Biedriem

Komanda piedalās

VSK Noskrien twitter
VSK Noskrien Facebook profils

7. augusts

MIERA SKRĒJIENS 2016 (ATJAUNINĀTS)


Notikums: , , , ,
Distance:

Mājas lapa: MIERA SKRĒJIENS 2016 (ATJAUNINĀTS)

Informācija par skrējienu atrodama šeit.

Šī gada skrējiena grafiks atrodams šeit (noskrien.lv) kā arī šeit (mājas lapā).

Miera Skrējiens ierodas Latvijā 6. augusta dienas vidū. Ierašanās ir no Igaunijas un pirmais skrējiena apstāšanās punkts Latvijā ir Ape. Skrējiens būs Latvijā no 6. – 11. augustam, un visi interesenti, skriet un atbalstīt gribētāji, ir laipni un mīļi gaidīti pievienoties/atvienoties jebkurā mirklī, jebkurā vietā, uz cik daudz vai maz kilometriem/metriem (katrs solis skaitās) ir vēlēšanās un iedvesma. Vienīgi, runājot par skriešanu Rīgas robežās, tā gan formāli nedaudz atšķirsies, jo skrējējiem vajadzēs aizpildīt skrējiena dalībnieka pieteikšanās anketu. Anketa domāta vien organizatoru pašu vajadzībām un skaidrības viešanai- dalībnieku skaits netiks ierobežots ar anketu palīdzību.

Rīgā plānoto pasākumu afiša atrodama šeit.

 

Grafikā redzamie laiki nav pilnīgi precīzi, realitātē tie var “pārbīdīties” uz vienu  vai otru pusi, ņemot vērā situāciju uz ceļa, pašus skrējējus, ceremoniju ilgumu, kā arī citus faktorus. Atsaucoties uz nelielu diskusiju noskrien.lv forumā, kas saistīta ar šo skrējienu, vēlējos minēt, ka skrējienā ir iespējamas paralēlās skriešanas, kas nozīmē to, ka laikā, kad viena komandas daļa atrodas ceremonijā kādā pašvaldībā (vai varbūt skrien kopā ar sagaidītājiem līdz ceremonijas vietai, vai pilsētas robežai), tikmēr cita komandas daļa paralēli turpina skrējienu, līdz ar to, kur grafikā atzīmēts viens laiks, kas nepieciešams lai tiktu no punkta “A” līdz punktam “B”, tur realitātē tas laiks, kas vajadzīgs, lai mērotu šo attālumu, var atšķirties.

 

 

Paldies un uz tikšanos trasē! :)

 

 

  
Atzīmēt piedalīšanos VSK Noskriet kalendārā, var tikai VSK Noskrien biedri. Bet ja tu tāds neesi, tad vari par tādu kļūt.

VSK Noskrien - galvenais nav uzvarēt, galvenais ir noskriet.
VSK Noskrien biedri kas piedalās
Skrējējs
KarīnaK varbūt piedalās
Valdis.M varbūt piedalās
olga201 varbūt piedalās
edGars varbūt piedalās
Jacisss sekoju līdzi
Rozamunde piedalās
TophJay piedalās

Piedalās - 2

Varbūt piedalās - 4

Seko līdzi - 1

10 komentāri rakstam MIERA SKRĒJIENS 2016 (ATJAUNINĀTS)

 • Andulis

  Uzmanību! Kā jau druupijs aizvakar forumā minēja – ir lieliska atgriešanās iespēja no CET uz Siguldu vai Rīgu :)

  Miera skrējiens Cēsu pilsētas teritorijā būs no 10:00-11:10. Itin piemērots laiks, lai pieslēgtos, kad pēc vakardienas varoņdarbiem esam atpūtušies :)

 • emis

  VĒLĒJOS VĒLREIZ DARĪT ZINĀMU, KA PAŠLAIK NORIS DARBS PIE RĪGAS JAUNĀ MARŠRUTA, LĪDZ AR TO, TAS, KAS BIJA REDZAMS GRAFIKA RĪGAS AILĪTĒS LĪDZ ŠIM, BIJA JĀATSTĀJ BEZ IEVĒRĪBAS. KĀRTĪBAS LABAD, IZDZĒSU RĪGAS AILĪTES GRAFIKĀ, KURU IESPĒJAMS LEJUPIELĀDĒT. TUVĀKAJĀS DIENĀS (CERAMS, KA RĪT) VAJADZĒTU BŪT SKAIDRAM RĪGAS JAUNAJAM MARŠRUTAM, UN TAD TO VĒLREIZ MAINĪŠU (DARĪŠU TO ZINĀMU CAUR CAPS LOCK UZLIKŠANU KALENDĀRA VIRSRAKSTAM). ĻOTI ATVAINOJOS PAR SAGĀDĀTAJĀM NEĒRTĪBĀM, BET TĀ NU SANĀCIS.

 • Rozamunde Rozamunde

  Ko nozīmē “paralēlā skriešana”?

 • IlzeP IlzeP

  Paralēlā skriešana ir kad skrien vienlaikus divas grupas; praksē tas ir tā, ka autobuss izlaiž vienus skrējējus, sagaida iepriekšējos, pabrauc kādus 5 vai 10 km uz priekšu, izlaiž nākamos utt.

 • emis

  Tas nozīmē to, ko teica Ilze, kā arī to, ka līdztekus tam, ka pilsētā notiek ceremonija, skrējējs vai skrējēju grupiņa turpina ceļu.

 • Man būs iespēja paskriet garo pirmdien no Imantas līdz Slokai:)

 • Izskatas kad neko neskriešu,haltūras no pirmdienas līdz piektdienai.

 • Rozamunde Rozamunde

  Klapkalnciemā pitstops būs. Dzěrienkartē ūdens un jāņogu morsīts. Provēšu paskriet arī kādu gabaliņu līdz.

 • Valdis.M Valdis.M

  Bij forši. Paskrējos no Rīgas rātslaukuma līdz Imantai . Tur veco ļaužu pansionātā pasākums – Priedainē pievienojās bariņš Jūrmalas sporta skolas audzēkņi. Pēc Lielupes tilta pievienojās Murjāņu skolas audzēkņi no Jūrmalas filiāles. Jūrmalas domē pasākums ar Marijas Naumovas piedalīšanos. Tur pievienojās Jūrmalas meiteņu šķiet basketbola komanda.Pa ceļam uz Bigauņciemu mainījās veselas futbola komandas Jūrmalas vieglatlētikas audzēkņi. Lapmežciems – Ragaciems. Tur pa cik skrēja paralēli otra grupa no Engures tad mūs ar auto aizvizināja līdz Rozamundes pitstopam. Jēēē, tas Rozemundes jāņogu morsītis bij vienkārši dievīgs :) trīs glāzes izdzērās nemanot, un nebijis jāskrien tālāk tiešām no tā galdiņa tik vienkārši prom netiktu :) ! Aizskrējām līdz Šlokenbekas muižai, tur pasākums ar garšīgām ābolmaizēm. Tad kuplā skaitā ar vietējo bērnu hokejkomandu un Tukuma mazajiem sportistiem skrējām uz Tukumu, kur atkal pasākums.
  Katrā ziņā man ļoti patika :) Žēl tik ka nav laika piedalīties tālākā skriešanā !

 • TophJay TophJay

  Arī Liepājā bija forši!

Komentēt

  

  

  

Pievienotais komentārs var uzreiz neparādīties. Nevajag dubultā.