Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Lidojošās cūkas maratons

Danielle ir ASV dzīvojoša jauniete, kura apņēmusies noskriet katrā ASV štatā pa maratonam un raksta blogu par to.

Šajā pavasarī viņa publicēja savā blogā kādu foto, kas strauji izplatījās tīmeklī tādējādi iegūstot plašu popularitāti.

Danielle šo foto bija uzņēmusi kāda skrējiena laikā – tas bija vīrs ar uzrakstu uz krekliņa:

  • 50gadīgs
  • Resns
  • Diabētiķis
  • Tev priekšā

Ieraugot fotogrāfijas popularitāti, Danielle nolēma uzmeklēt foto redzamās muguras un krekliņa īpašnieku un aprunāties. Esam saņēmuši arī pašas autores atļauju šo sarunu pārpublicēt noskrien.lv.

Populārā bilde fotografēta Cincinati Lidojošās cūkas maratonā (Flying Pig Marathon) un vīrs ar interesanto krekliņu, kā pēc ne pārāk vienkāršajiem meklējumiem Danielle bija noskaidrojusi, ir Tomass, kurš šajā pasākumā skrēja pusmaratonu. Tātad intervija:

Vai šis bija Jūsu pirmais pusmaratons?

Nē, tas bija mans otrais. Es skrēju Cūku jau 2011.gadā kopā ar savu meitu. Šajā gadā mans mērķis bija pārspēt pagājušā gada rezultātu.

Vai Jūs to paveicāt?

Jā, paveicu, bet biju nedaudz saērcināts. Mans finiša laiks bija ap 2:45, bet es biju domājis, ka varētu finišēt 2h30min – 2h39min robežās. Mans pamatmērķis bija noskriet ātrāk par 2h40min. Distancē ap 10.jūdzi es apēdu vienu no tām GU želejām un sāku rīstīties, man bija jāapstājas uz kādām 5 minūtēm, lai atgūtu elpu. Tikmēr es redzēju, kā man garām paskrien 2:45 tempa turētājs. Es biju tik dusmīgs! Tad es izvirzīju sev mērķi, saķert šos tempa turētājus, tad tos noskriet, ko arī izdarīju.

Kad un kādēļ sākāt skriet?

Es skrēju vidusskolā un augstskolā, bet reālā dzīve visu nolika savās vietās. Atsāku skriet pirms kādiem 4-5 gadiem, lai atgūtu formu un pavadītu laiku ar meitu, kura arī ir skrējēja. Mēs abi esam skrējuši pusmaratonus kopā un domājam par pilnā maratona noskriešanu nākamgad, bet es vēl neesmu drošs par to.

Kur radās ideja uzrakstam uz T-krekla?

Es domāju, kas mani sakaitinātu visvairāk, ja es to izlasītu uz skrējēja muguras, kurš atrodas man priekšā. Es gribēju pēc iespējas labāk pabakstīt cilvēkus. Es zinu, ka kas tāds spētu motivēt mani. 2001.gadā uz mana krekla bija rakstīts „Finišs vai Nāve” un šogad tas bija mana krekla priekšpusē, bet es pievienoju pārējo aizmugurē šogad.

Kāds ir bijis labākais komentārs, ko kāds ir Jums ir izteicis par T-kreklu?

Man ir ļoti slikta dzirde, es lietoju divus dzirdes pastiprinātājus, kā arī vienmēr klausos mūzikas atskaņotāju ar austiņām, līdz ar to, ja arī kāds man ko saka sacensību laikā, es ne vienmēr to dzirdu. Tomēr diezgan daudz skrējēju man uzsit uz pleca, skrienot garām. Šogad pēc sacensībām es gāju uz savu auto, kad kāda dāma mani stāvvietā apturēja un teica: „Es redzēju to sasodīto kreklu sev priekšā visas sacīkstes garumā un izmēģināju visu, lai to apdzītu, bet nespēju”, es viņai pajautāju „Un kā tas Jums lika justies?”

Bilde ņemta un saturs adaptēts no T Rex Runner bloga.

8 komentāri rakstam Lidojošās cūkas maratons

Komentēt

  

  

  

Pievienotais komentārs var uzreiz neparādīties. Nevajag dubultā.