Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Nike izlaidis jaunu skrējēju sapni

nike_plus_sportband_2.jpg

Nike nedēļu atpakaļ spērusi plašu solī sava zīmola Nike+ attīstīšanā un iPod Nano ir atstājis tikai un vienīgi mūzikas klausīšanai. Jaunā rokas sprādze veic visu to pašu ko iepriekšējā kombinācija (protams bez skaņas) – skaita kilometrus, rāda ātrumu, patērētās kalorijas.

Tikai liekas nesaprotami kāpēc Nike ir tā steidzies, jo viens no argumentiem šāda produkta radīšanā bija padarīt šo visu neatkarīgu no Apple un iTunes, bet pašlaik vēl nav publicēta programmatūra, kas spētu šīs 16h ieraksta pārraidīt uz www.nikeplus.com. Rokassprādzē ir iemontēts USB flaša atmiņa, ko viegli var ievietot datorā, neizmantojot nekādas citas iekārtas.

Puiši kuriem ir bijusi iespēja šo mantiņu notestēt nav stāvā sajūsmā, jo displejs spēj vienlaicīgi attēlot tikai vienu rādījumu, respektīvi neredzēsiet reizē savu noskrieto un skriešanas ātrumu, kā arī grūtības būs agros rītos un vēlos vakaros, jo nav padomāts par papildus spilgtumu vai apgaismojumu.

Protams mārketinga pārstāvju ideja jau ir laba, ka skrējējiem kuri grib iesaistīties www.nikeplus.com akcijās un sabiedrībā, nav vairs jāmaina savs iemīļotais MP3 atskaņotājs pret iPod Nano, bet par 60$ jāiegādājas šī rokassprādze un viss būs darīts. Man izdevās atrast pa 50Ls eBay šo produktu, kā arī atgādinu ka izlasīju vienā komentārā – lai arī kāda būtu šī iekārta, laba vai slikta, Nike to ir izlaidis, lai pelnītu naudu uz savu vārdu.

Pie reizes gribētu arī iebērt sāli brūcēs un nodot jums ziņu ka Latvijā gan ir laba dzīve. Amerikas sporta federācija kas atbildīga par skriešanu ir aizliegusi sacensībās izmantot jebkādas elektroniskas palīgierīces un esot jau bijuši gadījumi ka Nike+ un iPod Nano ir konfiscēti. Pilnībā piekrītu ka to vajadzēja darīt attiecībā uz profesionāļiem, bet parastam interesentam kurš maratona skriešanai piedod asumu un piedalās sacensībās, gan vajadzētu ļaut skriet Britnijas Spīrsas iedvesmotam. Protams, protams robeža starp profesionālu maratona skrējēju un interesentu ir maza, bet arī sava taisnība ir tai organizācijai – austiņas ausīs samazina skrējēja drošību.

Saistītie resursi:
*) First Impressions: Nike+ SportBand
*) Nike+

2 komentāri rakstam Nike izlaidis jaunu skrējēju sapni

Komentēt

  

  

  

Pievienotais komentārs var uzreiz neparādīties. Nevajag dubultā.