Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

„Satelīts” septembrī – Priekuļi, Valmiera un Salaspils botāniskais dārzs.

lejupielāde

Septembris. Rudens tuvošanās nojaušama pēc dažādām parādībām: gājputni pulcējas baros un dodas uz dienvidiem, skolēni ar rudens ziediem pulcējas skolu pagalmos, skrējēji, vasaras mēnešos pulcējušies pārsvarā Kurzemes un Zemgales pusē, tagad nedēļu nogalēs dodas lielākoties uz Vidzemes pusi.

Pēdas Priekuļos.

2012.gada septembrī atklājot “Priekuļu veselības takas” tika sarīkotas sacensības “Priekuļi mini-trail”.  Taku skrējieni tolaik Latvijā vēl nebija savairojušies kā sēnes pēc lietus, un Priekuļu pasākums tika piedāvāts kā treniņš pirms Siguldas kalnu maratona. Jeb, kā “Noskrien” klubā to nodēvēja – starterītis. Vārds “mini” nosaukumā toreiz lieliski atbilda sacensību lielumam dalībnieku skaita ziņā – 26 skrējēji.  Pa šiem gadiem ir mainījies sacensību nosaukums, rīkotājs, devīze, dalības maksa, un vairāk kā pieckārtīgi pieaudzis dalībnieku skaits. Nemainīgi – sacensību starts biatlona ugunslīnijā, pirts pēc finiša un distanču garumi: vienlaikus ar garāko – 24km, arī 6km un 12km distances. 12.septembrī “Priekuļu trail 2015″ vidējā garuma distancē “pēdu piesita” arī divi VSK Noskrien pārstāvji.

Kopsavilkums septembris damas

Ilze Urbāne – 5000 no 5000!

Līdzīgi kā citus gadus, Valmieras maratons 20.septembrī arī šogad bija vismasveidīgākais „Skrien Latvija” posms. Satelītdistanču starts notika atsevišķi četrarpus stundas pēc maratonistu un pusmaratonistu starta, un Nike un Tautas skrējienos kopā virtuālo klubu pārstāvēja 25 skrējēji un skrējējas. 12,4km garajā Nike skrējienā SN40 grupā piekto reizi šosezon ātrākā bija Ilze Urbāne, līdz ar to ne tikai kļūstot konkurentēm neaizsniedzama sezonas kopvērtējumā savā grupā, bet arī izcīnot uzvaru ar maksimāli iespējamo punktu skaitu – 5000 no 5000 iespējamajiem!

Kopsavilkums septembris kungi

Dārza svētki Salaspilī.

Ja notiktu konkurss par pusmaratoniem bagātākās Latvijas pilsētas titulu, tad šogad līderpozīcijās būtu izvirzījusies Salaspils. 30.maijā pirmo reizi notika Salaspils pilsētas pusmaratons, un tikko, 26.septembrī – jau piekto reizi pusmaratons „Noķer vēju” Nacionālajā Botāniskajā dārzā Salaspilī. Dalībnieku skaita ziņā piepulcējams mazajām sacensībām; norises vieta – atšķirīga no vairuma pilsētu ielās notiekošo pusmaratonu. 10,5km garajā skrējienā pa botāniskā dārza celiņiem devās arī 5 VSK Noskrien pārstāvji. Viņu vidū arī Gunta Amoliņa – divas nedēļas pēc dalības Pasaules čempionāta 100km distancē Salaspilī  izcīnīja otro vietu dāmu konkurencē un 1.vietu S30 grupā. Par spīti akrobātikas elementiem skrējiena sākumā. Šajā pašā distancē V50 grupā otrs ātrākais bija Juris Broks. Trīs noskrienieši startēja  arī kopumā dalībniekiem visbagātākajā – 5km distancē.

Viens komentārs rakstam „Satelīts” septembrī – Priekuļi, Valmiera un Salaspils botāniskais dārzs.

  • kri99999 kri99999

    Žēl ka Valmierā man čips nenostrādāja (iespējamā vaina) tad jau rezultātu tabulā pie kungiem būtu neveiksmīga 2vietā ,kas ir labāk ,kā neveiksmīgā 4 vieta pašreiz.

Komentēt

  

  

  

Pievienotais komentārs var uzreiz neparādīties. Nevajag dubultā.