Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Mežaparkā sāksies gatavošanās Nordea Rīgas maratonam

Svētdien 3.aprīlī notiks pirmais pavasara sagatavošanās treniņš Nordea Rīgas maratonam. Jau ierastie pavasara sagatavošanās treniņi notiks katru svētdienu. Uz kopīgajiem treniņiem tiek aicināti visi Maratona partneri, reģistrētie un arī potenciālie Nordea Rīgas maratona dalībnieki.

Šogad skriešanas sezonu ārā uzsākuši tikai paši izturīgākie skrējēji. Tādēļ ļoti ceram uz sinoptiķu progonzēm par saulaino un silto svētdienu. Aicinām ziemu aizdzīt kopā! Svētdien īpaši gaidīsim visus skrējējus, kam Mežaparka formāts jau ir pazīstams no iepriekšējiem gadiem, gan arī visus tos, kas to uzdrošināsies darīt pirmo reizi.

Ik svētdienas treniņu sērija Mežaparkā notiks jau ceturto gadu un tā izvērtusies jau par ļoti gaidītu tradīciju, dodot iespēju skrējējiem satikties, komunicēt un iedvesmot vienam otru. Treniņos kā ierasts pulcēsies gan skriešanas entuziasti ar ilgstošu skriešanas pieredzi, gan visi tie, kas savu skriešanas karjeru tikai uzsāk. Sagatavošanās treniņos dalība ir bez maksas un iepriekšēja reģistrēšanās treniņu skrējieniem nav nepieciešama. Treniņu sportisko daļu, iesildīšanos pirms un pēc skrējieniem, kā arī profesionālos padomus nodrošinās sporta ārsti un treneri no “Sporta Laboratorijas”.

Treniņa dalībnieki Mežaparkā tiek aicināti pulcēties katru svētdienu plkst. 10:00 blakus ieejai Rīgas Zooloģiskajā dārzā. Treniņi notiks 3.aprīlī, 10.aprīlī, 17.aprīlī, arī Lieldienās 24.aprīlī, 1.maijā, 8.maijā un 15.maijā. Pēdējais simboliskais sagatavošanās treniņš notiks sestdien 21.maijā, uz kuru tiks aicināti arī visi starptautiskie dalībnieki un elites skrējēji.

Svētdien notiekošā treniņa formāts būs līdzīgs jau ierastajam – iekviens dalībnieks kopā ar treneru ieteikumiem, saņems arī Mežaparka karti ar ieteicamām skriešanas trasēm dažādā garumā – sākot ar 3 km, 4km vai garākām. Tādejādi katrs dalībnieks savu maršrutu var izvēlēties atbilstoši savam garastāvoklim vai treniņu grafikam.

„Kaut arī skriešana ir individuāla nodarbe, tomēr trenēties vienmēr ir patīkamāk kopā ar citiem. Kā rāda iepriekšējo gadu pieredze daudziem dalībniekiem skriešanas treniņš un sarunas ar citiem skrējējiem un ekspertiem bieži vien palīdz pieņemt lēmumu, kādu distanci skriet 22.maijā. Dažiem izdodas atrast jaunus skriešanas treniņu partnerus. Un lielākai daļai tā ir patīkama svētdienas rīta izklaide kopā ar savu ģimeni vai draugiem,” pārliecināts Nordea Rīgas maratona organizatoru komandas vadītājs Aigars Nords.

Šogad maratona organizētāji ar treniņiem viesosies arī Ventspilī (16.aprīlī) un Siguldā (7.maijā). Treniņi ir labs veids, kas rada papildu motivāciju vietējiem skrējējiem, lai iepazītos un jau pavisam drīz tiktos Latvijas galvaspilsētas gada lielākajā sporta un aktīvās atpūtas pasākumā – Nordea Rīgas maratonā. Treniņi tiek organizēti sadarbībā ar minēto pilsētu pašvaldībām un citiem partneriem. Vairāk par reģionālo treniņu norisi ziņosim atsevišķi!

 

5 komentāri rakstam Mežaparkā sāksies gatavošanās Nordea Rīgas maratonam

 • Aivars703 Aivars703

  Nordea Maratona administrācija sadarbībā ar LSC un Rīgas Domi ir vienojušies par Maratona un Pusmaratona jauno trasi. Vairs nebūs bruģis un stāvie tilti. Skrējiens notiks Mežaparkā 2.669km aplī. Laika ņemšanu nodrošina LSC kolektīvs. Transportlīdzekļus varēs novietot Berģos, Bolderājā vai Slāvu tilta rajonā īpaši norādītās vietās (cena – 5LVL) Par savu veselību un noskrieto apļu skaitu atbildīgs ir pats skrējējs.
  Satelītskrējiens notiks Rīgas Zoo ar finišu vilku aplokā. Finišā varēs piedalīties prezidenta ievēlēšanas procedūrā.

 • Inese Vārna neirula

  Kā es sailgojos pēc Latvijas! :)))

 • Dokken

  Super! Īpaši man patiek “Transportlīdzekļus varēs novietot Berģos, Bolderājā vai Slāvu tilta rajonā …”! ))))

 • sm72 sm72

  Aivars703 Tu taču teici, ka Tev garšo vājie ali:D 1.aprīlis nav pamats, lai paceltu mēli uz svētlietām:D

 • Ivars Ivars

  Aivars703, paskaties, Tev visa mugura balta! :))

Komentēt

  

  

  

Pievienotais komentārs var uzreiz neparādīties. Nevajag dubultā.