Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

„Satelīts” oktobrī – kalnu maratons Siguldā, pusmaratoni Siguldā un Ozolniekos

ozolnieki2015

Ziediņa kalnā ir uzskriets. Vai arī uzkāpts. Vismaz divas reizes. “Skrien Latvija” sezonas pēdējais posms ir noskriets. Varbūt arī noslēguma ballē ir pabūts. Un, iespējams, Ozolniekos ir noskriets šī gada ātrākais skrējiens. Skriešanas svētku sezona tuvojas noslēgumam.

Gaujas senlejas takas Siguldā.

Siguldu pamatoti dēvē par Latvijas ziemas sporta galvaspilsētu, taču vēl pirms ziemas iestāšanās tā uz brīdi atrodas skrējēju uzmanības centrā: oktobrī jau tradicionāli norisinās gan Siguldas pusmaratons, gan Siguldas kalnu maratons. Šo svētku secība šogad mainījās, un kalnu maratons “pārcēlās” uz oktobra sākumu – 3.oktobrī. Līdz ar to koki bija zaļāki, dubļu mazāk, bet sniega – nemaz. Toties starta un finiša kāpieni Ziediņa kalnā – kā nu jau nemainīga šo svētku “firmas zīme” – bija, arī īsākās, 15 km garās distances veicējiem. Trasi gar Ķeizarkrēslu, Ķeizarskatu, Auna pieri un Jāņa kaktu, pieveicot arī apmēram 600 kāpuma metrus, noskrēja 16 “Noskrien” pārstāvji, kuru lielākā daļa virtuālo klubu satelītskrējienos šosezon pārstāvēja pirmo reizi.

Kopvērtējums dāmām. Oktobris

Kopvērtējums dāmām. Oktobris

Sigulda vēlreiz – “Skrien Latvija” sezonas noslēgums.

Pagāja tikai nedēļa, un 10.oktobrī Sigulda skrējējus pulcināja vēlreiz, šoreiz “asfalta versijā”. Siguldas pusmaratons jau piekto reizi ir arī “Skrien Latvija” noslēguma posms. 10,55km Nike skrējienā un 5,3km Tautas skrējienā kopā startēja 26 VSK “Noskrien” pārstāvji.

“No tūkstots – tūkstots, uz mazāk neesmu ar mieru!” – tā, pārfrāzējot grupas “Musiqq” dziesmu, var teikt par Ilzes Urbānes startiem šīs sezonas “Skrien Latvija” posmos, jo arī Siguldā Nike skrējienā tika sasniegts labākais rezultāts SN40 grupā. Līdz ar to šogad sešos posmos sešas reizes ātrākais rezultāts grupā un SN40 kopvērtējumā jau pēc Valmieras posma nodrošināta 1.vieta. Toties SN30 grupā kopvērtējuma trešo vietu izcīnīja Alīna Rence. Vēl Nike skrējiena kopvērtējumā jāatzīmē Ineses Jaunzemes 5.vieta SN20 grupā, Mareka Zālīša 6.vieta VN30 grupā un Andreja Priedīša 8.vieta VN50 grupā. Tautas skrējiena sezonas kopvērtējumā Terēzei Urbānei 6.vieta STB grupā.

Nike skrējienu komandu cīņā “VSK Noskrien MiniVāveres” lielāko punktu ražu savāca rudens posmos Valmierā un Siguldā, kas ļāva kopvērtējuma tabulā “pakāpties pāris zarus tuvāk galotnei” un sezonas noslēgumā ieņemt 11.vietu.

Visas sezonas garumā “Skrien Latvija” posmu satelītskrējienos VSK “Noskrien” pārstāvēja 83 skrējēji un skrējējas. Visčaklāk: Inese Jaunzeme, Daiga Kalniņa-Vīndedzkalna, Ieva Kļava un Mareks Zālītis – 7 posmos, Ilze Urbāne, Alīna Rence, Santa Krūmiņa un Kristaps Holštroms – 6 posmos, Terēze Urbāne – 5 posmos, Baiba Niparte, Adrija Muša un Valters Bruss – 4 posmos.

Kopvērtējums kungiem. Oktobris

Kopvērtējums kungiem. Oktobris

Satelīts ap Ozolnieku ezeru.

Ozolnieku pusmaratons ir noskrieniešu iecienītas sacensības. Jau no virtuālā kluba patāvēšanas sākuma. Līdzenās trases dēļ šeit iespējams noskriet ātru pusmaratonu, bet garāku distanču cienītāji tieši Ozolniekos sezonas beigās mēdz startēt arī satelītskrējienā. 18.oktobrī jaunajā, 4,5km garajā satelītskrējiena trasē apkārt Ozolnieku ezeram VSK “Noskrien” pārstāvēja gan neatlaidīgākie šīs sezonas satelītdistanču veicēji, gan “gladiatoru pastaigas” Rīga-Valmiera dalībnieki. Trešajā vietā dāmu konkurencē finišēja Alīna Rence.

8 komentāri rakstam „Satelīts” oktobrī – kalnu maratons Siguldā, pusmaratoni Siguldā un Ozolniekos

Komentēt

  

  

  

Pievienotais komentārs var uzreiz neparādīties. Nevajag dubultā.