Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Statistikas upuris

Lai arī liekas ka sāp visas maliņas, esmu apņēmības pilns šodien doties trasē. Viens kas neļaus man to nedarīt ir bērns, kurš kā atvēra acis jau prasīja vai šodien iesim skriet, un otrs ir nu pat veiktais pārskaitījums Garmin Forerunner 305 iegādei. Pēc Latvijas dīlera teiktā uzreiz tādu varu dabūt par 170 Ls, bet nedēļu pagaidot to man piegādās klāt no pašas Francijas par 138 Ls.

Vakardien pēcpusdienā aizdomājoties par sajūtām konstatēju ka jocīga sajūta ir ceļgalos un pēdā. Droši vien tas ir dēļ apaviem, vai arī tā ka sen nekas tādas netika darīts. Šodien jau tas viss ir pazudis un vienīgi ir smaguma sajūta kājās, bet tas ir trešās dienas efekts un jau no bērnības pieredzēts.

Šodien paredzēts veikt tādu pašu distanci kā otrdien un svētdien divas reizes vairāk. Līdz veloergometrijas slodzes testam plānoju šādā režīmā darboties – otrdiena, ceturtdiena, svētdiena. Pēc tam jau izmantojot testa rezultātus sagatavot plašāku plānu.

Es apskatīju divas iekārtas. Nopirkto Garmin Forerunner 305 un Polar RS800 SD. Otrais drusku glītāks, bet arī vairāk kā divas reizes dārgāks. Funkcionāli abas iekārtas veic to pašu. Ar savu jauno iekārtu varēšu redzēt cik esmu noskrējis, kādā laikā un pat eksportēt to visu uz Google Map (maksas pakalpojums). Sīkak par to visu uzrakstīšu kad būšu saņēmis un izmēģinājis.

6d7a_1.JPG

Liels paldies visiem kas seko līdzi manām aktivitātēm un tiešām novērtēju jūsu atbalstu. Savā ziņā tas ļoti motivē.

5 komentāri rakstam Statistikas upuris

  • iesaku apvienot skriešanas treniņus ar orientēšanos magnētā. Šodien sacensības juglas mežā. skriet ir interesantāk, ja rokās karte :)

  • tam jau visam ir iziets cauri, vienu gadu pat cīnījos par V21C čempiona titulu. orientēšanās sacensības uzliek rāmjus, noteiktā laikā, noteiktās dienās un ne vienmēr tur ir iespējams ieturēt ritmu, jo gadās apmaldīties trīs priedēs un visa lielā skriešana pārvēršas par skraidīšanu krūmos meklējot īsto bedrīti

  • Nu jau tā weba būšana Garminam ir bez maksas caur connect.garmin.com – Motionbased vairs nestrādā ….

  • Zhurka

    Es mēģināšu skriešanu savienot ar riteņbraukšanu un slēpošanu :) ar šo gadu atsāku. nevajadzēja tik lielu pārtraukumu okt. nov un dec. taisīt – forma pavisam pazudusi.

  • Apsveicu ar atgriešanos! :) Nekas un nekur nav zaudēts, ja nu tikai laiks :)

Komentēt

  

  

  

Pievienotais komentārs var uzreiz neparādīties. Nevajag dubultā.