Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Uzdrošinies noskriet. Akcijas dalībnieki

VSK Noskrien akcijā „Uzdrošinies noskriet” uzņēmusi piecus puišus un desmit meitenes. Viņi Nordea Rīgas maratona laikā 22. maijā noskries savu pirmo pusmaratonu un VSK Noskrien viņiem to palīdzēs izdarīt. Ar nākamo nedēļu viņi uzsāks treniņus, kādam tie būs pirmais skriešanas treniņš vispār, kādam ikdiena iegūs virzību. VSK Noskrien iepazīstina visus ar akcijas dalībniekiem.

Konsultanti visus šos jaunos skrējējus ir nodēvējuši par tādiem, kas ir apņēmības pilni veikt treniņu procesu un noteikti noskries savu pirmo pusmaratonu tieši Rīgā un tieši šogad. Kā arī uzskata, ka viņi visi ne tikai izmantos šo akciju, lai noskrietu pusmaratonu, ieliktu ķeksīti un aizmirstu par skriešanu, bet turpinātu skriet. Lai noskrietu pusmaratonu vēl kādu reizi, vai pat sagatavotos maratonam.  Tā pat, konsultanti uzskata, ka viņiem tas būs izaicinājums – liks saņemties, pārvarēt sevi, skriet lietū un vējā, bet visiem ir spējas to izdarīt un noskriet.

 

Līga. „Pusmaratonu vēlos skriet, lai liktu sev saņemties un trenēties jau tagad, kad ārā ir vēl ziemas, ledus un slapjš. Vēlos, lai šis pusmaratons ir kā atskaites punkts manā veselīgajā dzīvē, lai tas ir rādītājs sev, ka es varēju – būtībā, lai tas ir sasniegums sportistes “karjerā”. Turklāt, vēlos pierādīt sev un citiem, ka neesmu sausiņš, kas nav spējīgs uz lieliem sasniegumiem. Pusmaratonu skriešu lai pārsteigtu citus un, galvenokārt, sevi – ar to, ka es to varēju un izdarīju. Neiztrūkstoši, vēlme ir uzlabot arī veselības stāvokli un pēc sasniegtā neapstāties.” 

Līga ir 22 gadus veca un viena no jaunākām dalībniecēm. Skolas laikā trenējoties teikvando ir skrējusi krosus. Meitene dzīvo Bauskā un Nordea Rīgas maratona pusmaratona distancē galvenais būšot noskriet līdz galam.

Raimonds. „Pagājuša gada Nordea Rīgas maratonā pievarēju 5km distanci. Biju ātrākais no sava uzņēmuma. Pēc šiem pieciem kilometriem jutos tik labi, ka varēju skriet vēl. Vēlos pierādīt sev un citiem, ka bankas darbinieks, kas darbā lielāko daļu no laika pavada ofisā sēžot, var noskriet arī 21 km. Tāpat vēlos sajust gandarījumu pēc labi padarīta darba. Un, lai arī ikdienā ar sportu nenodarbojos, uzskatu, ka ar iepriekšēju sagatavošanos  to ir iespējams izdarīt. Galvenais ir gribēt.” 

Raimonds ir jaunākais akcijas dalībnieks – nesen palika 22 gadi. Viņš ir no Jelgavas, paralēli studē un strādā. Pusmaratonu skrienot gribētu iekļauties divās stundās.

Zane B. „Ārsti saka, ka man ir vārgas plaušas un sirds un man būtu jāatsakās no jebkāda veida sportošanas. Es nevēlos un netaisos to pieņemt, tāpēc vēlos skriet, bet, lai nesavainotu sevi, vēlos pienācīgi sagatavoties un esmu apņēmības pilna izkustināt savas ne pārāk atlētiskās miesas. „ 

Zanei ir 24 gadi. Viņa strādā un dzīvo Rīgas centrā. Skolas laikā centusies izvairīties no krosiem un jebko, kas saistīts ar skriešanu, kā arī nekad nav skrējusi.  Jāpiebilst, ka Zane savu pirmo skrējienu jau aizvadījusi, brīvdienās noskrienot pusotru kilometru.

Toms. „Visu dzīvi esmu bijis mazliet neizlēmīgs un slinks. Ja man jāizvēlas iziet ārā paskriet vai palikt mājās pie datora, 80% gadījumu izvēlēšos otro variantu. Bet tas bija līdz šim. Esmu nolēmis mainīties un šogad daudz aktīvi kustēties un sportot. Tāpēc izvēlējos arī pieteikties VSK Noskrien akcijai, lai pārvarētu sevi.” 

Toms ir 27 gadus vecs un atrodas starp Rīgu un Valmieru. Pagājušo gadu ir noskrējis Valmieras maratona satelītskrējienu praktiski bez jebkādas gatavošanās. Skolas laikā trenējies vieglatlētikā un Rīgā pusmaratonu grib noskriet līdz galam.

Evija. „Skriešanai apzināti sāku pievērsties pagājušā gada pavasarī, kad kāda kolēģa pierunāta sāku gatavoties Nordea Rīgas maratona minimaratona distancei.  Rudenī  pieveicu arī Valmieras maratona satelītskrējienu. Šogad gribētos pamēģināt kaut ko nopietnāku!” 

Evija ir 25 gadus veca un dzīvo Garkalnē. Trīs reizes nedēļā nodarbojas ar fitnesu un Nordea Rīgas maratona pusmaratonā grib noskriet līdz galam.

Marija. „Man ļoti patīk skriet un noskriet pusmaratonu ir viens no svarīgiem punktiem manā lietu sarakstā, kuras vajag dzīvē izdarīt. Un vienkārši sapnis saņemties un sev pašai pieradīt, ka varu. Jo varu taču.” 

Marija dzīvo Rīgas centrā un ir 25 gadus veca. Divas reizes piedalījusies Nordea Rīgas maratona minimaratona distancē.  Šogad skrienot pusmaratonu viņa grib sasniegt finiša līniju.

Dace. „Pusmaratonu gribu noskriet, lai īstenotu senu sapni. Lai sajustu, ka varu. Lai pilnīgā bezspēkā  izdzirdētu ausīs MGMT “Time to pretend” un justu, ka spēks tomēr vēl ir. Lai būtu soli tuvāk maratonam. Lai atrastu skriešanas domubiedrus. Lai varētu pārskriet Vanšu tiltam. Lai dzīvē atgrieztos skriešana, kas pamesta novārtā. Lai kļūtu priecīgāka. Lai mazais puika redz, ka ir forši skriet. Lai tiktu vaļā no dusmām. Lai izbaudītu to lielisko sajūtu, kad pusmaratons ir noskriets. Lai tas būtu iesākums Kuldīgas un Valmieras pusmaratoniem.  Lai atkal noticētu sev. „ 

Dace ir 31 gadus veca rīdziniece. Skolas laikā nav varējusi ciest skriešanu, bet divus gadus atpakaļ sākusi skriet un 2010. gadā Kandādā noskrējusi sacensībās 10 kilometrus. Dace gribētu pusmaratonu noskriet ātrāk nekā divās stundās.

Zane E. „Pusmaratonu skriešu, lai pieveiktu kaut ko jaunu un neiespējamu priekš manis, kā arī uzlabot ķermeņa fizisko stāvokli un piedzīvot to, ko Jūs sakat – pusmaratonu var noskriet jebkurš – arī es. Rudenī jau sāku trenēties savam pirmajam pusmaratonam, bet ziemas mīnus 10 grādos un sniegā pazuda motivācija.” 

Zane ir 24 gadus veca  un dzīvo Mārupē. Piedalās orientēšanās sacensību īsajās distancēs, bet kā pati smejas, kļūdoties meklējot kontrolpunktus, var savākt visai iespaidīgu kilometru skaitu.  Zane pusmaratonu grib noskriet līdz galam.

Jānis. „Gribu atsākt darīt to, ko man patika darīt 30 gadus atpakaļ , kad es vēl gāju skolā. Man patika skriet, bet nebija nekādu mērķu un tikai tagad es saprotu ko es gribu, bet tikai vajag kādu kas mani iekustina.„ 

Jānis ir vecākais akcijas dalībnieks. Viņam ir četrdesmit četri gadi un dzīvo viņš Rīgā. Pagājušā gada vasarā piedalījies Okartes nakts skrējienā un pievarējis 5km BalticMile skriešanas maratonā. Pusmaratonā Jānis grib aizskriet līdz finišam.

Laura. „Augstāki mērķi piešķir skriešanai garšu. Jau kādu laiku pa brīviem brīžiem skrienu, piedalos nelielas distances sacensībās. Gatavošanās kaut kam lielākam, grūtāka, kas sākotnēji uzskatāms par neiespējamu, padara treniņus interesantus un dod adrenalīnu. To piedzīvoju, emocionāli un nedaudz fiziski gatavojoties 10 km kalnu skrējienam janvārī.
Visi man tuvākie skrienošie draugi un radi jau aizvadījuši savus pirmos vai kārtējos pusmaratonus. Visi taujā, kad es uz ko tādu parakstīšos. Arī es pati sev esmu uzdevusi šo jautājumu jau vairakkārt, taču vienmēr atrodu kādu iemeslu, kādēļ šo mērķi vēl neuzstādīt.
Grūtākais, manuprāt, ir motivācija treniņiem. Pati sevi motivēt varu, bet kā līdz šim pierādījies, ar to līdz pusmaratonam neaizvilkt. Šī iespēja man dotu papildus motivāciju, atbildību ne tikai savā, bet arī treneru priekšā, kā arī pārliecību, ka es to varu – es varu izdarīt to, par ko pirms diviem gadiem pat nesapņoju.” 

Laura ir 25 gadus veca “rīdzeniece” un jau trešo gadu piedalās dažādās skriešanas aktivitātes. Laura ir pieredzējušākā akcijas dalībniece, jo visas viņas skriešanas sacensības nemaz nevar uzskaitīt. Pusmaratonu gribētu noskriet ar rezultātu 1:59:59.

Katrīna. “Vienmēr esmu vēlējusies piedalīties triatlonā. Vispirms pusmaratons, tad iespējams maratons un pēc pāris gadiem triatlons. Ar kaut ko ir jāsāk. Un šis, manuprāt, būtu ļoti labs sākums.” 

Katrīna ir 24 gadus veca un dzīvo viņa Rīgā. Katrīna nodarbojas ar jogu, bet ik pa laikam arī skrien.  Par to, cik ātri gribētu noskriet Nordea Rīgas maratonā pusmaratonu viņai nav ne jausmas, bet uzskata, ka ātrāk par kontrollaiku viņa noteikti noskries.

Ilmārs.  „Lai gan man patīk spēlēt basketbolu un citas sporta spēles, krosus kā šķiru ienīdu visu mūžu, līdz pagājušajā gadā atklāju, ka man patīk skriet krosiņus. Tieši tāds mērķis – noskriet pusmaratonu šogad Nordea maratonā – man radās kādu laiciņu pirms uzzināju par akciju “Uzdrošinies noskriet”. Kā saka – liktenis. Man ar savu 1,98 m augumu un 96 kg svaru tas ir labs izaicinājums.” 

Ilmāŗs ir 29 gadus vecs rīdzinieks un 2008. gadā ir piedalījies Nordea Rīgas maratona minimaratonā. Lai arī sevi uzskata par basketbolistu, pusmaratonu noskriet viņš varētu pa drusku vairāk kā divām stundām.

Gita. „Pirms pāris nedēļām man apritēja apaļa jubileja, kas deva dūšu pusmaratonam, tā teikt – kad tad, ja ne tagad, kas cits, ja ne es! Pusmaratons man liekas ir šāda „mazā cīņa” pašam ar sevi!  Zinu, ka pievarot 21 kilometru un 975 metrus, es augšu pati savās acīs. Sava spēka apziņa vairo to, tādēļ nākamajā gadā savu varēšanu gribētu izmēģināt arī pilnajā maratonā. Un visbeidzot – noskrienot pusmaratonu, es gribu iedvesmot to ar smaidu sejā paveikt arī citus! Vārdi māca, bet paraugi iejūsmina, tieši tādēļ es vēlos kļūt par pozitīvu paraugu citiem, liekot noticēt cilvēkiem tam, ko viņi ne tikai dzird, bet arī redz! Lai ikkatra siena, ikvienam kļūtu par durvīm, kuras ir iespējams atvērt!” 

Gita ir 30 gadus veca rīdziniece. Viņa ir piedalījusies Okartes nakts skrējienā un Stipro skrējienā.  Pēc pēdējos skriešanas treniņos skrietā viņa uzskata, ka Nordea Rīgas maratona pusmaratona distanci vajadzētu noskriet ātrāk nekā divās stundās.

Ivars. „Pamatskolas laikā man riebās skriešana, noskriet jūdzi (1609m) bija kā zobu sāpes, dūra sānos. Vidusskolas laikā periodiski vasarās skrēju, jo dzīvoju laukos. Kad biju pāris nedēļas iesildījies, varēju jau 10km distanci noskriet ļoti ātri (zem 55min). Tagad – ja uznāk iedvesma, tad gadā pāris reizes pa mēnesim saņemos sporta zālei. Tad vienmēr iesildos uz skrejceliņa, noskrienot apmēram 2km. Man personīgi ir svarīgi parādīt, ka ikviens cilvēks var uzņemties atbildību par savu dzīvi un to mainīt…  Nevajag tikai sēdēt un činkstēt, ka valdība ir slikta.„ 

Ivars ir 31 gadus vecs rīdzinieks un uz pusmaratona laiku būs trīs dēlu tēvs. Finiša līniju Ivars cer sasniegt ātrāk nekā divas ar pusi stundās. Ivaram akcijas laikā būs liela atbalstītāju komanda.

Līva. „Man ir svarīgi sasniegt mērķus, kuri sniedz man gandarījumu. Augstu mērķu uzstādīšana darba un mācību jomā ir saistīta ar lielu spriedzi, sevis nepārtrauktu pārkāpšanu visādā ziņā un nogurumu. Skriešana man ir veids, kā apklusināt iekšējo nemieru par nesasniegto, par lietām, kuras nenotiek tā, kā tām vajadzētu notikt un pārdomām par to, kas vēl jāsasniedz. Tas ir veids kā pārvarēt sevi, pārvarēt nogurumu, uzlabot veselību un sajust savas neizzinātās iespējas. Mans mērķis, noskrienot pusmaratonu, ir mērķtiecīgi palielināt fizisko slodzi, tādējādi turpinot uzlabot savu pašsajūtu un domāšanu. Viens no apakš mērķiem ir  iepazīt un aprunāties ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem, kuriem skriešana ir paplašinājuši apziņu par to, kas ir iespējams.„ 

Līva ir 23 gadus veca un dzīvo Valkā. Ar skriešanu viņa jau kādu laiku nodarbojās un skrien mazus gabalus dažas reizes nedēļā. Rīgā viņa pusmaratonu grib noskriet līdz galam.

40 komentāri rakstam Uzdrošinies noskriet. Akcijas dalībnieki

 • Tuksnesa vetra Tuksnesa vetra

  :) Prieks lasīt un apzināties, ka ir Tie, kas uzdrošinās izaicināt sevi! 1/2 maratons nav klikšķināt datorpeli, spēlēties ar mazo ķiparu smilškastē un nav pat noskriet 5 km. 1/2 maratons ir sevis pārbaudīšana un apliecināšana. Lai izdodas sasniegt sev izvēlētos mērķus un atcerieties – galvenais nav uzvarēt, galvenais ir noskriet!

 • Ainars Ainars

  Svarīgāko jūs patiesībā jau esat izdarījuši – pieņēmuši lēmumu. Garie gabali sākas un beidzas galvā. Ķermenis spēj daudz vairāk nekā atļauj prāts.

 • Gandrīz apraudājos… :)
  Atcerējos, kā pati pagājušajā gadā ar neticību un sajūsmu vienlaikus skatījos uz savu skaisto, zaļo NRM pusmaratona numuru…
  Pirmais pusmaratons patiesi ir apbrīnojams pasākums! Tas ir brīdis, kurā Tu sev pierādi, ka spēj paveikt brīnumu… Vismaz es kādreiz šādas distances pievarēšanu tiešām uztvēru kā brīnumu, ko spēj tikai izredzētie!
  Bet pavisam droši varu teikt – tas ir paveicams un tas ir ieguldīto pūļu vērts. Un nemaz nav jābūt izredzētajam lai to paveiktu – vienkārši jāstājas uz starta līnijas un jāskrien! :)
  Lai jums veicas!

 • pirmais solis ir sperts, veiksmi nākamajos! :)

 • Signi – vai būs sadaļa “topošā pusmaratonista dienasgrāmata”? ja šie cilvēki būtu ar mieru aprakstīt, kā viņiem iet treniņos[kaut reizi nedēļā], patiktos palasīt!

 • lai jums visiem izdodas! :) Ja nepieciešams padoms, dodiet ziņu! :)

 • Kampars

  Pamēģiniet tik nenoskriet! :)

 • Uh, atbildība milzīga. Nez vai pusmaratons ar atbildību plecos ir vieglāks vai grūtāks, nekā bez. Ceru, ka vieglāks. Vismaz nekad nezūd motivācija turpināt :)

 • sm72 sm72

  Noteikti Jūs visi to paveiksiet! Tikai nepārforsējiet ar ātrumu. Man pirms 3 gadiem nebija tādu padomdevēju, tādēļ bieži nācās iedzīvoties dažādu smagumu traumās. Esiet prātīgi, jo tik daudz skriešanas gadu Jums vēl priekšā:)

 • Armands85 Armands85

  Cerams visiem izdosies realizet iecereto! Butu interesanti pasekot lidzi sim projektam – ka dalibniekiem veiksies, kadi bus iespaidi, rezultati, sajutas utt.

 • ing_a ing_a

  Saskrienamies Nordea :-)

 • archa777

  uhhhh…konkurenti paliek vairak un vairaak ;) riit atkal treninjsh (run) nav laika guleet…bet jebukrā gadījumā apsveicu ar mērķi

 • Aivars Aivars

  Lai Jums izdodas! To, ka pirms gadiem sešiem iesāku skriet, nožēlojis neesmu ne brīdi.

 • Mēs laikam varam apsveikt Reiliju ar viņas pirmo skrējienu šīs programmas ietvaros šorīt. Sākums gana nopietns – 8 km. Varbūt vēl kāds akcijas dalībnieks jau ir kaut ko noskrējis?

 • Aigars Aigars

  Ne asakas – jaunajiem censoņiem!;)

 • Vaivars

  Veiksmi un izturību! :)

 • Lai pietiek spēka un izturības! :)
  Malači! :)

 • Evija Evija

  Labs vakars visiem!
  Paldies par laba vēlējumiem! Jāķeras pie darba :)
  Apavi ir nopirkti, treniņu grafiks saņemts.. tikai pie mājām vēl viss ir galīgi slapjš, sniegains un slidens. Varbūt ir kādi ieteikumi, kur Juglas, Mežciema rajonā var labi paskriet pa +/- sausu segumu?!

 • Lauma laumiic

  evij – brīvības ielas veloceliņš ir sauss. droši vien, ka šmerļa arī :)

 • Ceļš no Mežciema uz Alfu ir sniegā un pelķēs, bet Brīvības ielas veloceliņa gabals ir sauss.

 • Mazzinsh

  Ir ir noskrējuši.sāku jau ar februāri – ar 5 km (agrāk skrēju, tagad pēdējie 9 mēneši pilnīgi neko) tagad jau teju trešo nedēļu līdz 10 km esmu tikusi, tālāk nekādi:( turklāt sākumā šie 10 km bija mierīgi bez apstājas, jau ar dažiem 2min paātrinājumiem 1h laikā, tagad nekadi bez pauzēm, īpaši pēc pat nelieliem paātrinājumiem – jāstājas,nevar lāgā elpu ievilkt. tipa pārforsēju??

 • sm72 sm72

  Ja nevar elpu ievilkt, tad nākošais solis ir 250 sirdspuksti minūtē un bezsamaņa priekš manis:) Bet katra organisms ir unikāls, līdz ar ko nevajag baidīties no manas piredzes:D Bet, ja nopietni, sākiet skriet saudzīgāk, neforsējot ar paātrinājumiem vēl pagaidām.

 • Kaspars Kaspars

  mhmm, nevajag mudināt cilvēkus pārkāpt likumu, ļoti jauki var paskriet arī pa divriteņu celiņam paralēlo gājēju-skrējēju celiņu. :P Un ja arī gadās kādā peļķē iekāpt, nekas slikts nenotiks, vismaz atvēsinās uz pāris sekundēm. Par slidenumu – tur gan ir vajadzīgas nelielas iemaņas, lai varētu pa ledu paskriet, galvenais skaties zem kājām. :)

 • Mazzinsh, nav nekur jāsteidzas, baidos, ka tiešām esi paņēmis par traku. Pirmajam pusmaratonam vissvarīgākais ir pierast pie garajām distancēm, nevis ātrums, ar kādu tiksi uz finišu :) Pārķerot tempu iesākumā ir problemātiski turpināt distanci tālāk … tāpēc jau sāk durt tur un citur … vēl laba lieta ir pulsometrs, lai redzētu, vai tiešām neesi pārķēris tempu. Gargabalniekam skrējējam ir svarīgi pieradināt sirsniņu pie garajiem kilometriem nepārcenšoties ar ātrumu un to vislabāk var kontrolē pulsometrs

  Visai aptuvenā formula maksimālajam vidējam pulsam šajā zonā ir: (220-vecums) x 0.8 – precīzāk pateiks vien speciāla laboratorija). Tad nu 20 gadīgam censonim garajos gabalos vidējam pulsam aptuveni vajadzētu būt (70-80% no maksimālā) 140-160 sitienu minūtē. Aptuveni šādos ietvaros ir labi trenēt savu sirsniņu … būtu labi, ja būtu arī pulsometrs … bet ja nava, izmantojiet sentēvu metodi – ar 2 pirkstiem uztaustot pulsu mazliet zemāk par plaukstas locītavu. Cits parametrs ir, cik ātri tas stabilizējas pulss pēc intensīvas slodzes, bet pašlaik pietiktu ar šo …

  Kilometrāžu audzēsi pamazām, un gan jau līdz finišam tiksi! Lai veicas! :)

 • zane.e zane.eglite

  Paldies par izturības un laba vēlējumiem :) Es jau arī esmu pirmos skrējienus veikusi. Pēc ziemas pārtraukuma sāku gan ar mazumiņu 3 km ,lai nākamnedēļ var sākt trennēties pēc plāna un tos 5 km noskriet, nevis nočāpot :)

 • papucis

  Evija, Mežciemā ideāli var skriet arī pa Biķernieku trasi, kur slēpošanas aplis. Tur sniegs smuki noblietēts un daudzi skrējēji redzēti skrienam. Kājas būs sausas, arī neslīdēs, kā uz apledojuša asfalta, gaisma arī līdz 22:00 trasē

 • Evija Evija

  Par slēpošanas apli jāskatās, vai tur nepaliek pēdas (bedres) pēc skriešanas, jo slēpotājiem (tajā skaitā man) tas varētu nepatikt. Bet doma nav slikta, nākamnedēļ uzmetīšu aci kā tur izskatās. Un vēl baidos, ka pa turieni būs baiss kārdinājums slēpot, nevis skriet :D

 • papucis

  vakaros, kad piesalst, tad ir ok pa slēpošanas apli, pa dienu jau putra veidojās :( bet gabals starp mežciemu un alfu nav tik traks kā Signis stāsta – ir lielā peļķe pie pagrieziena uz slimnīcu, varbūt vēl vienā vietā nedaudz sniegs, citādi viss smuki, pliks asfalts, skriešanas vaina tikai

 • Andulis

  Piekrītu par Mežciema – Alfas celiņu, tur mierīgs/aerobs skrējiens ir jau gluži labs iespējams. Startējot no Mežciema puses – var skriet tikai līdz slimnīcas iebraucamajam ceļam ar lielo peļķi, tad griezties apkārt. Taisni ~1 km gabals sanāk.

 • Katrīna Gatere Katrina

  Pirmkārt, paldies par atbalstu!
  Otrkārt, šodien pati pārliecinājos, ka ne peļķes, ne sniegs un ledus netraucē skriet. Jebkurā gadījumā neizsakāmi labāk kā uz skrejceliņa.
  Jauku vakaru!

 • rinaldsl rinaldsl

  Šobrīd jau pavasaris možas, svētdiena bija lieliska skriešanai! Veiksmi un prieku visiem treniņa procesā un labi sagatavoties pirmajām sacensībām!

 • Mazliet paokšķerējos NRM dalībnieku sarakstos un savu vārdu tur neatradu. Varbūt kāds zina, kad mēs – akcijnieki – tiksim reģistrēti, jo līdz šodienai dalība vēl ir samērā pa lēto. Vai arī izmaksām tur nav nozīmes?

 • Vai akcijas dalībnieki automātiski tiek piereģistrēti pusmaratonam? Vai man pašai ir jāveic reģistrācija un jāapmaksā reģistrācijas maksa?
  Akcijas ietvaros tiks nodrošināta bezmaksas dalība Nordea Rīgas maratona pusmaratona distancē, bet tas notiks pēc obligātā treniņa. Tas ir tāpēc, lai mēs būtu droši, ka jūs tiešām skriesiet savu pirmo pusmaratonu. Ja gadījumā netiksiet uz obligāto kopēju treniņu, tad viens brīvdienu garais treniņš pirms pusmaratona būs jāaizvada kopā ar VSK Noskrien komandas dalībnieku un pēc tam tiksiet reģistrēti Nordea Rīgas maratonam.

  Izvilkums no topošā raksta par aktuāliem jautājumiem akcijas sakarā.

 • Es sākot skriet izlasīju kādā grāmatā, ka par savu plānu noskriet maratonu ir jāpasaka visai pasaule, jo tad tā pasaule tevi piespiedīs to arī izdarīt. Vienā teikumā pasakot – tā radās VSK Noskrien. Akcijas dalībniece Laura to sapratusi bez grāmatas palīdzības un raksta savā blogā par “Uzdrošinies noskriet” – http://gudraskudra.wordpress.com/2011/03/11/pirmais-solis-uz-%E2%80%9Euzdrosinasanos-noskriet%E2%80%9D/

 • Evija Evija

  Līdz savam blogam tikusi vēl neesmu, taču par pirmo skrējienu šo to ierakstīju skrējiena piezīmēs.

 • Didzis Didzis

  Lai JUMS VISIEM VEICAS ! Es ceru,ka visi sasniegsiet savu mērķi.Galvenais gatavojoties lielam notikumam NESAFORSĒT kilometrus un ātrumu.Pieveicot pašu PUSMARATONU rikšojat sev pieņemamā ātrumā – tikai MIERU,galvenais lai finišu sasniedzat ar BURVĪGU SMAIDIŅU !

 • Agnese Blekte Agnese Blekte

  šī sajūta ir superīga. Arī šogad jau trenējamies 21km noskriešanai gan Rīgā, gan Liepāja. Turās:)un lai veicas

 • […] iepazīšanās raksts ar visiem akcijas dalībniekiem […]

 • WegrelveJoirl

  +1

 • […] par maniem Vibram apaviem. Šo avīzi pārstāvošais reportieris un VSK Noskrien pirmās akcijas `Uzdrošinies noskriet` dalībnieks Ilmārs Stūriška uzdeva man dažus jautājumus par to, kāpēc es skrienu basām […]

Komentēt

  

  

  

Pievienotais komentārs var uzreiz neparādīties. Nevajag dubultā.