Biedriem

VSK Noskrien twitter
VSK Noskrien Facebook profils

3. augusts 05:00

Cēsis ECO Trail


Vieta: , , ,
Notikums: , , , , , , ,
Distance: , , , ,

Mājas lapa: Cēsis ECO Trail
Pieteikšanās lapa: Cēsis ECO Trail pieteikšanās

 

Sestais ultramaratons Cēsis Eco Trail (CET) notiks 2019. gada 3. augustā!

Šogad piecas distances – 650 m bērniem, 7+ km, 29+ km, 51+ km un 82+ km. Ultramaratonu distanču garumi vēl tiks precizēti.
Lielākās izmaiņas šogad būs 82+ km trasē:
1) vismaz 50% jauna distance, salīdzinot ar 2018. gadu;
2) vairs nebūs Amatas posma;
3) starts plkst. 5:00 biatlona un slēpošanas centrā “Cēsis” Vaives gravā pie Priekuļiem;
4) sportistiem piedāvāsim baudīt Rauni (ap 3–4 km pa upes gultni) un Kazu gravu.
Tik smaga, bet skaista trase CET vēl nekad nav bijusi!

Reģistrācija internetā no 1. aprīļa līdz 30. jūlijam, zemākā dalības maksa līdz 31. maijam. Varēs pieteikties arī 2.-3. augustā uz vietas, sacensību centrā Rožu laukumā. Maksa ir vienāda skrējējiem un nūjotājiem.

CET-2019_dalibas-maksa-L

Organizatori aicina palīdzēt 31 gadu jaunai rīdziniecei Zanei Tipānei, kura slimības dēļ jau sešus gadus spēj pārvietoties tikai ratiņkrēslā. Viņas mērķis ir atkal piecelties kājās, sapnis – atgūt spēju staigāt. Palīdzēt var regulāra un intensīva rehabilitācija. Zanes ģimenei nepieciešamo līdzekļu (gada laikā 11 226 eiro) nav, tādēļ tiek lūgts sabiedrības atbalsts. Palīdzēsim Zanei atkal staigāt un būt starp mums!

Ziedot iespējams, kopā ar dalības maksu kādai no CET distancēm pārskaitot biedrībai “Meža taku skrējieni” pēc saviem ieskatiem un iespējām brīvi izvēlētu naudas summu ar norādi “Zanei”. 3. augustā, sacensību dienā, tiks paziņots par naudas summu, kas savākta un tiks pārskaitīta Zanes Tipānes rehabilitācijai.

 

  
Atzīmēt piedalīšanos VSK Noskriet kalendārā, var tikai VSK Noskrien biedri. Bet ja tu tāds neesi, tad vari par tādu kļūt.

VSK Noskrien - galvenais nav uzvarēt, galvenais ir noskriet.
VSK Noskrien biedri kas piedalās
Skrējējs
Andulis sekoju līdzi
Sauļuks piedalās
kmamedova varbūt piedalās
antra varbūt piedalās
maziinais sekoju līdzi
Olle varbūt piedalās
M.Po sekoju līdzi
Samiks varbūt piedalās
edža varbūt piedalās
ilvarito varbūt piedalās
oskarsdamb varbūt piedalās
Freya varbūt piedalās
archa777 sekoju līdzi
bantiite varbūt piedalās
Grāmatvedis sekoju līdzi
PeterisS varbūt piedalās
matiss sekoju līdzi
sturitis sekoju līdzi
Inese_R varbūt piedalās
Alvis D piedalās
katarakt piedalās
Darya varbūt piedalās
Rupucis_ sekoju līdzi
Maru varbūt piedalās
Endžons piedalās
Inga_K varbūt piedalās
mtiger ļoti skauž
Logins piedalās

Piedalās - 5

Varbūt piedalās - 14

Seko līdzi - 8

Ļoti skauž - 1

17 komentāri rakstam Cēsis ECO Trail

 • Andulis

  CET būs!
  Tuvāka un plašāka informācija jaunnedēļ.

  Distances skaitā mazāk, arī drusku īsākas nekā 2018. gadā…
  Tomēr, lai ziņo orgi paši, kad būs nobrieduši.

 • antra antra

  Jau divas nedēļas pagājušas..
  Vai ir kādas ziņas par trašu garumiem? Mājaslapā joprojām atrodams 2018. gada nolikums.

 • Andulis

  Dzirdēju, ka tomēr paliks klasiskie ~80 km pamatdistancei.

 • MTS

  CETa nolikums un trases top. Būs-600 m bērniem pa Cēsu vecpilsētu, 7+ km un 29 + km ap un pa Cēsīm. Bet 80-82 + km trases plānojums vēl top. Bet 100% zināms,ka vairs nebūs Amatas posms. Gana daudz strādājam,lai neatkārtotos pērnā gada sū.i ar trašu marķējumu un to dalīšanos. CET nolikums būs uzreiz un tūlīt pēc DAP atļaujas saņemšanas. Paciešamies. Tas netraucē trenēties.

 • MTS

  Publicētas CET 2019 trases – https://www.cet.lv/lv/trase

 • Kuks Kuks

  Man patīk!
  Baltie cilvēki var 26-tajā un 48-tajā km izdomāt, ka pietiek, un vilkt uz pilsētu :)
  Jautājums par loģistiku – uz startu būs organizēts transports no pilsētas vai dalībnieka paša atbildība sarunāt kučieri karietes nogādāšanai uz finišu?

 • MTS

  Nolikums tūlīt, tūlīt būs.Pieslīpējam. Būs visa informācija. Transports būs .No Rožu laukuma uz startu būs bezmaksas autobusi.

 • Andulis

  Interesanti, kaut drusku žēl par Amatas taku. Laikam tas no sērijas “pastāvēs, kas pārvērtīsies”… Pieļauju, dažs labs “jaunais” kilometrs nebūs vieglāks ;)

  Piekrītot Kukam par 48. km, jāteic: tajā svarīgajā krustojumā prasītos arī pavisam oficiāla iespēja griezt uz finišu, veicot kopā ~51 km. Citiem vārdiem – vēl viena distance, kuras iekārtošanai šoreiz nevajadzētu lielas papildu pūles.
  Pašlaik “vidū” starp knapi 29 km un ~83 km distancēm nav nekā, bet derētu. Iepriekšējos divos gados piedāvātie ~42 km bija tieši laikā. Tagad – būtu pat otra ultriņa :)
  Protams, var jau būt, ka maldos.

 • Hiēna Hiēna

  Oi, tas sākums ap Priekuļiem šķiet pasakains! Tur tik skaisti ir! :)

 • MTS

  Paldies, Anduli,par ideju! Jau apspriežam! :)

 • Hiēna Hiēna

  Vispār krietni vien pārklājas ar Simtiņa trasi, kas tajā pašā datumā notiek. Jāskatās, kā tur ar starta laikiem, bet var sanākt, ka bufetes punktos iestaigā gājēji ar lielām mugursomām, bet viņu ēdnīcās ieskrien askētiski skrējēji. Būtu forši :D

 • Andulis

  Publicēts nolikums un sākusies reģistrācija! Pirmie seši interesenti jau ir.

 • Dace

  Būs iespēja savākt arī kādu ITRA punktu šogad?

 • Andulis

  Vajadzētu būt!
  Vismaz, tāda doma esot bijusi… cik nu ir dzirdēts… ;)

 • Andulis

  Mjā… ieskatījos ITRA kalendārā un saskumu. Ja pērn tur bija atrodami pieci Latvijas pasākumi (Stirnu buka 1. posms Tērvetē, Zilonis, Vilkaču maratons, CET, SKM) – tad šogad palicis vien Piekrastes/Carnikavas SB, kas jau notika.

  Kā zinām, Siguldas pasākumam ITRA punkti un pati trase tradicionāli parādās tikai nedēļu-divas pirms starta… Nav tas labi, bet tā iegājies. Lai nu būtu.

  No atlikušajiem trim, vismaz CETam tomēr pieklātos būt jau “sapunktētam”… Ideālā gadījumā – visiem; un vēl kādam jaunam klāt… ;)

 • MTS

  CETam punkti būs jūnijā. Ne ātrāk. Kopā ar visu trašu failiem. Pašlaik vēl precizējam trases,vienojamies ar zemju īpašniekiem, u.t.t. Nemāku spriest par to,kas CETam pieklātos.

 • Andulis

  Paldies MTS par info! Tātad, viss notiek…

  Iespējams, vakardienas komentārā izteicos mazliet neatbilstoši savam statusam. Jā, rīkotāju komandā vai jebkādas takumīļu organizācijas vadībā neesmu. Tas neliedz lasīt un skaļi pasapņot ;) Vārds “pieklātos” uzrakstījās, raugoties no:

  1) patērētāja jeb LV skrējienu potenciālā dalībnieka pozīcijām. Patērētāji varētu būt drusku nemierā, ka lētākās pieteikšanās periods Cēsu skrējienam beigsies, neuzzinot slavenos ITRA punktus. Ne visi, protams (ir jau arī mazāk rēķinoši un vairāk skrienoši + baudoši), bet kāda daļa.
  Tagad, vismaz, pircējiem skaidrs: punkti būs. Prātīgākie var mēģināt paši tos uzminēt :)

  2) domāts arī kā CET nozīmīguma atzīšana. Vairākus iepriekšējos gadus SKM un CET ir kopā veidojuši glītu duetu, kā galvenie un garākie LV “punktētie” taku skrējieni. Katrs pa reizei bijis arī Latvijas čempionāta godā. Varbūt kādreiz (tuvojošajos 20. gados:) tas mainīsies. Jāatzīst, līdzšinējā divvaldība tīri labi patika.
  Viena no CET priekšrocībām līdz šim – “punktējums” tapa zināms labu laiku pirms starta. To varētu atstāt nemainīgu, nesekot Siguldas piemēram :)

Komentēt

  

  

  

Pievienotais komentārs var uzreiz neparādīties. Nevajag dubultā.