās ko kopā salikt :]

 • Dziņa Dziņa

  “90% ir galvā un pārējie 10% arī ir galvā!” :D

 • Andulis

  Ir jau skaists šis teiciens. Tomēr kāds velniņš dīda izteikt ierosinājumu, kas no tā (no teiciena) loģiski izriet:

  “Ja domājat, ka viss ir tikai galvā – noskrieniet Maratonu savā plānotajā laikā bez apaviem, bez apģērba, bez tempa turētājiem, bez pulsometra, bez dzērieniem un našķiem, bez skatītājiem, līdzjutējiem, bez konkurentiem, bez trenēšanās, bez publicēta rezultāta, bez medaļas.
  Izdevās? Pastāstiet, kā bija.”

  :D

Komentēt

  

  

  

Pievienotais komentārs var uzreiz neparādīties. Nevajag dubultā.