Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

3. Ventspils Piedzīvojumu Parka pusmaratons

Pēc nedēļas tiks dots starts 3. Ventspils Piedzīvojumu Parka pusmaratonam un – kā jau ierasts – ventspilnieki savu pusmaratonu taisa šiki. Būs gandrīz visi labākie pašmāju garo distanču skrējēji, pirmo reizi tempu pusmaratonā turēs Maratona kluba skrējēji un pēc sacensībām nekas vēl nebeigsies, jo Pludmales akvaparkā notiks pusmaratona ballīte.

Šogad VSK Noskrien komandas fotografēšanās pirms starta notiks 14:30 sacensību centrā un meklēt nepieciešams dzelteno komandas karogu. Tāpat pirms bildēšanās būs iespēja iegūt nozīmītes, apskatīt topošos komandas kreklus. Kā pagājušo gadu komanda izskatījās  Ventspils pusmaratonā, varat atsvaidzināt atmiņā bilžu rakstā.

Bet kā gājis trasē, kādi bija apļa laiki un salīdzināt savu skrējienu ar citiem pagājušā gada pusmaratona dalībniekiem varat, skatoties trases shēmu kartē.

Kuri no Latvijas labākiem skrējējiem skries 16.jūnijā Ventspilī? Latvijas rekordists pusmaratonā Valērijs Žolnerovičs taisās labot trases rekordu un iegūt balvu no Ventspils tranzītbiznesa uzņēmuma „VK Tranzīts”. Pašlaik trases rekords vīriešiem pieder Krievijas sportistam Dmitrijam Lukinam – 1st 7min 57sec, savukārt sievietēm labākais sasniegums vēl aizvien pieder pirmā skrējiena uzvarētājai Jeļenai Prokopčukai – 1st 14min 34sec.

Kurš vēl varēs sastādīt konkurenci Latvijas rekordistam? Dalību ir pieteicis Mareks Florošeks – pirmā Piedzīvojuma Parka Pusmaratona uzvarētājs. Reģistrējies skrējienam ir Jānis Višķers, kurš katrās sacensībās spēj 21,097km distanci noskriet ātrāk par 1st un 10minūtēm. Nav zināma Māra Ābeles sportiskā forma, bet noteikti arī viņš ir spējīgs pacīnīties par pirmo trijnieku. Renārs Roze un Kristaps Kaimiņš noteikti neplāno braukt mājās bez naudas prēmijām. Par sešinieku spēs pacīnīties arī strauji progresējošais Andrejs Jesko, kurš Nordea Rīgas Maratonā bija labākais no latviešiem. Protams, labākajiem Latvijas skrējējiem ir jārēķinās ne tikai ar savējiem tautiešiem – arī brāļi lietuvieši būs pilnā sastāvā, jo tieši viņi sacīja par Ventspils pusmaratonu šādus vārdus: „Etot samij lučšij polumarafon v Baltii*!”

Par konkurenci sieviešu grupā jāsāk ar lietuvieti Remaldu Kergyti, kas nesen izpildīja olimpisko A normatīvu maratonā. Startēs arī iepriekšējo gadu uzvarētāja Gyte Norgiliene. Skrējienam reģistrējusies mūsu iespējamā olimpiete maratona distancē Dace Lina. Par trijnieku cīnīsies Rīgas pusmaratona uzvarētāja Irīna Štūla-Pankoka, kā arī Liene Bernsone, Ināra Lūse.

Un komandu cīņa solās būt īpaši interesanta. Trasē dosies gandrīz trīsdesmit komandas – no tām divpadsmit mūsējās. Droši vien Maratona kluba Alfa komanda gribēs savā trasē uzvarēt un apsteigt mūsu pirmo komandu, tāpēc, distancē redzot kādu no VSK Noskrien komandas, atbalstiet no visas sirds. Tāpat atbalsts būs nepieciešams jebkuram noskrienietim. Piespraud nozīmīti un uzsauc citam – “Noskrien!”

* Šis ir pats labākais pusmaratons Baltijā! (krievu val.)

21 komentāri rakstam 3. Ventspils Piedzīvojumu Parka pusmaratons

 • Tā uzrakstīts, ka sakārojās likt likmes kā Anglijā uz zirgiem hipodromā ;)

 • Lielkuilis

  Signi, vai skrējienu salīdzināšanā tiks pielikts arī 2010. gads?
  Tiem, kas jau divreiz skrējuši būtu dikti interesanti pēc šā gada pasākuma izlikt paskatīties pat 3 savus rezultātus. Un nākamgad Tev būs programma jāuzlabo, lai var salikt četrus :)

 • Varu arī atrast 2009. gada rezultātus un pievienot.

 • Andulis

  2009. gadu būs grūti atrast. ;)

 • Anduli, 2009. gada rezultātus var vienkārši izdomāt :) Bet jā, kļūdījos.

 • dot dot

  Pie skrējējiem nevar TT pielikt :(

 • IlzeP ilksy

  Kā tur īsti būs ar to trasi? Kaut kad bija solīts, ka būs jauna trase, 2 apļos. Pusmaratona mājaslapā joprojām redzama tikai “trase 5.3 km skrējienam un nūjotājiem”

 • Arle Arle

  2-apļu pusmaratons būtu 1/2 no ideālā varianta (1-apļa pusīte). 4-apļu pusmaratons drusku tā kā morāla cīņa ar sevi :)

 • Arle Arle

  Kaut kad biju lasījis, ka KĀDS skrējis līdzi Prokopčukai kādos mačos, jo viņai ir ideāls nesaraustīts temps. Paskatījos pagājušā gada D.Linas skrējienu apļa vidējie tempi atšķiras tikai par 3 sek. Nu moincs :D Kad es varēšu tik ātri skriet, es zināšu, kam skriet līdzi un puksteni nevajadzēs :)

 • ekstremā ekstremā

  Pavasari preses konference teica ka bus divi apli

 • dot dot

  Arle, labāk skaties uz Renāru Rozi, viņam ne tikai ir vienmērīgs temps, bet arī negatīvie spliti ;)

 • TT pielikti un 2010. gada rezultāti pielikti.
  Šogad trase nemainās.

 • dot dot

  Pārbaudīju, ka mūsu TT pagājšgad bijuši līmenī. Ventspilniekiem būs jāpacenšas, lai to noturētu.
  TT 1:30 – Uldis Kļaviņš, Andris Veiss;
  TT 1:45 – Edgars Rencis, Ainārs Zellis;
  TT 2:00 – Lauma Čerņevska, Signis Vāvere.

 • TT katrā grupā būs tikai viens dalībnieks? būs grūti …

 • Pirms gada tieši Ventspilī startēju sava pirmajā pusmaratonā (arī sacensībās) un tā aizsaku savu skriešanas amatiera karjeru. Toreiz vēl neko par Noskrieniešim īsti nezināju (bija tikai leģendas), bet TT pamanīju trasē. Pa gadu daudz kilometru noskriets un lietas jau citādi stāv. :) Nu ko būs patīkami atgriezties un jādomā, ka arī apsteigt sevi. To pašu novēlu arī visiem citiem noskrieniešiem. Gaalvenais ir tikt līdz finišam.

  P.S. Dalībnieku gan šogad izskatas mazāk.

 • Spāre lido bite_L

  cik iedvesmojoši un vienlaikus biedējoši man kā vēl nenoskrējušai ;)

 • GuntaOzolina GuntaOzolina

  Un tā! Rīt tiekamies Ventspilī!!! Novēlu visiem veiksmi un kā jau novēlēja dzinchathegreat – tikt līdz finišam! (es gan “čabināšu” 5 km, bet tas jau ir daudz priekš manis, kura nesen tikai sāka kko darīt :D )

 • Ervins

  Vai-Signis bus tempa turetajs?

 • Ainīc Ainīc

  Rīt tempa turēšanu nodrošinās Maratona kluba skrējēji.
  Pusmaratona TT plānotie finiša laiki būs: 1h:35min,1h45min un 2h.
  Starpcitu visi pusmaratona finišētāji tiks pie bezalkoholiskā Aldara alus un Vīltolberga siera, kā arī pēc pēdējās informācijas no rīkotājiem, tad katrā aplī būs 2 dzeršanas punkti. Būs, protams, ūdens, kā arī Isostar dzēriens.

 • Pievienots trešais Ventspils PPP. Vari noskriet mačus vēlreiz vai salīdzināt ar līderiem.

Komentēt

  

  

  

Pievienotais komentārs var uzreiz neparādīties. Nevajag dubultā.