Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Kuldīgas pusmaratona 2012 tempa turētāji

VSK Noskrien Kuldīgas pusmaratonā turēs tempu uz 1h30min, 1h45min, 2h00min un 2h15min. Pievienojies.

1h30min

Andris Veiss

Atraktīvākais un ātrākais tempa turētājs Latvijā. Turējis tempu Rīgas pusmaratonā un Nordea Rīgas maratonā. Noskrējis sešus pusmaratonus un četrus maratonus. Ieguvis piekto vietu pasaules kausā 50km skriešanā.

“Skriešana, viena no baudām, pie tam, kura pagarina mūžu. Tiesa, jāpiebilst, ka man ir svarīgs arī rezultāts. Sacensības, konkurence ir tas, kas rada progresu, arī skriešanas rezultātos, tādēļ bez sacensībām es iztikt nevaru. Kuldīga ir viena no skaistākajām pilsētām kādās esmu bijis. Ar savu senatnīgumu, bruģi, puķu groziem, šaurajām ieliņām un koka ēkām, tā it kā iznirst no 19. gadsimta un ienes mieru un labestību mūsdienu burzmā. Tāpēc skrienam tur.”

Labākais laiks pusmaratonā:
1:21:46 (Ventspils, 2012)

Edgars Simanovičs

Pirmā pieredze tempa turētāja darbā. Noskrējis trīs pusmaratonus un divus maratonus.

“Tu uzmundrini. Tu skrien. Viņi turas Tev līdzās. Viņi apdzen. Smaida. Tā ir tempa turēšana! Reizēm pēc garās darba dienas esmu noguris, tāpat reizēm ir lietainās vai vējainās dienas, gadās arī aizņemtās dienas un dienas kad vienkārši negribas skriet, bet es sev neļauju domāt par to. Dari tāpat. Viennkārši piecelies, saģērbies un aizver durvis no otras puses. Punkts. Rezultātu neveido pulkstenis vai čips, to dara treniņi!”

Labākais laiks pusmaratonā:
1:27:38 (Rīga, 2012)

1h45min

Jānis Saulīte

Turējis tempu Nordea Rīgas maratonā. Noskrējis četrus pusmaratonus un trīs maratonus.

“Dzīvība ir kustībā. Skriešana ir viena no labākajām nodarbēm manā dzīvē. Pirmā tempa turēšanas pieredze bija šogad NRM 42km distancē uz 4h30min. Kuldīgā esmu skrējis tikai vienu reizi – ļoti agrā rītā uz pirmo autobusu. Šoreiz arī būs jāpaspēj ieskriet finišā noteiktā laikā 1h45min. Savulaik esmu braucis uz Kuldīgu 160km, lai skatītos un fotografētu lašu lēkšanu Ventas rumbā. Ceru, ka šis būs kārtējais pozitīvo emociju
skrējiens un piedzīvojums Kurzemes sirdī.”

Labākais laiks pusmaratonā:
1:25:57 (Liepāja, 2012)

Artūrs Jermolovs

Turējis tempu Valmierā un Rīgā. Noskrējis trīspadsmit pusmaratonus.

„Iespējai būt tempa turētājam ir savstarpēji atgriezenisks labums. Pusmaratonu šādā tempā noskriet var būt liels izaicinājums un es palīdzēšu to piepildīt.”

Labākais laiks pusmaratonā:
1:29:24 (Liepāja, 2012)

2h00min

Guna Ostrovska

Bijusi tempa turētāja Valmieras maratona 2011 pusmaratonā uz 2h00min. Noskrējusi 11 pusmaratonus.

“Regulāri skriet sāku pagājušā gada pavasarī. Tāds neaizsniedzams mērķis šķita noskriet pusmaratonu, taču pēc trīs mēnešu treniņiem to izdevās realizēt. Atceros, cik ļoti gribējās kādā no nākamajiem skrējieniem iekļauties divās stundās, tas izdevās tikai ar trešo piegājienu. Tādēļ ar lielāko prieku turēšu tempu uz 2h Kuldīgā, kur varbūt kādam palīdzēšu izdarīt to pašu. Kopā ar Jāni pagājušo gadu Valmierā skrējām kā tempa turētāji uz 2h.”

Labākais laiks pusmaratonā:
1:39:42 (Liepāja, 2012)

Jānis Feldbergs

Pieredzējis tempa turētājs, lai arī atsācis skriet tikai pagājušo gadu. Pašlaik noskrējis 12 pusmaratonus.

“Tempa turētāja godā esmu bijis divas reizes. Liels prieks palīdzēt citiem sasniegt savus mērķus un uzlabot rezultātus.”

Labākais laiks pusmaratonā:
1:45:32 (Ventspils, 2010)

2h15min

Valters Bruss

Pirmā tempa turēšanas pieredze. Šogad noskrējis pusmaratonus visos Skrien Latvija posmos un Nordea Rīgas maratonu.

“Ceru iegūt jaunu pieredzi un labi pavadīt laiku kopā ar skriešanas kolēģiem.”

Labākais laiks pusmaratonā:
1:44:11 (Rīga, 2012)

Signis Vāvere

Tempu turējis Rīgā, Ventspilī un Valmierā un gandrīz viemēr uz 2h15min. Pusmaratonus skrējis Rīgā, Kuldīgā, Ventspilī, Valmierā un Tallinā. Šogad maratonus skrējis biežāk nekā pusmaratonus.

“Kuldīgas pusmaratons ir karsts. Un tāpēc distances sākumā labāk ir turēties balonu ēnā. Pēc tam jau jāskatās no sajūtām.”

Labākais laiks pusmaratonā:
1:48:50 (Rīga, 2011)

36 komentāri rakstam Kuldīgas pusmaratona 2012 tempa turētāji

 • Wōōhō! Pirmo reizi TT arī pa manai gaumei uz 1:30. Pirmie divi apļi noteikti kopā.

 • Darya Darja

  Oho! Malači! :)))

 • Mazzinsh Mazzinsh

  Gunai superīga bilde:)

 • Agy Agy

  Ceru, ka 2:15 kompanija man bus pa spekam!

 • Edgaram Simanovičam varētu no visiem sanākt visgrūtākais darbs, jo vistuvākais mērķa laiks personīgajam rekordam. Es neriskētu turēt tempu uz 1:30, pie tam vēl Kuldīgā.. Bet lai nu izdodas!

 • jā, Gunai bilde labā! Kāds prieks staro!:)

 • Andulis

  Vai, cik labi, ka Guna nedrīkstēs ātrāk par 2:00 jozt! :))) Biju jau sācis satraukties, ka apskries mani kā mazo ezīti (ja vispār Kuldīgā būšu)…

 • Tik daudz personisko Liepaja, vajadzes ari man reiz sava pilseta noriksot.
  Un ja, Gunai turet tempu ir riskanti Noskrien Reitinga sakara

 • Edgars Simanovičs Edgars Simanovičs

  OreMan būs jau labi, pusīte šogad treniņos ir pievarēta pat ar 1:21 :) :)
  Būs ok :)

 • Ainīc Ainīc

  Labprāt arī izmantošu TT 1h30min pakalpojumus, bet nu redzēs kā būs ar veselību un laika apstākļiem.

 • vargans

  “Vienkārši piecelies, saģērbies un aizver durvis no otras puses. Punkts.”/Edgars Simanovičs/ Šito jāierāmē un jānoliek pie gultas, lai no rīta, atverot acis un gribot noslinkot, būtu ko pārlasīt. Labs! :)

 • Ā, tad jau viss kārtībā, ja Tu, Edgar, treniņos skrien ātrāk kā sacensībās, tad mans prāts mierīgs :)

 • Edgars Simanovičs Edgars Simanovičs

  Rīgas pusmaratons bija tikai tāds kā treniņš NRM maratona distancei, kur viss notika kā plānots – personīgais rekords [3:38:04] labots par 30. minūtēm un 7. sekundēm! :)

 • Rainers Rainers

  Jāmēģina atkal Andrim turēt līdz-Rīgā divi apļi izdevas,skatīsimies,kas iznāks Kuldīgā…Biķerniekos bija patīkama līdzskriešana!

 • Tuksnesa vetra Tuksnesa vetra

  Kungi, dāmas! Pēc šīs dienas 100 km Viļņā, nu vairs nezinu vai vispār vēlos skriet:) Bet ja nopietni, tad tiekamies kuldīgā!:)

 • Parasti šāda skriet negribēšanas sajūta pēc dažām stundām (vai vēlākais nākamajā dienā) pāriet ;)

 • Ervins

  Nu tad jau jamegina man iet par tt uz 1h.20 min kuldiga.

 • Mārtiņ š

  Man nez kādēļ šķiet, ka Edgara maratons ar treniņskrējiens bijis…

 • Stereotips stereotips

  Lai kliedētu miglu, Edgara laiks NRM’12 – 03:07:58

 • maffija maffija

  Artūrs ir bijis kā privātais TT arī citos pusmaratonos. :)) Un atsauksmes ir tās labākās! Pat bez pulksteņa un pulsometra aizveda līdz finišam vajadzīgajā laikā ;) Pietam pa ceļam vēl izstāstīs visādus stāstus un piedzīvojumus un 1:45h paies nemanot.

 • Tuksnesa vetra Tuksnesa vetra

  to Sominens: Atļaušos nepiekrist un apgalvot, ka VSK Noskrien, ar Sigņa “svētību” NE pirmo reizi organizē TT uz 1:30 priekš 1/2 maratona. Ja atmiņa neviļ, tad 1. reizi tas notika pagājušo gad (2011.)Ventspils PPP, kad 1. reizi LV skriešanas vēsturē tika organizēti TT uz 1:30 un kā viens no pirmajiem (jo bija divi)bija “Druupijs”, tad, attiecīgi bija Rīgas pusmaratons šogad (2012.), kur viens no TT bija “Lielkuilis”, savukārt Kuldīgā jau būs vismaz 3. reize kad tiek organizēts TT uz 1:30 (visma no VSK puses). Pietam, kurā piedalīsies pats Simanoviča k-gs! :)

 • Regulatus

  Pēc kāda principa vadās TT, ir kādas universālas metodes? Cilvēki taču katrs skrien savadāk. Piemēram, es tikai pie 9-10 km noķeru TT uz 2:15, bet ja labi izdodas, tad uz beigām panāku arī 2 studniekus.Piemēram, ja vēlos noskriet 1:50 vai 1:45, tad, ja turētos līdzi no paša sākuma TT, tad šaubos vai vispār ieliktos kontrolaikā:))).

 • Lauma laumiic

  TT visu distanci skrien vienmērīgā tempā jeb zin, cikos būs katrā kilometrā :)

 • to Tuksneša vētra: Vajadzēja man rakstīt precīzāk :) Šis būs MANS pirmais pusmaratons, kurā būs iespēja skriet ar TT uz 1:30 :)

 • sm72 sm72

  Ja kādam interesē TT uz 1:29 vai pie labu apstākļu sakritības uz 1:26-1:27, tad laipni lūgti piebiedroties labai kompānijai mums ar Ing_a. Bariņā tomēr vieglāk, lai gan saprotu, ka tūlīt saņemšu brāzienu no Ing_a :D

 • ing_a ing_a

  sapņot jau nevienam nav aizliegts ;-) btw, sestdien būšot karsts!

 • Stereotips stereotips

  Dream Big. Act Small.

 • Andulis

  btw, sestdien būšot karsts!

  Grūti saprast, vismaz troļļu prognoze mainās katru dienu. :) Pašlaik sola glābējmākoņus un ap 20…21 C pusmaratona laikā, to varētu vēl uzskatīt par tīri pieņemamu. Pašmāju pareģu prognoze līdzīga.

 • Stereotips stereotips

  Nenogalina karstums, bet ātrums. Domā divreiz. Divreiz!

 • Andulis

  Jo lielāks karstums, jo mazāks ātrums nepieciešams, lai nogalinātu. ;)

 • Labi, ka ir atbilstošos apstākļos trenēti TT.

 • guncha guncha

  Cerams, ka tomēr nebūs pārāk karsts, vismaz šodien vēl izskatās cerīgi, nevar būt, ka pa 3 gadiem, kamēr izlaidu šos “saunas” skrējienus nekas nav mainījies (karstais laiks kombinācijā ar “stilīgāko” ielu remontu Latvijā…ir diezgan smags pārbaudījums. Lai mums veicas!!!

 • Shmits

  Pusmaratons aizvadits, teiksu lielo paldies 1:30 TT (skiet ka tas bija Andris Veiss) par lielisko uzmundrinajumu finisa taisne. Ceru ka si nebija pedeja reize kad redzu tevi ka TT.

 • Tuksnesa vetra Tuksnesa vetra

  Tencinu par labiem vārdiem! Jāatzīst, ka arī es ceru,vēl kādu reizi saņemt uzaicinājumu startēt sacensībās kā TT. Tas jau ir atkarīgs no jūsu, skrējēju, puses, proti pieprasījuma un, protams, Sigņa “affermative” atbildes:)

 • signeto signeto

  Ļoooti sirsnīgs paldies 2:00 TT (Gunai un Jānim)! Līdzi, protams, neizvilku, bet ir uz ko tiekties :)

 • Prieks lasīt, Signeto! :)

Komentēt

  

  

  

Pievienotais komentārs var uzreiz neparādīties. Nevajag dubultā.