Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Mēneša skrējējs. Kriss240188

BroksTTarbaloniem-600x450K

Oktobrī nemaz citādi nevarēja. Lai arī vēl oficiāli nekronēts, viņš, Siguldas Kalnu maratona garāko distanci pieveicot kā otrais, nodrošināja sev Kalnu karaļa 2014 titulu. Šosezon taku skrējienos sevi pierādījis diezgan spilgti, kāpelējot pa pjedestāliem, iegūstot balvas un pakutinot nervus krietni pieredzējušākiem skrējējiem. Skriet sācis tikai pirms diviem gadiem, bet rezultāti liek brīnīties ne vienam vien. Šosezon bijis arī labs atbalsts komandai “Skrien Latvija” seriālā, turot tempu uz ne tik vieglo 1h30 laiku pusmaratonā, kā arī sniedzis atbalstu kā brīvprātīgais baskāju ultrā. Šādi vispusīgi skrējēji mums patīk. Kristap, apsveicam un pateicamies. Jūsu uzmanībai – kriss240188 jeb Kristaps Broks, jeb Kalnu karalis 2014!

Kristaps Broks

 • Kristaps Broks Bucinjs
 • sāka skriet - 17/03/2012
 • noskrieti - 38998 km, laiks - 3440:43:12 h
 • labākais maratons - 2:32:50 (Lattelecom Rīgas maratons 2017 - 14/05/2017)
 • 2024. gadā noskrieti 2098.6 km
 • vidēji šogad 80.7 km/nedēļā
 • pēdējās 7 dienās noskriets 30.9 km ar vidējo ātrumu 05:20 min/km (visi skrējieni)
 • pēdējais šodien ar 11.44 km
Renča skaitlis šogad - 22 (RS 23 vajag 4x vismaz 23km) RS90 - 18 (RS90 19 vajag 2x vismaz 19km)
Facebook Twitter Nosūtīt vēstuli

Tavā noskrien.lv profilā pirmie skrējieni parādās 2012.gada martā. Vai to tad var uzskaitīt par laiku, kad sāki skriet? Kāpēc sāki?

Jā, šo laiku var uzskatīt par manu skriešanas karjeras pirmsākumu. Jāatzīst, ka pie visa vainīga ir vecākā māsa, kura man uz 24. jubileju uzdāvināja dalību Nordea maratona 10km distancē. Kad jau sāku saprast, ka skrējiens vairs nav aiz kalniem un vajadzētu sākt kaut ko darīt, iegādājos sporta kluba abonementu un sāku aizvadīt savus pirmos skrējienus pa lentu.

Ir dzirdēts, ka iesākumā biji pārliecināts, ka garie gabali neesot domāti Tev? Kad un kāpēc tas mainījās? Kurš vainīgs?

Sākotnēji tā bija, ka 10km likās garākā distance, ko es varētu skriet. Kāpēc gan vajadzētu mocīties un skriet ko garāku? Viss mainījās pēc NRM 10km finiša, kad kopā ar Ārlietu ministrijas komandu tika pārspriesti rezultāti. Par laimi vai nelaimi komandas sastāvā bija arī Maffija, tā vārdu pa vārdam tiku pierunāts noskriet pusmaratonu. Sākotnēji tika prasīts, lai jau mēnesi vēlāk skrienu Ventspilī, bet izdevās sarunāt savu debiju pusmaratonā pārcelt uz Siguldu. Ja gatavojoties Siguldai jau lēnām tika aizmirsts par 10km kā galējo robežu, tad tagad tādas vispār vairs nav.

Pirmo sacensību finišs. NRM'12

Pirmo sacensību finišs. NRM’12

Ātrums, kādā pārvietojies pa skriešanas trasēm, ņemot vērā to, ka neskrien kopš dzimšanas, ir iespaidīgs – pirmajā nopietnajā skriešanas sezonā pusmaratons 1h20 un maratons zem 3h. Kā to pats spēj izskaidrot? Vai Tev ir sportiska vēsture?

Ja godīgi, tad es to nespēju izskaidrot. Vienīgais, ko es varu teikt, ka esmu uzaudzis Madonā, kur bērnībā pa ziemu tika slēpots, un 7.-9. klasē pat nopietnāk trenējos šajā sporta veidā.

Nav jau vairs noslēpums, ka, lai arī vēl oficiāli nekronēts, bet esi kļuvis par pirmo Latvijas Kalnu karali. Ko Tev tas nozīmē? Vai uz to gāji apzināti? 

Tituls ir tituls, tas nav nekas tāds, ko tu vari iegūt nejauši un nepieliekot pūles, un būt pašam pirmajam titula ieguvējam ir vēl lielāks pagodinājums. Sākotnēji uz šo titulu negāju apzināti, jo pēc Cēsu Eco treila nemaz nepieskaitīju sevi pie favorītiem uz titulu, jo uzskatīju, ka 2. vieta tika iegūta, pateicoties ļoti lielai veiksmei, jo daudzi trasē nomaldījās. Uz Āžu kalna stirnu buku un Priekuļiem pat nebiju plānojis braukt, bet māsa pieteicās uz Stirnu buku, tad nu neatlika nekas cits, kā vien pieteikties man arī. Pēc tam, ieraugot sevi reitinga virsotnē, mērķi mainījās un uz titulu gāju apzināti. Uz Priekuļiem aizbraucu, tikko izkāpis no slimības gultas, ar mērķi tikai tikt līdz finišam, bet Siguldas kalnu maratonā jau biju aprēķinājis, cik daudz es drīkstu zaudēt saviem tiešajiem konkurentiem.

Mans visu laiku spraigākas finiš, jeb finiša spurts ar Voļdu

Mans visu laiku spraigākas finišs jeb finiša spurts ar Voļdu

Kura ir Tava favorītdisciplīna skriešanā? 

Lai gan rezultāti rāda, ka man labāk padodas skriet pa trail distancēm,  man jāatzīst, ka vislabāk jūtos uz asfalta. Nevaru izlemt starp maratonu un pusmaratonu, tāpēc teikšu, ka abas distances.

Abi rekordi šosejas skriešanā – pusmaratonā un maratonā sasniegti pagājušajā gadā, šogad “Skrien Latvija” seriālā pārsvarā skrēji balonu pavadā. Vai šosezon nebija mērķa jauniem rekordiem? 

Pagājušajā sezonā biju izvirzījis sev mērķi noskriet maratonu zem 3h, kam tad arī cītīgi gatavojos, bet pēc mērķa izpildes motivācija uz skriešanu pazuda vispār. Augstāki mērķi ir izvirzīti, bet šosezon iekšā nav tās uguntiņas uz mērķa izpildi. Ar baloniem skrēju tāpēc, ka gribējās izmēģināt, kā tas ir būt par tempa turētāju un, ja jau pats nedzenies pēc rekordiem, tad kāpēc nepalīdzēt sasniegt tos citiem?!

Saskrējis jau esi tik daudz, ka grūti visu atcerēties un pieminēt. Kurš skriešanas pasākums pašam vislabāk paticis un palicis atmiņā?

Šis ir sarežģīts jautājums. Grūti ir izcelt tikai vienu pasākumu, bet, ja ir jāizvēlas, tad noteikti pērnā gada Ņergu Jāņi, kur radās pirmā saprašana par garajiem skrējieniem. Vēl tagad atceros tās šausmas, kad esi noskrējis 50+km 30 grādu karstumā, bet atrodies purva vidū un vēl kādi padsmit km priekšā. Sajūtas bija tik fantastiskas, ka tika pat meklēts tuvākais akacis, lai tik ātrāk tās šausmas beigtos, un domāju, ka pret vakaru es Imantam jau biju apnicis ar jautājumu: “Vai vēl tālu?” Šis pasākums arī ilgu laiku tika apzīmēts kā grūtākais skrējiens manā mūžā līdz brīdim, kad to gandrīz pēc gada pārspēja rogainings Oravā.

Ņergu Jāņu skrējiens. Vēl nenojaušu kas mani sagaida

Ņergu Jāņu skrējiens. Vēl nenojaušu, kas mani sagaida

Baskāju ultra. Kāpēc tur biji redzams brīvprātīgajos nevis starp skrējējiem?

Tā kā tā bija baskāju ultra, tad piedalīt ies tajā ar apaviem nešķita loģiski, bet skriet 53km ar basām kājām pa pludmali vēl neesmu gatavs, jau īsākās nakts skrējiena laikā pieteicos pie Alīnas par brīvprātīgo.

Piestrādāju kā brīvprātīgais 2.BBUM

Piestrādāju kā brīvprātīgais 2.BBUM

Kādi turpmākie plāni? Monblāns? Spartatlons? Kāds distances laiks, ko pārspēt? 

Gribētos noskriet maratonu 2h30. Ja nākamgad noorganizēsies klases ekskursija uz Laulasmā, tad ir vēlme izskriet pilno distanci. Tagad jau vispār km ir tā devalvējušies, ka neviens vairs neprasa, kad tad skriesi 50 vai 100 km, bet uzreiz jau prasa, kad tad būs Spartatlons un kurai Monblāna distancei tad šogad pieteiksies. Gan Monblāns, gan Spartatlons nav tuvāko gadu plānos, jo tur ir nepieciešams nopietnāk sagatavoties un pašam iekšējie mērķi neļauj piedalīties tikai, lai finišētu.

Tavs noskrien.lv profils izskatās pēc dziesmu grāmatas. Kas iedvesmo konkrētās dienas ierakstu? Un cik svarīga Tev ir mūzika skrienot? 

Kā kuru reizi, pārsvarā ieraksts ir no dziesmas, kas konkrētajā brīdī skan galvā, bet citreiz tiek jau attiecīgajam skrējienam piemeklēta frāze, dažreiz vienkārši, ievadot skrējienu, Spotify uzliek dziesmu un tu saproti, ka šī ir īstā frāze. Nav jau tā, ka bez mūzikas es nevarētu paskriet, bet, skrienot ar mūziku, ir vieglāk un brīžos, kad es skrienu bez mūzikas atskaņotāja, domās jau tāpat skan kāda melodija.

Kriss_skrejiei

Vai Tu ar kādu konkrēti sacenties? 

Sākotnēji, kad biju tikko piereģistrējies noskrien.lv, bija sajūta, ka ir sevi jāpierāda pārējo acīs un tad tika skrieti treniņi tuvu maksimālajam ātrumam utt., bet tagad, ja vien atklāti neizaicina, tad nesacenšos ne ar vienu. Vienīgi šad tad cieņas cīņā, kad iekrīt kāds interesants pretinieks.

Vismaz pāris reizes esi manīts vienatnē treniņnolūkos skrienam uz Siguldu. Labāk patīk skriet vienam vai kompānijā? 

Sacensībās nav izvēles – jāskrien ar kādu kopā vai vienam, bet treniņos tas ir atkarīgs no distances garuma. Nosacīti īsos skrējienus man patīk skriet kopā ar citiem, tāpēc cenšos apmeklēt TNT/TANK koptreniņus, bet garos skrējienus man patīk skriet vienam, jo tad viss ir atkarīgs no tevis.

Pirmo reizi kautrīgi pielīdu uz kopbildi

Pirmo reizi kautrīgi pielīdu uz kopbildi

Vai šogad viss izdevās, kā plānots?

Gribētos jau teikt, ka jā, bet realitāte ir citāda. Vislielāko vilšanos piedzīvoju skrējienā Rīga-Valmiera, kad pēc 40km vienkārši uzteica vēders un nācās pirmo reizi izstāties no sacensībām. Līdzīga ķibele piemeklēja NRM, lai gan beigās finišēju 3h10, bet tomēr biju gatavojies uz ko labāku. Vēl var pieminēt Valmieras maratonu, kur biju plānojis noskriet uz 2h55, pirmo pusi skrienot ar baloniem, bet sanāca saslimt tieši uz šo nedēļas nogali un skrēju ar temperatūru. Ja pirmajā pusē viss vairāk vai mazāk bija kārtībā, tad trešajā aplī jau sākās „interesantas” lietas un pēdējo apli es ik pa laikam pagāju. Ja tagad jāatskatās uz šo skrējienu, tad vajadzēja finišēt pēc otrā apļa, kā iepriekšējā dienā biju vecākiem apsolījis, bet maratona rītā likās, ka būs jau viss OK. Nebija gan un, kā Inga_K izteicās, tad vienreiz ko tādu vajag izdarīt, lai nākamreiz tas pat prātā neienāktu.

Broku ģimenes apartamenti ne reizi vien ir bijusi vieta, kur savākties pirms vai pēc nozīmīgiem skrējieniem. Par to jums ar māsu, protams, liels paldies. Kāds ir lielākais skrējēju skaits, kas ir satilpis jūsu miteklī? 

Gan uz Rīga-Valmiera, gan pirms NRM tika uzņemti ap 50 cilvēkiem, bet par laimi ne visi vienlaikus.

Labāk patīk iet ciemos vai uzņemt viesus? 

Neesmu pat aizdomājies, kas patīk labāk. Visvairāk jau patīk tā kopības sajūta.

Tradicionālais ģertrūdiešu rīta skrējienu sastāvs

Tradicionālais ģertrūdiešu rīta skrējienu sastāvs

Vai ievēro kādu režīmu/ plānu/ diētu saistībā ar skriešanu?

Nekādas diētas līdz SKM netiku ievērojis, bet uz SKM izmēģināju tā saukto ogļhidrātu diētu. Nezinu, vai nāca par labu, bet sliktu noteikti neko nevaru teikt. Kas attiecas uz režīmu, tad cenšos sevi piespiest aiziet gulēt pirms pusnakts, bet tas pārāk bieži nesanāk, jo vai nu aizlasos grāmatā, vai arī esmu iegrimis kāda filmā. Šad tad pavīd doma, ka vajadzētu pieteikties pie kāda trenera, jo līdz šim skrienu tik, cik uzskatu par nepieciešamu, bet baidos no tā, ka tad skriešana paliks par sava veida darbu un var arī apnikt.

Grāmatas. Ir manīts, ka arī tās lasi daudz un ātri. Ko Tev nozīmē literatūra? 

Es neteiktu, ka es lasu ātri, bet veltu tam pietiekami daudz laika. Lasīt man patika jau bērnībā, bet skolas laikā, piespiedu kārtā lasot obligāto literatūru, radās riebums pret to un atsāku lasīt tik pirms dažiem gadiem. Grāmatas attīsta domāšanu un paplašina redzesloku un valodu. Jāskatās arī, kāda grāmata tiek lasīta, piemēram, mūsdienu new adult fantāzijas žanra literatūra noder kā laba atslodze, bet, piemēram, kāda aizgājušo gadsimtu klasiķa garadarbs sniedz ieskatu tā laika domāšanā.

Vai ir vēl kaut kas, ko dari ar tādu pat aizrautību kā skrien un lasi? 

Vēl bez grāmatu lasīšanas tiek aizrautīgi sekots līdzi kino pasaulei, bet tas savā veidā arī ir saistīts ar grāmatām, jo parasti cenšos pirms filmas noskatīšanās izlasīt grāmatu. Kulmināciju šī aizraušanās sasniedz periodā no novembra līdz februārim, kad kino pasaulē ir apbalvojumu pļaujas laiks un uz ekrāniem tiek rādītas filmas ar dziļāku jēgu, ne tikai ar tukšu mērķi noslaukt naudu no skatītāja.

Noslēgumā – novēlējums komandas biedriem. 

Skriet var ātri, skriet var lēni, gudri skriet ir zelta vārdi. Galvenais nav uzvarēt, bet izbaudīt skrējienu.

s_menesaskrejejs

Nozīmīte „Mēneša skrējējs” tiks piešķirta vienam skrējējam mēnesī par īpašiem sasniegumiem. Tie var būt daudz noskrieti kilometri, ilgas stundas treniņos, uzvara pusmaratonā vai kādā no daudzajiem skriešanas seriāliem. Sasniegums var būt piedalīšanās visos skriešanas seriālos vai būt čaklākajam „Apkārt pasaulei” kilometru vācējam komandā. Sasniegums ir pirmais maratons, sākšana skriet vai jebkas, kas ir atzinības vērts. Ja jums šķiet, ka kāds no VSK Noskrien komandas skrējējiem ir šādu nozīmīti pelnījis – dodiet ziņu. “Mēneša skrējēja” kandidātus izvērtē un šo nozīmīti piešķir iepriekšējie 11 “Mēneša skrējējs” uzvarētāji.

48 komentāri rakstam Mēneša skrējējs. Kriss240188

 • Trakais Trakais

  Te nav, ko komentēt. Karalis!

 • ai-jucis ai-jucis

  Paldies par stāstu… Lasīju ar interesi!!! Pelnīti apbalvojumi!!!

 • Hiēna essnee

  Apsveicu ar pelnīto kroni! Šitik mežonīgi lidot – tas ir kaut kas! Papildus bonuspunkts par veco laiku klasiķu lasīšanu:)

 • ilZZuks ilZZuks

  Nu feins tas Broks ir, feins!!!

 • Rozamunde Rozamunde

  Patiess prieks! Apsveicu karali!

 • Gatis.K Gatis.K

  Lai dzīvo karalis!!

 • vatakusi vatakusi

  Apsveicu ! Prieks par mēneša skrējēja titulu un Karaļa titulu ;)

 • Spilgts personāžs! Apsveicu!
  Kādreiz Madonas biatlona trasē uzrīkosim pampaku 30nieku vai vismaz 1/2 ;)

 • Apsveicu! Un lai nākamgad veicās vēl labāk. :)

 • Artūro

  Tas ir talants un komanda, kurā ir arī māsas missBrokas nopelns. Atceros, kā Aivars703 stāstīja par čali, kas viņu iedzina gandrīz mazvērtības kompleksā, kad Kristaps sporta zālē vakaros nostājās blakām deldēt melno lentu. :))

  Lai mērķis vienmēr redzes lokā! ;)

 • Kiky Kiky

  Kristapu pirmo reizi pamanīju Valmieras maratonā, kad viņš kopā ar Raiti skrēja maratonu (laikam gan tikai pēdējo apli kopā) un izskrēja zem 3 stundām. Tad jau nodomāju, ka viņš ir ātrs. Tagad skatos, brīnos un priecājos par viņa paveikto.
  Apsveicu ar jauna titula iegūšanu!!!

 • Kristap, saac gatavot repertuaaru ”dream of the final night 2014” dziedaajumam! :D
  Apsveicu ar kroni! Tev ir iekshaa! :)

 • Vančuks Vančuks

  Apsveicu, sen pelnīts tituls! ;)

 • bro bro

  Malacis!!

  Tas čalis sen jau bija pelnījis titulu :)

  priekā

 • pulvermuca pulvermuca

  Kristapu pazīstu no laikiem, kad viņš vēl neskrēja nemaz. Patīkami skatīties kā Kriss izaudzis līdz mēneša skrējēja titulam. Priekā, Karali!

 • Priekā karalim un viņa māsai! :)

 • VanK VanK

  Tik īsā laikā 1:20 pusīte un zem 3:00 pillais => WOW! Iespaidīgi!

 • Inta Amoliņa Inta Amoliņa

  Godam nopelnīts! Lai vis izdodas! Noskrien!

 • Lasma3 Lasma3

  Apsveicu ar kronīti! Lepojos, ka Helovīva vakarā man bija tas gods kopā skriet, pie viena galda sēdēt un dziesmās klausīties :).

 • Man ir liels prieks par to,ka pazīstu tevi!Apsveicu ar nozīmīti!Priekā,karali!

 • iRUN

  Apsveicu, Kristap!

  Lai izdodas noskriet maratonu 2h30 un ātrāk!
  Tu to vari!!! :)

 • maffija maffija

  Sākumā Kristapam bija jāsaka priekšā, cik daudz vai cik ātri viņam jāskrien. Skatos, ka nu viss kārtībā :) Apsveicieni ar titulu un veiksmes turpmāk!

 • edGars

  Diktens prieks par Tevi, Kristap!
  Slēpošana 7.-9. klasei atmaksājas.
  2h30 ir iespaidīgi!
  Labākais no intervijas: “Sajūtas bija tik fantastiskas, ka tika pat meklēts tuvākais akacis, lai tik ātrāk tās šausmas beigtos un domāju, ka pret vakaru es Imantam jau biju apnicis ar jautājumu: Vai vēl tālu?”
  Atceros, ka pirms 8. marta Tētis bažījās par neplānotu ciemošanos pie apakšējiem kaimiņiem ;)
  Dziesmu teksti skrējienu nosaukumos ir dikti forši. Regulāri gan nesekoju, bet allaž patīkami palasīties.

 • shahs shahs

  Kristap, apsveiciens arī no manis. Un lai ko tu darītu, man jūs ar druupijs vienmēr būsiet dziedoši čaļi Igaunijas mežā Jaunā gada vakarā:), tiešām – sāc gatavot repertuāru.
  Varu arī piekrist par kilometrāžas devalvēšanos un forši, ka neesi izvirzīji sev par pašmērķi garos, “slavenos” skrējienus, bet sev kā prioritāti izvirzi prieka saglabāšanu par prieku. Lai izdodas maratons 2:30.

 • RimantsL RimantsL

  Tā turpināt!!!

 • eees eees

  Interesanti! :) Apsveicu! :)

 • zviedrss zviedrss

  Apsveicu! Bauda skriet ātri, Noskrien :)

 • Kvaki Kvaki

  Intervija ļoti patika.Jauns cilvēks ar “baigo iekšu”un priecīgu smaidu.Žēl,ka nedzirdēju aurojienu CET finišā,jo bilde ir lieliska:)Lai Tev izdodas skriet tik,cik Tev gribas,cik ātri Tev gribas un kad Tev gribas!!!

 • Maikijs Maikijs

  Ko tur piebilst,Kristap,apņēmība un ambīcija ir Tava rakstura divas māsiņas,kuras savstarpēji draudzējās.
  Sirsnīgi Tevi sveicu ar diviem vareniem Tituliem!!

 • Imants A. Imants A.

  Apsveicu, Kristap! Ir pelnīti kronīši un ir tiešām pelnīti kronīši. Jāatzīst, ka “žūrijas” sarunās Kristapa vāŗds ne vienu vien reizi pavīdēja. Un man personīgi ir ārkārtīgi liels prieks par to, kā tas viss beigās pagriezās. Visu vasaru pelnījies, pelnījies, un beigās tik skaisti – karalis, kronītis. Pa smuko! Apsveicu!

 • Kuks Kuks

  Apstulbinoši lieliski un pelnīti! Apsveicu!

 • Dobeles Rokijs Dobeles Rokijs

  Lai stipra veselība!

 • No kalniem esi nācis kalnā arī ir jāuzskrien. Apsveicu kaimiņ!
  Jūtu pat kā griesti tagad no titulu smaguma nedaudz ieliekušies. :)

 • Aivars Aivars

  Princis, kurš jau ir karalis. Vai arī karalis, kurš joprojām vēl ir princis. Jebkurā gadījumā tas ir tikai ceļa sākums. Novēlu, lai Tu, Kristap, vienmēr varētu nodarboties ar to, kas Tev patīk un sagādā prieku!

 • Kristaps Broks kriss240188

  Paldies visiem par labajiem vārdiem :) Nevienu brīdi neesmu nožēlojis, ka esmu pievienojies šai skrienošajai ģimenei!

 • Inga_K Inga_K

  Domāju, ka te mēs redzam raksturu, iekšas un neatlaidību :) Kristap, tā turpināt!

 • Viu viu!!! malacis! Apsveicu!

 • Spaidijs (Spidey) Egnz (Edž, Edžiņš)

  Super Kristap! :) TU esi Human torch! :)

 • dot dot

  Kristap, Tu esi sportists!

 • _Edgars_ _Edgars_

  Apsveicu ar titulu! Iespaidīgs progress un vēl iespaidīgāks potenciāls. ;)

 • Rainers Rainers

  Pievienojos visiem labajiem vārdiem!

 • Agy Agy

  Pievienojos sveicieniem! Man liekas, ka tur ir talants!

 • Spāre lido bite_L

  Apsveicu ar pelnīto titulu! Dzimis, lai skrietu!

 • Uhh, beidzot izlasīju. Sveicu ar abiem panākumiem! Izklausās, ka varam gaidīt pakāpenisku tuvošanos 2:30. Veiksmi!

 • voļda voļda

  Kristap-var Tevi apsveikt!Bravo,super ātrumiņi pie dažāda seguma:)
  Ir kronis-kā jau karalim pieklājas:)
  Prieks,ka sastādi daudziem konkurenci:)
  Manam novadniekam(madonietim) viss vēl priekšā,galvenais- lai pietiktu spēka,veselība,izturība un ātruma:)
  Sen nav būts Madonā,gribētu aizbraukt attīt atmiņas par dzimto pilsētu jo tieši Madonā arī piedzimu:)))
  Man šķiet,ka Kristaps kāps uz augšu ar lielu izaugsmi tieši skriešanā:)
  Kristaps-Super džeks ar vairākiem tituliem:)))

 • LauraX LauraX

  Kristap, apsveicu! Tu man asociējies ar vienmēr sirsnīgu smaidu :)) Lai izdodas dzīvesprieku, veselību un ātrumu apvienot arī turpmāk! Par slēpošanu pārsteigums, varbūt ziemā vajag atsākt? – izturībai noder ;) Brīnišķīgi, ka ir māsa, kura uzpasē, uzmundrina, atbalsta – tas ir liels spēks!

 • Ultralapsa Veipaskundzīte

  Vienmēr skatos uz Tevi ar apbrīnu. Tas ātrums un šķietamais vieglums ar kādu Tu skrien patiešām iedvesmo. Apsveicu ar abiem kronīšiem! Lai dzīvo karalis!

 • iva rs iva rs

  apsveicu!

Komentēt

  

  

  

Pievienotais komentārs var uzreiz neparādīties. Nevajag dubultā.