Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Rīgas pusmaratona treniņi

Arvien biežāk spīdot pavasara saulei un tuvojoties datumam, kad starts tiks dots Rīgas pusmaratonam, ir vērts sameklēt savu skriešanas ekipējumu un doties ārpus telpām sajust svaigo gaisu un gūt gandarījumu no dzīvespriecīgā solī veikta skrējiena.
Lai skrējiens kļūtu arvien raitāks, Rīgas pusmaratona organizatori piedāvā lielisku iespēju doties kopīgos treniņos un jau tagad iemēģināt Biķernieku trasi.
Četras pirmdienas pēc kārtas plkst. 18.30, Rīgas motormuzeja auto stāvlaukumā (S. Eizenšteina ielā 6) aicināti visi, kuri gatavi doties kopīgā treniņā ar pilnvērtīgu iesildīšanos, lokanības vingrinājumiem un kopīgu skrējienu, vadoties pēc katra individuālās sagatavotības.
Treniņus vadīs un padomu katram interesentam sniegs pieredzējušais skrējējs, Latvijas eksrekordists pusmaratona distancē Ģirts Fogels, kuram Latvijas rekords (1.06:34) piederēja laika posmā no 1993. līdz 1997. gadam. Daudzus gadus aizstāvējis Latvijas godu valsts izlasē vieglatlētikā, dažāda garuma skriešanas distancēs izcīnot Latvijas čempiona nosaukumu 18 reizes un kopumā valsts čepionātos izcīnot ap 30 dažāda kaluma medaļām, Ģirts spējis paplašināt savu sportisko arsenālu veiksmīgi startējot un ieņemot godalgotas vietas arī starptautiskās triatlona sacensībās, izcīnot citu valstu čempionātu medaļas.
Pēc dabas būdams sabiedrisks un atsaucīgs, Ģirts labprāt dalās ar iekrāto pieredzi, tāpēc jebkuram skriešanas interesentam šie koptreniņi Biķernieku trasē būs labs pieredzes papildinājums gatavojoties gan tuvākiem, gan tālākiem startiem.
Piedalīties kopīgajos treniņos esat laipni aicināti pirmdienās:
11. aprīlī,
18. aprīlī,
25. aprīlī,
02. maijā.
Nepieciešams tik vien kā skriešanai piemērots tērps un atbilstoši apavi.
Gaidīts tiek katrs, kas vēlas doties pavasarīgā skrējienā.
Izbaudīsim kustību prieku kopā!

11 komentāri rakstam Rīgas pusmaratona treniņi

 • Ainars Ainars

  11. aprīlis ir klāt. Šodien 18.30 pirmais kopīgais treniņš Latvijas eksrekordista pusmaratonā Ģirta Fogeļa vadībā. Tiekamies Motormuzeja stāvlaukumā. Un tā tas būs katru pirmdienu līdz Rīgas pusmaratonam.

 • sm72 sm72

  Vai Fodža ir atsācis skriet tā nopietnāk un vēderiņu padeldējis?

 • Ainars Ainars

  Droši:)

 • Žēl, ka pirmdienās… gribētos kādreiz tikt, bet šādā laikā diez vai sanāks :(

 • Lauma laumiic

  Priekš atsākšanas skriet kopš Prāgas bija tīri laikā. Lietus visu skrējienu neskaitās.

 • Cik daudz cilvēku bija un cik daudz skrēja?

 • Lauma laumiic

  Skrēja visi, kas bija atnākuši. Varēja būt kādi 15 skrējēji un 3 suņi :)

 • Precizēsim jautājumu – cik garu distanci piedāvāja skriet?

 • Lady Di

  iesildīšanas ~800m + 1 aplis pa trasi ~5.5 km

 • Lauma laumiic

  Vakar skrēja vienu lielo apli ~5.5km (kopā ar iesildīšanās daļu).
  Īsumā. Tikšanās bija pie Motormuzeja (pie nomas). Tālāk īss iesildīšanās skrējiens līdz kartingu trasei. Zem nojumītes staipīšanās un pļāpas. Tad visi kopā lēnā garā apskrēja vienu lielo apli. Cik sapratu viņi plāno arī dalīšanos skrējiena laikā t.i. ātrākie pa priekšu un lēnākie iepakaļus. Kā arī katrs var skriet cik daudz vēlas pēc savām spējām (noīsināt/pagarināt sev piemērotu distanci). Beigās neliela atsildīšanās/staipīšanās. Līdz nākamai reizei. Lielākoties visi pēc tam aizskrēja katrs uz savām mājam (vai iekāpa auto), jo visi bija nedaudz izmirkuši pateicoties lietum.

 • nākošreiz solīja 2 apļus.. tad man kopā sanāktu 19km :D

Komentēt

  

  

  

Pievienotais komentārs var uzreiz neparādīties. Nevajag dubultā.