Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Palīdzi trūcīgajiem skrienot Nordea Rīgas maratonā

Par katru Nordea Rīgas maratona dalībnieku, kas finiša līniju šķērsos ar piespraustu Maizes fonda nozīmīti, Hanzas Maiznīca ziedos maizes kukulīti Latvijas trūcīgo ģimeņu atbalstam. Maizes fonda nozīmītes skrējiena dalībniekiem tiks izsniegtas kopā ar starta numuru, dodot iespēju ikvienam skrējējam piespraust nozīmīti un personiski iesaistīties ziedošanas akcijā.

„Doma par šādu interaktīvu ziedošanas ideju – ziedot ar nozīmītes palīdzību – mums dzima jau pagājušajā maratonā, kad redzējām, cik pozitīvi un vienoti ir Nordea Rīgas maratona dalībnieki. Tieši tad arī radās doma izveidot īpašu ziedošanas akciju, kurā personiski iesaistīties varētu katrs skrējējs. Viss, kas dalībniekam jādara, lai ziedotu maizes kukulīti, ir jāfinišē ar piespraustu Maizes fonda nozīmīti”, stāsta Edijs Vegners, Hanzas Maiznīcas mārketinga un tirdzniecības direktors, kurš cer, ka iespēju ziedot ar nozīmītes palīdzību izmantos pilnīgi visi jeb vairāk kā 10 tūkstoši Nordea Rīgas maratona dalībnieku, t.sk., vairāk kā 1500 ārvalstnieku no 40 valstīm.

Maizes fonda nozīmītes visiem skrējiena dalībniekiem tiks izdalītas Maratona EXPO, kas norisināsies no 20. līdz 22.maijam Reval Hotel Latvija. Uz EXPO skrējēji ierodas, lai saņemtu savu starta numuru un saņemtu pēdējos norādījumus par dalību Nordea Rīgas maratona 23.maijā. Lai noteiktu ziedotāju skaitu, finišā skrējēju-ziedotāju uzskaiti veiks jau tradicionālie un neiztrūkstošie maratona skrējiena dalībnieki – Hanzas Maiznīcas tēli – rudzu maizīte un sēklu maizīte.

Plānots, ka Nordea Rīgas maratonā ar nozīmītes palīdzību saziedoto maizīti Maizes fonds izplatīs ar projekta „Paēdušai Latvijai” palīdzību. Abas organizācijas sadarbojas jau kopš 2009.gada, kad Maizes fonds kļuva par pirmo „Paēdušai Latvijai” atbalstītāju. Kopš sadarbības sākuma Maizes fonds „Paēdušai Latvijai” ziedojis jau vairāk nekā 6500 maizes kukulīšu.

„Jau iepriekš gribu pateikt sirsnīgu paldies visiem tiem Nordea Rīgas maratona dalībniekiem, kas iesaistīsies akcijā. Un man liekas, ka šādu dalībnieku būs ļoti daudz”, komentē Rūta Dimanta, „Paēdušai Latvijai” un ziedot.lv vadītāja, kas kopā ar ģimeni plāno ņemt dalību skrējiena ar piespraustu Maizes fonda nozīmīti.

Hanzas Maiznīcas Maizes fonds tika izveidots jau 2009.gadā ar mērķi palīdzēt ģimenēm, kurām maizes iegāde par saviem līdzekļiem kļuvusi problemātiska. Ar 10 labdarības organizāciju starpniecību Maizes fonda saziedotā maizīte nonāk pie ģimenēm, jaunajām un topošajām māmiņām, bērnu dienas centriem, maznodrošinātiem pensionāriem, zupas virtuvēm visā Latvijā. 2009.gadā Maizes fonds kopumā labdarībai ziedoja ap 100 tonnām maizes.

Papildu informācija:

Iveta Endziņa, Hanzas Maiznīcas marketinga vadītāja

iveta.endzina@hm.lv

+371 26190210

4 komentāri rakstam Palīdzi trūcīgajiem skrienot Nordea Rīgas maratonā

 • sm72 sm72

  No tāda praktiskā viedokļa varētu izdot 2 tādas nozīmītes, lai varētu tā smuki piespraust numuru!

 • Didzis Didzis

  Pa pārim -vsk noskrien,maizes fonda nozīmīšu un nummurs ir piestiprināts.

 • sm72 sm72

  Didzi, Tu progresē acīm redzot:D Saki vēl, ka cilpošana neasina prātu:)

 • burkaans

  ideja, laba. bet tas viss ir skrējēju izmantošana reklāmai. neviens tās nozīmītes neskaitīja.
  pēc skrējiena staipījos un garām gāja viena maizes šķēle. es uzjautāju, kurš tad tagad skaita nozīmītes? un šis parādīja, ka pats ar skaita.

Komentēt

  

  

  

Pievienotais komentārs var uzreiz neparādīties. Nevajag dubultā.