Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Piesakies Nordea Rīgas maratonam

rigas-maratons.jpgŠodien sākusies pieteikšanās Nordea Rīgas maratonam, kas notiks 2009. gada 17. maijā. Šajā pasākumā būs klasiskā maratona distances skriešana, pusmaratona un minimaratona sacensības. Interesanti, ka pirmo reizi notiks maratona stafete, kur četru dalībnieku komanda kopīgiem spēkiem veiks maratona distanci, katrs dalībnieks savus drusku vairāk kā desmit kilometrus. Vairāki VSK Noskrien biedri noteikti šo maratonu skries un dažiem tas iespējams būs pirmais mūžā.

Man šī gada Nordea Rīgas maratons bija pirmās sacensības jaunā maratonista skrējēja karjerā. Veicu es minimaratona distanci un par to esmu rakstījis jau senāk šajā blogā. Emocijas bija lieliskas un sacensību organizācija tieši tā pat, tāpēc iesaku visiem skriet gribētājiem jau pieteikties šim sacensībām kaut vai minimaratona distancē, nospraust sev šādu mērķi un pavasarī attiecīgi drusku patrenēties. Mēģināšu šajā blogā pastāstīt un dot, arī jums iesācējiem, kādu padomu par to kā labāk sagatavoties šim skrējienam un veiksmīgi to paveikt.

Pats gatavojos šajā pasākumā skriet pusmaratona distanci, ja vien neatradīsies vēl interesenti, kas gribēs piedalīties maratona stafetē. Tas būtu tā vērts. Kāpēc tikai pusmaratonu? Plānoju savu pirmo maratonu noskriet nākamā gada rudeni – Valmiera, Berlīne, neko daudz neforsējot, jo man šī būs pirmā ziema un redzot cik bieži es tagad skrienu, cīnoties pret basketbolu, tumsu un lietu, nedomāju ka spēšu pilnvērtīgi sagatavoties jau pavasarī. Gribu, lai man maratons ir patīkams piedzīvojums un nākamā dienā varu paša spēkiem aiziet uz darbu vai gribētu vēl jebkad skriet.

Līdz šī gada beigām reģistrēšanās maksa ir gana demokrātiska, un samaksāts rēķins būs jau samaksāts rēķins. Gandrīz jau pusdistance pieveikta. Pēdējā brīdī piesakoties organizatori sola divreizdārgāku maksu par piedalīšanos. Pašreiz maratona dalības maksa ir piecpadsmit lati un ja jums slinkums pašiem meklēt reģistrēšanās anketu, tad esmu šeit ievietojis saiti uz to. Un nenokavē, sacensībās varēs piedalīties tikai desmit tūkstoši dalībnieku.

Ja nu gadījumā kāds šī bloga lasītājs, vai cits interesents gribētu piedalīties maratona stafetes skrējienā zem VSK Noskrien komandas karoga, tad droši rakstiet komentārus un sekojiet līdzi šī raksta un bloga aktualitātēm, kā arī, protams, visi rakstiet komentāros par savu pieteikšanos un dalībnieku numuriem. Un neaizmirstiet, ka piecus kilometrus spētu noskriet pat jūsu vecmāmiņa, vienkārši viņa nemaz nezin, ka šāds pasākums notiek un ka tas ir tik sasodīti iedvesmojošs. Noskrien.

25 komentāri rakstam Piesakies Nordea Rīgas maratonam

 • sm72

  Kā jau ieprieks rakstīju, noturējos pretīm kārdinājumam pieteikties uz maratonu, jo vēlos pēc mēneša noskriet citu maratonu kļūstot par maratontūristu:) Tādēļ esmu atvērts diskusijām par maratona stafeti:) Tas ir kaut kas jauns un manuprāt interesants:)

 • Kaspars

  Nekādi nesanāk piereģistrēties, met ārā page load errorus :( jau vakar, un arī šorīt :( Bet nu tas nav nekas traks, vēl pusgads laika tak :D Es skriešu pusmaratonu, kā ar citiem?

 • laumiic(:

  un es nevarēju saparast kapēc vakar pa tv rāda ziņas par rīgas maratonu. tas nozīmē, ka jāsāk aktīvi domāt ko, kur un kā skriet :)

 • mošķis

  Par savu iespējamo maratonu deklarēju jau agrāk, tā kā Rīgas maratona klasiskā distance man nespīd. Līdz ar ko, domāju tikai par 2 distancēm – 1/2maratons & maratonstafete. Pašlaik nosliece ir uz pirmo, tiesa, viss vēl var mainīties :) Daudz kas ir atkarīgs no tā, kad sākšu sagatavošanās procesu nākamajam maratonam un kādi plāni.

  sm72, ja nav noslēpums, kurā valstī gribi veikt nākamo maratonu? :)

  Kaspars, vai uz Ozolniekiem būsi?

 • Kaspars

  nop, bet vēljoprojām netieku tajā https://www.rigasmaratons.lv/PersonReg.aspx
  jūs tiekat? varbūt tikai manam provaiderim kkādi ierobežojumi?

 • Indra

  Es tieku bez problēmām
  Tikai nevaru izlemt uz kādu distanci reģistrēties :)

 • mošķis

  Mdam, cena T-kreklam ir pavisam jautra Ls 21,- Vēl vairāk uzskrullēt cenu pietrūka tintes.

 • laumiic(:

  mošķi – cena normāla. es pirms diviem gadiem pa 15ls to kreklu nopirku.

 • marčiks

  Skriešu pusmaratonu:)

 • sm72

  Man ir tradīcija atturēt sevi no nepatikšanām un aizlaisties no līgo:) Latviešu nacionālo ēdienu šašļiku un speķraušus es neēdu, jo esmu gaļneēdājs un jaunībā esmu pietiekoši iztrakojies ar papardes ziedu meklēšanu:) Tādēļ esmu noskatījis Santaklausa maratonu uz polārā loka 27.jūnijā. Varbūt vēl kādam ir interese? Esmu tur bijis sagaidīt jauno gadu un konstatēju, ka tur ir burvīgas mājiņas atpūtai pec maratona. Pie tam polārā diena:)

 • marčiks

  Pieteicos! Bet steigā uzrakstīju http://www.noskrien.lv un tikai pēc tam ieraudzīju, ka Aivars norādījis VSK Noskrien. Tagad izskatās kā divas dažādas komandas:(

 • mošķis

  nus, nekas traks jau nebūs – liekas pusmaratonam atsevišķas komandu ieskaites nava. Vai nav sava profila reģistrācijai, kur to lietu var izlabot? Berlīnes maratonam bija iespēja to izlabot.

 • laumiic(:

  marčik – aizsūti e-pastu un plaūdz lai izlabo. domāju, ka tagad sākumā tā nebūs problēma :)

  ierosinājums vientoties par vienu pieraksta formu, jo es valmierā ierakstīju noskrien.lv

 • mošķis

  doma būtu pareiza, vienotam nosaukumam būtu jābūt – tiesa Valmieras maratonā, visiem, kas uzrādīja šādas internet adreses, nez kur pazuda “.” pirms lv. es jau domāju noskrien.lv derēs!

  Ko saka pārējie?

  p.s.
  Signi, kā ir ar klekliņu apdrukāšanu? Tu solījies izveidot uzrakstu, ko varētu drukāt uz krekliņiem.

 • sm72

  Vai stafetej nav neviens nobriedis? Visi skriesim pusmaratonu?

 • marčiks

  Palūdzu izlabot uz VSK Noskrien (tā bija pieteicies Aivars). Man laipni apsolīja izlabot:)Varbūt pie tā arī paliekam?

 • laumiic(:

  googlīte arī šādu nosaukumu atradīs :)) es atbalstu :)

 • Kaspars

  forši, šķiet man no mājas datora liegta iespēja tur reģistrēties. sviests kkāds…

 • mošķis

  Hmmz, dīvaini kaut kā ….

  Klau Kaspar, tad uz Ozolniekiem netiec?

 • Kaspars

  Nea, šķiet netieku, bet arī neplānoju tur piedalīties :) vēl trenējos :)

  BEIDZOT varēju piereģistrēties. Signi, cik saprotu tu esi banku drošības sfērā strādājošs, ja? :D tas man bij tāds nepatīkams jaunums, ka ir iespējams naudu pārskaitīt no mana konta, pat neko nezinot, tikai iegūstot karti. jo tajā reģistrācijā pieprasīja visu, kas bija rakstīts uz kartes, neko citu, vnk apbrīnojama aizsardzība :(

 • mošķis

  Kaspars, nu tas ka trenējies ir jauki! Bet 5 km tak spētu noskriet? Es iekš Kuldīgas pusmaratona skrēju tik pēc 2 nedēļu treniņa. Varbūt tomēr spēsi izvilkties? :) Rezultātam nav svara, visu izšķir slāpes :)

 • Parastajām ELECTRON kartēm tā nevar, droši vien VISA vai MC prasīja. Ar parastām, parasti, notiek autorizācija tavā bankas interneta versijā, vai arī tev ir tādas bankas karte, kura šo fišku nenodrošina.

 • Kaspars

  Signi, bet tas tak ir šausmīgi manuprāt. tad jau tikpatlabi maratona rīkotāji var ar tiem kartes datiem visu manu naudu noņemt?

 • Hamburgietis Hamburgietis

  Dīvains pasākums tas Rīgas Nordea maratons.Visas distances skaitās maratona distances?! Es piekrītu Mošķim, ka cena par Maratona krekliņiem ir mazliet uzskrūvēta. 2011. gada krekliņus(kādus dāļāja pagājušā gada Nordea Maratonā) Adidas veikalā tagad var nopirkt pa 5Ls(protams bez maratona logo. Hamburgas Haspa maratona krekli parasti maksā ap 16-18 Euro. Nordea Maratonam jau esu reģistrējies mans Nr 307.

 • Hamburgieti, tas ir normāli, kad tāda liela pasākuma ietvaros, kāds ir NRM, notiek arī īsāki skrējieni – ne visas pilsētas var atļauties rīkot tikai maratona distanci, jo sponsoriem tas nav interesanti un tukša pilsēta skrējiena laikā nevienam nav interesanta – tā nav ne Hamburga, kur vācu īpatsvars ir visai liels, ne Ņujorka, kur skrien tikai maratonisti un tikt dalībnieku sarakstā vien prasa savu piepūli … Ja pašlaik maratonā piedalās 800 dalībnieki, pilsēta ir tukša … to var rīkot iekš Biķerniekiem, kur aplis ir 5km ar kapeikām … un NRM tomēr ir skriešanas un aktīva dzīvesveida svētki, nevis tikai “plika” maratona svētki :)

Komentēt

  

  

  

Pievienotais komentārs var uzreiz neparādīties. Nevajag dubultā.