Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Sāksim Jauno 2010.gadu ar skrējienu!

santa2010-1janvaris

Neatkarīgi no visiem laika  apstākļiem un citām pasaules kataklizmām 1.janvārī arī Latvijā iestāsies Jaunais 2010.gads! Vai esat izdomājuši kā šo dienu pavadīsiet?

Es, nu jau 2.gadu pēc kārtas,  pavadīšu skrienot svaigā gaisā, jo vados pēc seniem senču “ticējumiem”, kas nosaka, ka to, kā pavadīsiet pirmo gada dienu, tā arī viss gads tiks nodzīvots! :) 2009.gada prognoze apstiprinājās par 100% – uz šo brīdi mans kilometru skaits ir gandrīz 3 000 km. Tad nu, noteikti skriešu arī šogad un uz to aicinu pievienoties gan VSK Noskrien biedrus, gan visus pārējos aktīva dzīvesveida piekritējus!

Kas būs šī gada programmā? Nosvinēsim kārtīgi Jauno gadu, izgulēsimies un ar jauniem spēkiem dosimies atklāt gada kilometru sezonu!:) Cikos sāksim skriet? Cik noskriesim? Kur skriesim? Cik ātri skriesim?  Tas viss ir pēc paša izvēles un varēšanas. Var, protams, kā sm72 – Vecgada vakarā noskriet maratonu paralēli baudot seno vēsturi piramīdu tuvumā, un nākamajā dienā lēnā riksītī noskriet savus pēcmaratona 3km. Vai ņemt piemēru no OreMan un noskriet savus Jaungada kilometrus kā pusmaratonu precīzo pulksteņu un gardās šokolādes zemē.  Bet, kas dod priekšroku mūsu pašu izpriecām – ģērbjas siltāk un noskrien tik daudz, lai tiktu vaļā no svinību laikā uzņemtajiem smagumiem.

Kad nu esam tikuši līdz pirmā 2010.gada skrējiena finišam, neaizmirstam kārtīgi izvingroties, bet kam ir iespējas, tie dodas turpināt svinēt kādā pirtiņā, vai kādā citā pasākumā  … programmu vēlams sastādīt jau iepriekš, lai arī ekspromta idejas, parasti, neatpaliek un bieži ir tās labākās!

Lai tie kilometri nepazustu nebūtībā, tos būtu vēlams iegrāmatot dažādos resursos, tādos kā: VSK Noskrien kilometru krātuve un, lai dubults neplīst, arī starptautiskā 1.janvāra kilometru uzņemšanas punktā, kas atrodas pēc adreses: http://www.9rj.ru, kur letiņi, arī VSK biedri, piedalīsies jau 3.reizi un allaž ir bijuši visai aktīvi!
Lai Jums gaiši Ziemassvētki un kilometriem bagāts Jaunais 2010.gads!
© Mošķis

11 komentāri rakstam Sāksim Jauno 2010.gadu ar skrējienu!

 • sm72 sm72

  Paldies par jaukiem apsveikumiem Mošķi, arī no manas puses visiem biedriem jauki apsveikumi pirms izbraukšanas uz pēdējo šā gada maratonu:)

 • Krishjohn

  Ar to ģērbšanās siltumu vēl nezinu kā būs, bet uz šprici ar 10 km jau esmu sadūšojies. Tas krieviski runājošais kilometru pieņemšanas punkts jau var sākt meklēt Dormeo matračus, kuz iguldīt manus kilometrus.

 • Dina dina

  Valmierā jau 26.reizi tieši 1.janvārī pulcēsies paprāvs bariņš “dullo” skrējēju, kas skries apkārt Valmierai apmēram 19 km. Arī es būšu viena no viņiem.:)

 • Kaspars Kaspars

  Ielikšu arī savu kaut kādu nebūt kilometru artavu šajā pasākumā, ja veselība ļaus :)

 • vargans

  …lai visiem možs gars un raits solis 2010.gada pirmajā skrējienā! Man savu nākamā gada pirmo skrējienu būs jāatliek uz 2.janvāri. Gada pirmā diena būs jāpavada darbā…

 • Aivars Aivars

  Es gan, kā jau vairākus iepriekšējos gadus, 1.janvārī savā nodabā ļepatošu…:)

 • Ļepatošu arī es, distances garumu aptuveni zinu – 21,0975 km – standarta treniņu distance, bet kur to darīšu nezinu. Būtu jau labi, ja būtu kompānija, bet ja nesanāks, tāpat vajadzētu līdz finišam tikt :)

  Vargans, vai darbs veselu diennakti? Ja nē, tad vismaz 1km noskrieni mājas puses virzienā, solidarizējoties ar mums :)

 • Indra

  Man arī doma apskriet ap Valmieru :)

 • Aivars Aivars

  Laimīgu visiem, skrējieniem un noskrietā bagātu Jauno gadu!
  Izskatās, ka mēs visi – trīs klubiņa Aivari, jauno gadu sāksim ar kopīgu skrējienu gar jūru…:)

 • edGars

  uzskrēju stikla kalnā

 • Liekas, ka tik daudz kilometru ap Jauno gadu neesmu cilpojis … paldies kolēģim, kas “izpalīdzēja” un, kā jau vienmēr, mazliet pārcentos :)

Komentēt

  

  

  

Pievienotais komentārs var uzreiz neparādīties. Nevajag dubultā.