Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Virtuālais skrējēju klubs NOSKRIEN

sk_noskrien1.jpgNo rītiem skrien? Pēc darba skrien? Varbūt esi tik kruts, ka pa dienu skrien? Skrien prieka pēc, vai gatavojies savam dzīves lielākam pārbaudījumam? Skrien Rīgā, Liepājā vai Maurīcijā? Gribi piedalīties sacensībās, bet nezini ko rakstīt komandas vietā? Gribi noskriet maratonu, bet tās piecas stundas negribi būt vientuļš? Gribi, lai citi novērtē tavus sasniegumus un pasaka kāds tu sasodīti foršs skrējējs esi? Gribi ka par tevi uzraksta? Man ir risinājums. Iestājies virtuālā skrējēju klubā NOSKRIEN.

Reti kurš no mums ir tik pašpārliecināts, lai nejustu ne mazākās problēmas ierasties uz tūkstošiem cilvēku lielu skriešanas pasākumu ar paceltu galvu. Daudziem liksies, ka citi skrien ātrāk, smukākas bikses un labākas kedas un pats galvenais visiem citiem ir kompānija. Draugi un paziņas, darba biedri vai dažiem laimīgajiem pat sieva.

Tagad tev ir iespēja nebūt individuālistam, iespēja savā pieteikumā ierakstīt komandu vai pārstāvēto klubu, kā arī redzēt skrējēju sarakstā un rezultātos citus savus kluba biedrus. Pārspēt viņus, zaudēt viņiem un pēc tam kopīgi pasmieties par trases malā redzētām meitenēm ar plakātiem „noskūpsti mani.”

Tu vari būt vecs, vai jauns, puisis vai meitene, tu vari būt kādā citā klubā, vai strādāt Nike rūpnīcā, tu pat vari nemācēt skriet un nekad mūžā nevienās sacensībās nepiedalīties, bet tu vari iestāties virtuālajā skrējēju klubā NOSKRIEN un noskriet. Klubam nav nekādu noteikumu un klubs no tevis neprasīs obligāto piedalīšanos Rīgas maratonā, bet ja tu tomēr skriesi, tad mēs parādīsim tavus rezultātus citiem, aprunāsim ar tevi tavu skriešanas pieredzi un galvenais, būsim tavi kluba biedri jebkādos skriešanas un citos pasākumos. Varbūt mēs nekad mūžā nesatiksimies, bet tu vairs nebūsi vientuļš skrējējs. Tu būsi kluba biedrs.

Pašlaik klubā var iestāties šī raksta komentāros, tā pat tur var ierunāties par citu nosaukumu, formātu vai jau tu esi baigais mākslinieks, vari uztaisīt klubam logo. Un atceries, nākamais kluba biedr, galvenais nav uzvarēt, galvenais ir noskriet. NOSKRIEN.

318 komentāri rakstam Virtuālais skrējēju klubs NOSKRIEN

 • mošķis

  paldies Signi. Pierakstīties gribu, jo jūtos šādam klubam piederīgs. Šis blogs mani atgrieza skrējēju sabiedrībā :)

  Mazu anketu aizsūtīšu uz Sigņa epastu.

 • Droši vien vajadzētu vārdu, uzvārdu, epastu, dzimšanas datus, dzimumu, blogu (ja ir), un ko drusku par savu skrējēja pieredzi.

 • Krishjohn

  O! Lieliska ideja.. Jo tālāk lasīju šo rakstu, jo vairāk sāka likties, ka klubs dzemdēts kā priekš manis..Heh.. Ar prieku pievienotos…

 • Izklausās incanti…

 • Mums jau ir divi officiāli biedri. Nav slikti, nav slikti. Un cik es saprotu, tad es kā biedrs esmu Kuldīgas pusmaratonā un otrs biedrs skries tur pat 5K.

 • Krishjohn

  Es ar skriešu Kuldīgas pusmaratonā.. Man pat ir iedots tīkams kārtas nummurs – 222 xD Bet reģistrācijas anketu aizpildot ar apstulbu, jo nezināju ko rakstīt sadaļā “komanda”..Ilgi nedomādams, rakstīju to kas pirmais ienāca prātā – Pagalma censonis.. Bet būtu jauki pārstāvēt reāli pastāvošu, elpojošu komandu..Viens jau nav cīnītājs.. Vajag vismaz divus, lai tā maģija notiktu..

 • Superīgi. Sataipo savus parametrus un būsi trešais VSK NOSKRIEN biedrs. Cerams ka savu draugu arī pierunāšu iesaistīties un tad jau Kuldīgā būsim četri censoņi.

 • barbala

  es arī, es arī! saņemi nu anketu!

 • mošķis

  barbara ja pēdējais punkts ir aizpildīts, tad kopiju, lūdzu, man :)

 • mošķis

  ui … sorry …. barbala :)

 • pikols

  Es to anketu izpildiju vienigi neizdevās ierakstit dzimšanas datus 12,05,1952, bet ideja ļoti saistoša, jo domu gājiens mums ar Signi ļoti ļidzīgs neskatoties uz gadu starpību, par skriešanu.

 • mošķis

  pikols, ja nespēji aizpildīt … vajadzēja izmantot to kalendāru. Signim ir par ko padomāt …. laikam kādu trafaretu (piemēru) vajadzētu. Nu gan jau viņš tiks galā :)

 • mošķis

  man te radās doma par nosaukumu – kaut kā ne tik labi skan darbības vārds …. man labāk patīk “Noskrien mani!” :) Nu kaut kas tāds nāk prātā. Varbūt kādam ir labāka doma … vai tomēr šis pats ir labs?

 • barbala

  Mošķi, kopiju no kā Tev? No atbildes uz jautājumu, ko es daru, kad neskrienu? Vai to, kā es izskatos?

  :)

 • mošķis

  barbala
  Nē tak :) pēdējais bija jāieliek savs bilžuks :)

 • barbala

  (izliekoties par blondīni)
  ai, nu man tās bildes esmot pārāk dižas, vajagot samazināt, bet to jau es neprotu. (plivina skropstas)

 • mošķis

  dižas? :)))) ….. nu ja …. mmmm … nu it kā man nav liela problēma tās samazināt :)

  Un jā … Tev nav idejas par kluba nosaukumu? :) Man šis nosaukums biki liekas nepareizs …. nav kādu savu domu? :)

 • Krishjohn

  Beidzot manu bildi ar uzskatīja par pietiekami piedienīgu un paņēma.. xD Tagad viss mans stāvs ir sakopots 400 KB smagā attēlā un tika atzīts par ņemamu.
  Barbala, bildes var saspiest caur photoshop.. Pats es ar tādiem zvēriem nedraudzējos, bet apkārt klejo daudz prātvēderu, kas to prot un turklāt ļoti atri un labi..Veiksmi meklēšanā!

 • mošķis

  saspiest var ar daudz ko un ne tikai ar mostrīgiem un dārgiem rīkiem :) ja nu kas, var man atsūtīt uz epastu : liepajnieks(at)gmail(dot)com un tā bilde taps :)

 • barbala

  paldies, paldies, provēšu ko darīt lietas labā. :)

  par kluba nosaukumu es padomāšu. vajadzētu ko žilbinoši jauku, vienkāršu un labskanīgu, bet šodien velk uz blēņām.
  “Pēdējais aplis”, tas drīzāk izvadīšanas kantorim;
  “Skrien, Forest, Skrien”- ne pārliek unikāls;

  japadomā.

 • Kas tur ir ar tām bildēm? Neņem pretī lielas?

 • Krishjohn

  Ugu.. sākumā mēģināju iesmērēt 1, 34 MB lielu bildi a šis man 3 pirkstu kombināciju.. tad dabūju bildi uz 400 KB un kkā sarunājām.. bet viegli nebija..

 • mošķis

  Nu tad tā! Esmu oficiāli piereģistrējies (pieteikums ir akceptēts) tautas skrējienam Kuldīgas pusmaratonā! Rezultātu nesolu nekādu, bet līdz finišam apsolos tikt un kluba vārdu nest pasaulē! Pašlaik nosaukumu liku, tādu, kas saistīts ar blogu : http://blog.broka.lv/ Tas vislabāk raksturo mūsu klubu pašlaik, jo nosaukums vēl nav “oficiāli” pieņemts :))

  p.s. Ja kāds vēl ir nolēmis iestāties – dariet to! :)

 • Krishjohn

  Lieliski! Skrējiena laikā skaties ar visām piecām acīm, lai pēcāk varētu ar piedzīvoto dalīties..
  Jā.. Ņemiet brāļus, māsas, omes, opjus padusē.. Nesiet uz Kuldīgu.. Kopā jautrāk..

 • barbala

  Signi, pastāsti, kāds režīms pirms Lielā starta?

  Ogļhidrātu trieciens- makaroni, sieri, auzas (es salasījos par šo kaut kādos runners forumos), miegs- kas vēl? Glikozes dzeršana jau iepriekš? :)

 • Es varu pastāstīt kā es taisījos. Ta kā reiz esmu jau noskrējis 21km treniņos, tad nedomāju ka atkārtojot to man būtu kas īpašs jāievēro. Mazāk skrietu, vairāk ēstu, bet par tiem ogļhidrātiem redzēju, ka tieši otrādi, vairākas dienas pirms starta tos nevajazētu lietot, un tad dienu pirms kārtīgi pārdozēt, bet tas jau drīzāk tādiem iesācējiem avantūristiem vai tieši baigiem profiem. Es pieturos pie principa, grūti treniņos un viegli cīņā.
  Kāpēc taisījos? Drīzumā nāku ar paziņojumu ka Kuldīgas pusmaratonā nepiedalos. Pēc sestdienas garā treniņa nākamā rītā pamodos ar 38 grādiem un sāpošu kaklu un izskatās ka nekas nemainās. Sēžu mājās un svīstu gultā – nevis trasē. Ļoti, ļoti žēl.

 • Bet ceru ka jūs mani atriebsiet. Un ja atļaus veselība piedalīšos kā skatītājs.

 • barbala

  Man tieši tieši tāpat sanāca ar Rīgas maratonu, biju piekurbulējusi vēl kādus 5 cilvēkus, bet pati svīdu gultā. Perebors un nervu sistēma- organisma labākie draugi. Veseļojies, nāks īstie maratoni un nepadodies, protams. Varētu uzskriet “noskrējēju”klubam kādu Magnēta piedzīvojumu maciņu, varbūt?

 • mošķis

  Signi!
  Veseļojies un lai būtu uz strīpu, ja ne skrējējos, tad vismaz atbalstītājos, jo man, it īpaši tāds būs nepieciešams :)))) …..

  barbala

  Neko neesmu dzirdējis par lielajām diētām priekš pusmaratona, tur tā diēta nav tik svarīga, jo distance ir stipri mazāka. Priekš maratona, jā, ir tāda lieta. Tiesa, tas man bija tik sen, ka pašam vien būs jāpārlasa literatūra – pašam interesanti paliek, kad tā padomā. Man tā grāmata nav pie rokas, bet Signim gan vajadzētu būt :)

 • Pēc maniem rēķiniem mums jau ir 8 dalībnieki.

 • mošķis

  kur ir, tur rodās! :) Kādas valstis/reģioni pārstāvēti? :)

 • pikols

  Nu ko rītu Kuldiga 21km

 • Pikols, tu manus epastus saņem?

 • Lielkuilis

  Signi, neķer kreņķi un posies uz Viļņas maratonu 13. septembrī.
  Tur būs arī pusmaratons. Protams, reģistrācija no 1. augusta ir iegājusi dārgākā fāzē – 24 EUR pusmaratonam.
  http://www.maratonas.lt

 • Ļoti jau nepārdzīvoju, bet stulbi. Es 14. septembrī piedalos Tallinas pusmaratonā, tā kā šogad Viļņa man iet secen, bet apskatīju arī šādu variantu.

 • pikols

  Signi 8 augustā saņēmu, tātad šodien Kuldigā 1st 41min 29sek nu savu pagajušā gada rezult uzlaboju par apmēr 15min

 • Krishjohn

  Pikol, baigais malacis *clap clap*
  Man par 14 sek lēnāk..Paņēmi mani uz pieredzīti xD
  Hmm.. Tik kāpēc tu nenāci aprunāties ar pārējiem kluba biedriem? Vai tak tu neesi klubā ?
  Bija jauki satikt Mošķi, Signi ar savu armiju un viņa draugu no smilšu kastes laikiem…

  P.s Starpcitu, tu dzēri to nezināmas izcelsmes padzērienu no tiem pašdarbniekiem? (no tās pensionāru ģimenites) Vienkārši māc zinātkāre, kas tas bij par brīnumlīdzekli?

 • pikols

  Kriishjohnam es tā īsti vēl jūs visus nemāku atškirt pēc sejām, bet pēc numuriem man nebija tik daudz spēka pēc skrējiena, būru labi ja jūs paši mani aiz krekla paraustitu tad vieglāk jūs atpazītu,tas dzēriens ir mans paša, tas ir strive atjaunošanās dzēriens lai šodien varu noskriet kādus 14km.
  p.s. pensionārs kādreiz bija ātrākais skrējējs starp airētājiem un daudzkārtējs psrs čemps smaiļošanā, un tā kā šim ir liela pieredze tad viņš mani konsultē jo riezē izplata POLAR pulksteņus kas arī irmans galvenais treneris, bez tā neko nevarētu izdarīt attīstībAI

 • mošķis

  Labrīc visiem! :)
  Esmu augšāmcēlies! :) Gan pamodies pēc vakardienas pārbaudes Kuldīgas ielās, gan notikusi mana pirmā pārbaude pēc atgriešanās lielajā sportā, respektīvi skrējēju rindās :) Par savām emocijām varu pateikt, ka tikai pozitīvākās, jo galvenais bija tikt līdz galam ar “mazākām sāpēm” :) Izrādās, ķermenis klausīja un man tas izdevās (startēju tautas klasē)! :) Rezultāts: 0:30:48, nav tāds ar kuru lepotos, ir bijuši daudz labāki laiki, bet nu ir ar ko salīdzināt un ir uz ko tiekties! :) Ja būšu pieejams nākamgad, apsolos noskriet Kuldīgas pusmaratona-2009 klasisko distanci. Distance interesanta, ne pārāk viegla, ne tik ļoti grūta, ir redzētas daudz grūtākas – toties laika apstākļi ideāli skriešanai vasaras laikā.

  Apsveicu kolēģus, kas noskrējuši Latvijas čempionātu 1/2-maratonā un tautā nesuši VSK vārdu. Makšķerēju savus kluba biedrus, kurus zināju, ka piedalīsies un kā pie viņiem tikt :)

  Pikols, žēl, ka nepieteicies pirms pusmaratona, ka skriesi un kā Tevi var atrast. Mums ar Signi bija gana laika pameklēt, ko ar veiksmīgi darījām. Bet nu nekas, viss vēl ir priekšā – nav pēdējie mači :)

 • […] ir pirmais raksts no VSK NOSKRIEN dalībnieku skriešanas un sacensību pieredzes. Raksta autors ir aktīvs šī bloga lasītājs un […]

 • pikols

  Starp citu nakamie Mežparkā pusmaratons, Valmierā maratons, Ozolniekos pusmaratons-šeit parasti labākie laiki,domāju šajos visos piedalīties.

 • […] pirmajā pusmaratonā. Kā arī Kuldīgas pusmaratons bija pirmās sacensības, kurās piedalījās VSK NOSKRIEN biedri un to darīja veseli četri. Pats galvenais, ka visi izpildīja to ko bija sev nosprauduši, […]

 • laumiic(:

  nepagāja ne divas nedēļas un es ar te :)

 • mošķis

  ooo! kādi cilēki :) es pat atradu video ar Tavu profilu :)

 • Nu jau mēs esam desmit. Spēks.

 • mošķis

  “Огласите полный список пожалуйста” :))))) ….. kā teikts vienā vienā labā krievu filmā, pavisam par citu tēmu :) Bet jautājums paliek vecais :) Vai atsevišķa vieta VSK biedriem nebūs? :) Savādāk, ja nerakņājās pa blogu, nemaz nevar atrast, ka tāds eksistē :)

 • Ir jau kaut kādi plāni. Paskaties http://www.noskrien.lv, bet visa tā slimošana izsit no ierindas pašu skriešanu, tad arī NOSKRIEN jāgaida sava kārta.

 • mošķis

  Paldies Signi!
  Gaidīšu jaunumus un centīšos piesviest savas idejas :)
  Veiksmi darbos un nedarbos! :)

 • laumiic(:

  mošķi, kas par video??? ja tas bija domāts man.

 • laumiic(:

  o labs :D

 • mošķis

  nu es ar centos … lai ar tur to interviju ne tādu-šādu uztaisīja – bet Tava frizūra bija burvīga :)))

 • Vienpadsmit biedri.

 • sm72

  Labrīt, laikam esmu trāpījis ducī:)(12-tais) Ar mošķa navigāciju:) Vēlējos pajautāt, vai nav paredzēts šajā lapā veidot skrējēju dienasgrāmatas. Mēģināju kādu brīdi izmantot to adidas pasākumu, taču tas tāds atmiris izskatījās, laikam beidzās reklāmas ieguldījums:)

 • Droši vien varētu noorganizēt. http://www.noskrien.lv tieši tādam nolūkam ir paņemts. Mēs puiši, varētu apspriest vajadzīgās lietas, un tad uztaisīt. Nu tā lai pašiem ir prieks un tas kas vajadzīgs.

 • mošķis

  He-hē! Kur ir, tur rodās! Jauni dalībnieki, jaunas idejas :)

 • Ei džeki, bet atceraties, ka jums ir jāpalīdz. Uzrakstiet uz e-pastu idejas, nu lai varu to visu apdomāt un atrast labāko veidu kā realizēt.

 • mošķis

  idejas man ir un aizsūtīšu …. a kāpēc tikai džeki? Dāmām ideju nemaz nava?! :)

 • sm72

  Vēl vajadzētu iestājeksāmenus klubiņā:))))) Es nupat atgriezos no trīs stundu rīta skrējiena par godu reģistrācijai šajā lapā:)))))

 • Apsveicami, es gan vēl slimoju, bet Tallinas pusmaratons tika tuvu.

 • sm72

  Es gan vairāk mērķēju uz Valmieru!

 • sm72

  Šeit links piemēram tai dienasgrāmatai: http://lv.running.adidas.com/login.aspx

 • laumiic(:

  man jau patīk tā adidas d-grāmata :) es pagaidām tur atzīmējos ;)

 • teicamnieks

  Labdien!! Lai visiem jauka diena! Bez traumām. Esmu ļoti jauns skrējējs, kaut gan 1966. g. dzimis. Vakar gar jūru skrēju sprintiņus,vētra, viļņi, lietus sāpigi sit pa kājām un sejā. Super! Tik dzivs sen nebiju juties! esmu pieteicies uz Viļņas pusmaratonu, liekas ka Signim uz pastu rakstiju. Ir daži jautājumi, par to pēc briža.

 • laumiic, kāda ir tā adidas dienas grāmata? ko tur raksta?

 • mošķis

  Signi, izej testu un piereģistrējies tai …. un tad būs sava dienas grāmata …. tā uzreiz nevar pateikt, lai gan varu dažus ekrānšāviņus aizsūtīt ….

 • Lielkuilis

  Adidas dienasgrāmata:
  Informāciju par savien treniņiem var ievadīt tikai manuāli – nav piesaistes konkrētai aparatūrai. Man ir Sigma PC-15, kas nekur nav pieslēdzams un info varu tikai ar rociņu ievadīt. Jutu, ka nike+ dienasgrāmata ir stipri krutāka, bet tā mani atšuva, jo man nav vajzdzīgo dzelžu (nike+ komplekta) ar ko var iesinhronizēt savus skrējienus.
  Nav novērojams atbalsts – it kā var sūtīt jautājumu trenerim, bet par web lapas gļukiem neviens treneris neatbildēja. Pēdējie treneru atbildētie jautājumi datēti ar magājušā gada maiju, vai kaut ko tamlīdzīgu.

 • Lielkuilis

  Adidas dienasgrāmata vēl:
  Uzrāda statistiku par visiem ievadītajiem treniņiem (km, min kopā), var apskatīt to arī pa kalendārajiem mēnēšiem.
  Galvenajā pārskata lapā uzrāda pēdējo 30 dienu statistiku.
  Var uzstādīt savu paveicamo mērķi, uzmanību nedaudz zemāk rakstajam par šo lietu..
  Par paveikto piešķir attiecīgus virtuālus apbalvojumus:
  par pirmo reizi pieveiktu kādu distanci (pusmaratons, maratons, bet pirms tam visas neatceros) piešķir kausu,
  par uzkrātu minūšu skaitu pieškir plāksnīti,
  par uzkrātu km skaitu pieškir loku (piespraudi),
  par sasniegtu mērķi pieškir medaļu. Ar šito reāli aplauzos – uzstādīju mērķi mēnesī noskriet konkrētu skaitu km nedēļā, bet tas ķēms darbojas no datuma, kad uzstādīts veselu mēnesi. Man sanāca objetīvu apstākļu dēļ izlast pāris treniņus un kādā 3. nedēļā bišķu pietrūka. Mēnesis pagāja, biju saņēmis bronzas medaļu par konkrētu % no mērķa izpildi un čuš – mēŗkis jāuztāda no jauna un tas nevar turpināt daboties no tās vietas, kur man nesanāca. :(
  Mērķi izdzēsu un manu panākumu sadaļā iebira daži simti bronzas medaļu ar aprakstu zviedru valodā un kopš tā laika vairs nevaru aplūkot savas reālās balvas. Jaunas saņemu, bet tās nokļūst nepieejamā vietā.

 • mošķis

  reāli priekš saviem datiem nav slikta vieta, bet nekas vairāk …. var pasmelties idejas, kas nepieciešams mūsu lapai. Man, piemēram, pietrūkst statistikas pa nedēļu + sacensību kalendārs. Tad vēl neatradu iespēju otro treniņu pa dienu pievienot, dažreiz arī tā mēdz gadīties. Var izveidot savu treniņplānu, bet nez kāpēc tikai maksimums ir tikai 11 nedēļas.

 • Lielkuilis

  Vēl arī distanci var ievadīt ar precizitāti tikai 1. cipars aiz komata un laiku apaļās minūtēs – ja skrien 4 stundas, tad ievadāmais laiks ir 240 minūtes, bet sekundes pašam jānoapaļo uz vienu vai otru pusi.

 • bet džeki, vai kas tāds mūsu pašu vajadzībā vispār noderētu? nu principā ja tas vajadzīgs tikai man, tad nu nafig ko taisīt, jo man jau viss strādā. vai tas jums interesētu un jūs to izmantotu un palīdzētu attīstīt idejiski?

 • mošķis

  Signi, Tu domā izmantot savu sistēmu, pieliekot klāt kaut ko no tā, kas pārējiem būtu interesanti? Teiksim, kādas jaunas ziņas par treniņiem?

 • Nē, es domāju izveidot jaunu, bet ja to izmantošu tikai es, tad man neko tādu nevajag.

 • mošķis

  man tāda lieta ir nepieciešama … jo reāli man tas adidas netīk.

 • sm72

  Vispār jau baigi ideāli būtu, ja tādu dienasgrāmatu varētu sasinhronizēt piemērama ar garmin interneta rādītājiem, kurus sūtu no sava forruner.

 • laumiic(:

  nu re daži jau atbildēja manā vietā. es ar izmantotu kaut ko citu. man patika dažas mošķa idejas par trūkumiem šājā sistēmā. es adidas lapu lietoju jau vairāk kā gadu, jo excelī bija slinkums visu rakstīt iekšā.

 • laumiic(:

  pie tā kas būtu interesants pārējiem: ja visi varētu redzēt, kādu mērķi esi nospraudis jebšu uz kuru no “masas pasākumiem” taisās doties katrs no mums. vispārēju info par sevi, ko redz pārējie biedri. a par t.s fīčām varētu pārskatu ne tikai par mēnesi, bet gan par garāku periodu, gan mazāku piem. nedēļu

 • pikols

  Polar ir dienasgrāmata sasinhronizēta ar visiem polar devējiem un veselu kaudzi dažādām fīčām

 • mošķis

  bet ja nav ne Polar, ne Garmin pašlaik? Vai pats izmanto šādu dienasgrāmatu? Vai pašu interesētu šāda grāmata VSK Noskrien kluba ietvaros?

 • pikols

  Tā kā es pildu polar un vel savu personigo exel formā tad man liekas ka uz šo brīdi gana, bet ja nu kada īsteni ērta parādītos tad varētu padomāt.
  Vel vienreiz es iečekojos RW dienasgrāmatā,bet apnika tik daudzas pildīt, tam polaram priekšrocība ka nav nekas jāpilda bet tikai jāpapildina, kas slinkiem cilvēkiem ir būtiski.

 • D

  Vai kāds gadījumā nebrauks no Rīgas uz Viļņas maratonu 13. septembrī? Es ļoti gribētu tur noskriet pusmaratonu, bet pašam nav iespējas tur tikt. Ja kāds vai kādi brauks, es labprāt pievienotos.

 • mošķis

  D, nezinu, liekas kaut kas taisījās uz Viļņu …. žēl, ka tiešām nav tādā kalendāra, kur redzētu mūsu aktivitātes :(

 • pikols

  Ja nemaldos teicamnieks taisijās uz Viļņu

 • Bet teicamnieks nevarēs ņemt ne vienu uz astes. Romantiskais skrējiens viņam.

 • teicamnieks

  Paldies!! Romantisks skrējiens patiešām man bija kādas dienas atpakaļ pa dambi Salaspili. 1,5 stundas, lietus, jauns balts krekliņš. Bāzē apskatiju sevi spoguli un domāju, ka gals klāt-krekls krūšu rajonā nokrāsojies sarkans pa riktigo. Ko skrējēji dara? Limē plāksterus?

 • teicamnieks

  Viļņā skriešu 21km. Tik tiešām šoreiz braugšu kopā ar sieviņu. Citas reizes būšu priecigs sadarboties.

 • teicamnieks

  isti jau man skaidribas par to, ko redzu savā pulsa mēritājā man nav. 6 mēnešus atpakaļ, kad sāku skriet, lai nodzitu svaru, sevi turēju starp 120 un 135. Patreiz samērā labi jūtos ari pie 140, kaut gan sākumā pie ši pulsa domāju, ka miršu. Kur varētu iegut info par šim slodzēm ? Laikam vajadzētu zināt savus mērķus. Esmu 42 gadus jauns. Paldies!!!

 • Nesatraucies, man gliemēžu skrējienā zem 170 nenokrīt. Esmu šo to palasījis. Došu ziņu.

 • Trīspadsmit biedri, ja nemaldos.

 • Lielkuilis

  Plāksteri, vazelīns tie palīdz.
  Vēl jautājums par tavu krekliņu – tas ir kārtējais T-krekls no ikdienas garderobes, vai arī īpaši skriešanai izstrādāts?
  Kokvilnas krekls uzsūc sevī mitrumu, un, kur ir mitrums, tur ir berze, kur ir berze, tur kaut kas tiek noberzts.
  Skriešanas krekli [un arī citi skriešanas apģērba gabali] ir no viegla materiāla un labi ventilējas, to uzdevums ir novadīt lieko mitrumu no ķermeņa. Liela daļa noberzumu nopelnu jāuzņemas sviedros esošajiem sāļiem, kas palikuši (neaizvadīti prom) starp ķermeni un kreklu veido labu smilšpapīru.
  Tu teiksi: “jā, bet man bija lietus”? Tas nekas, es arī aizvakar vakarā skrēju – vairāk kā stundu pa sauso un tad noslēgumā stundu pa lietu – nekādu noberzumu.
  Pavasarī gatavojoties maratonam treniņos pāris reizes skrēju ap 3 stundām un arī nekā.
  Maratonā (Stokholmā) gan aiz māņticības uzlīmēju plāksterus un ieziedu citas bīstamās vietas ar vazelīnu, jo diena bija ļoti karsta un sviedru solījās būt daudz.

 • teicamnieks

  Paldies.

 • sm72

  Vai kādam nav vēlme Jelgavas apkārtnē rīt sastādīt kompāniju 34 km. treniņskrējienā?

 • pikols

  Par vēlu ieraudziju,skriešu 36 km jūrmalā šodien.

 • pikols

  sm 72 uzraksti kā gāja 34 km?

 • sm72

  Skrējās diezgan bīstami:) Sāku skriet ap 19.00 un beidzu jau druzku pēc 23.00:) Pa dienu nobaidīja karstais laiks. Vienīgi uz distances beigām pa tumsu drusku kāju pamežģīju:) Caur mežu skriet pa tumsu vispār bija sireāli:) Vēl pie 33 kilometra izslēdzās līdz galam neuzlādētais Garmins:) Tāpēc mērījumi man ir tikai līdz 33 km, kad līdz mājām bija palikuši kādi 4 km. Līdz ar ko kopā man sanāca kādi 37 km. Skrējiens nebija ātrs. Līdz 33 km bija 8.7 km/h. Kā Tev pikol veicās ar lavierēšanu starp saules ķērājiem?

 • mošķis

  sm72 ko tik ļoti nobijies no karstuma? cik grādu bija? Ko darīsi, ja tie paši +23-25C būs Valmieras maratonā? Ar tumsu bija jārēķinās un jāiesāk ātrāk. Priekš manis 36 km treniņā ir par daudz, jo tāpat savus kilometrus esi izskrējis ikdienas kilometrāžā.

 • teicamnieks

  Labrit, Draugi!! Izsaku lidzjutibu traumu sakarā! Pikols man reiz skrienot teica-nekad neskrien tumsā. Taisniba jau ir, dažkārt liekas, ka nav variantu. Pikol, draugs, vai atradi pie durvim sweet chilli mērci? Padalies, ko tev pastāstija Jeļena! :) Vakar skrēju 10 km. Pirmie pieci lēni pulsā 135, bet otrie pieci ātri pulsā 145-155. Otros piecus veicu 25 min., kas pašam liekas ok, jo pāris mēnešu atpakaļ likās nereāli. Vai kāds varētu padalities, vai tāds treniņš ir ok ? Lai jums bagātiga diena!!!! Paldies!

 • teicamnieks

  Jautājums vēl tāds, vai tādos skrējienos, kā Viļņā pēc skrējiena var rast iespēju mazgāties dušā ? Kuldigā, piemēram, gāju peldēties Ventā.

 • pikols

  Par svētdienas 35 km,sāku skriet 12 nebija vēsi bet gar jūru jau pūš vējiņš, tā kā paciest var, vēl varēja nedaudz iesauļoties uz rudeni, pirmie desmit km nekādu problēmu un tad ” lielākais notikums manā skrējēja dzīvē” 4 km kopā ar Jelenu Prokopčuku ar ātrumu 5,05 min/km, viņai tā bija atputas diena un tāpec varēju turēt līdz, tālāk skrēju viens un ap 26 km sāka jau sāpēt dažādās vietās kājas, no kā secināju ka labam maratona rezultātam vēl gadiņš intensīvi jātrenējas, un sapratu ka pirms Valmieras nedrīgst pieļaut Rīgas kļūdu vairāk jātpūša lai kājas iztur līdz 35 km, tad jau līdz beigām piespiedīs. Jo klasiķis Akerbergs bija rakstijis ka maratonu tā nopietni sāk skriet tikai 3 gadā, es jau gudrītis neticēju bet nekā,skelets un muskuļi jāpieradina.Tos 35 km. pabeidzu pa nakti jau nu sāpeja gan dažas vietiņas bet nekas , vēl viens garais gabals pirms Valmieras būs jānoskrien.

 • Lielkuilis

  Viļņā dušas ir (pērn bija) organizētas vienā skolā. Ar norādēm bija tā pašvakāk, bet pajautājot dažiem cilvēkiem, beigās tomēr īsto vietu atradu.

 • sm72

  Par to skrējienu kopā ar Jeļenu- vai tur viņai viņas atpūtas dienā skrien līdz fanu pulciņš?:)))))

 • mošķis

  sm72, viens no faniem tak bija pikols ;)
  Starp citu, vai pats pievienosies 20.09. paskriet kopā ar Jeļenu ? :)

 • pikols

  Manā stadionā fanu pulciņu nemana jo stadions ir pārāk liels, bet tā kā viņadzīvo man kaimiņos tad šad tad redzamies pretējos virzienos skrienot, bet šoreiz sagadījās ka viņa izskrēja jūras malā kad skrēju tai pašā virzienā,tas tā pat vien tikai vēsturei.

 • sm72

  Pikol, vai tel.Nr. Ļenkai notresīji?:)

 • mošķis

  labāk būtu uz konsultāciju pieteicies :)) varbūt kādu labu treniņu programmu dabūtu:)

 • pikols

  Ko es darīšu ar telefona numuru,viņa jau man tepat kaimiņos dzīvo,bet par maratonu , ka pirmo pusi vajag mierīgāk ,bet otrajā vajag celt ātrumu klāt, dabīgi ja ir ko.

 • pikols

  Ha viņas programma ir ļoti vienkārša 160 km nedēļā, pamēģini ja vari, vai dzīvs paliksi?

 • mošķis

  pikols, ņu tā gluži nebūs, ka vienkārši 160 km – tie skrējieni dažādi ir …. ne jau nu vienkārši 160 km. Pie kam, visticamāk, ka tik liela/maza kilometrāža ir ne jau nu 1x pa dienu skrienot, bet visbiežāk 2x pa dienu.

  Bet par treniņu plānu – tur katram censonim savu vajag, būtībā katram tā ir individuāla, atkarībā no individuālām īpašībām :)

 • sm72

  Vai kāds vēl skries Tallinas pusmaratonu no virtuālāklubiņa? Es šodien jau numuru saņēmu un sēžu viesnīcā:)

 • mošķis

  sm72, it kā jau Imants ar Signi taisījās – vai Signis skries, es nezinu, bet Imantam nevajadzēja būt šķēršļu.

 • sm72

  mošķis->
  Vai Imants ir “302 KIKULIS IMANTS 1965″?

 • mošķis

  sm72, jā, tam vajadzētu būt

 • pikols

  Teicamnieks laikam noskrēja Viļņas pusmaratonu arlaiku 1,55

 • mošķis

  apsveicu un gaidam no viņa labas ziņas :)

 • sm72

  Malacis Teicamniek! Pēc stundiņas mēģināšu arī Tallinā iekļauties 2 stundās. Laika apstākļi liekas labvēlīgi:)

 • mošķis

  turies, sm72! Lai jums ar Imantu labs mačs sanāk :) Galvenais fiksajiem estiņpuikām ielieciet! :)

 • sm72

  Nezinu kā Imantam, bet es sāku izjust pusmaratona garšu. Skrējās tik labi kā nekad. Laika apstākļi ideāli. Prognozēju, ka rezultāts būs ap 1:46; Bet jāgaida oficiālie rezultāti:)

 • mošķis

  apsveicu sm72 ar veiksmīgu startu un gaidam caur Signi atreferējumu par pusmaratonu un gatavošanos tam :)

  Gaidam tāpat kādu ziņu no Imanta komandas :)

 • Mēs ar Imantu noskrējām pa 1:52:36 (pēc mūsu pulksteņiem)

 • mošķis

  malači! Laikam vēl labāk nekā Kuldīgā?

 • teicamnieks

  Labrit, Draugi! Dališos.Laiks protams ir svarigs, bet nav pašmērķis.Kuldigā bija 01.59.40. Tagad Viļņā 01.55.50.Starta kavējums 24sek. Astotajā kilometrā čurāju,atkal kavējums, tad sniedzu palidzibu desmit gadus jaunam zēnam kuram bija savilkts ikrs. Vēl patikas parunāties ar zēniem, kuriem pāri 60 gadiem. Laika apstākļi-6 grādi tikai,lietiņš,vējš. Iepriekšējā dienā pat nopirku kreklu ar garām rokām un cimdus.Tagad pieredze rāda, ka būtu izticis bez, nekas,noderēs.Lidz 13km skrēju rezervēti ar pulsu 140-145.Pikols jau saka, ka es sevi par daudz saudzējot.no13-18km ātrāk puls 150-155, tad ari dažas grupiņas apsteidzu. Pēdējie km gan bija man grūti puls 160 un vecpilsētā kalnā augšā, no kalna lejā.

 • teicamnieks

  Viens kungs kuru trasē uzmundrināju izrādijās no Ozolniekiem un lūdz nodot sveicienus pikolam, liekas 574 starta n. Pats esmu apmierināts, pasākums lielisks. iespejams, ka ņemšu lēmumu beigt smēķēt un sākt treneties nopietnāk. Es, kā atkarigais cilvēks esmu emocionāls. Man jau sākumā skrienot gar orķestri asaras acis, kur nu vēl tad, kad medaļu kaklā uzkar. Liels paldies visiem!!!!!!!!!!!!!! Jā, tas zēns, kurš kliboja ilgi pēc mana finiša ari finišēja kopā liekas ar tēti, vai opi, tas ari bija fantastiski. Lai viņiem ari veicas turpmāk!!!!!!!!!!!

 • mošķis

  apsveicu vēlreiz teicamnieku ar veiksmīgu startu! Kā būs šo 6-dien ar skrējienu kopā ar Jeļenu Prokopčuku? :) Distance 7 km – Mežaparkā. Blogā ir atsevišķa tēma par šo. Ir doma uzbūvēt dažas komandas, kas pārstāvētu VSK Noskrien. Komandā 3-5 skrējēji :)

 • sm72

  Šodien ieraudzīju Tallinas pusmaratona rezultātus. Izrādās, ka mans rezultāts ir 1:43:24. Esmu patīkami pārsteigts, jo savu Kuldīgas pusmaratona rezultātu ulaboju gandrīz par 10 minūtēm. Varbūt iemesls tam, ka klausījos labu audiogrāmatu pusmaratona skriešanas laikā:) Cerams, ka šis pusmaratons būs labs treniņš pirms valmieras. Vai kādam no klubiņa nav vēlme sastādīt kompāniju Valmierā?

 • pikols

  Skriešu Valmierā maratonu

 • sm72

  Pikol, kādi Tev ir mēŗķi Valmierā? Es vēlētos Valmierā izdarīt to, kas man neizdevās Rīgas maratonā, t.i. , palīst zem 4 stundām. Man doma pirmo trases daļu skriet 10 km stundā, bet otro daļu 11-12 km stundā.

 • sm72

  Starp citu, manuprāt, Tallinas pusmaratona organizatori ideāli rūpējas par ģimenes vērtību kultivēšanu. Man patika bērniem organizētais Haribo 400 m. skrējiens. Mans sīkais savā 4-5 gadu skrējienā gan finišā kārtīgi “izgrūstijās” ar vienu konkurentu, bet tāpat ieguva otro vietu savā skrējienā:) Pašapziņas celšanai bērnam tāds labs pasākums:)

 • pikols

  Man jau tāds pats mērķis, kaut kur pie 3,45 tikt, bet nupat veicu trīs treniņus ap 35km unsapratu ka vēl trūkst 3 līdz 4 tūkstoši kilometru lai varētu skriet maratonu ar ātrumu, pusīti jau var izturēt,Kuldīgā bija 1,41, bet pilnam lai šajā ātrumā turētu kājas vēl gadiņš jāskrien bet nekas skriešu tāpat.

 • sm72

  Tad jau Prikol mums jāsamainās ar mob.t.nr., lai Valmierā no rīta varam viens otru sazvanīt un mēģināt tās 4 stundas pievarēt. Mans mob.t.nr. ir 2-9454933.

 • pikols

  Mans mob 25949803 un Skype – pikols

 • 15 biedri. Eduards pievienojās.

 • sanitux

  Hee, nu sveicināti skrējēji:)!
  Pavisam nejauši uzgāju šo azartisko blogu! :)

  Labprāt pievienotos jūsu pulciņam. Tik lasot nespēju tā īsti iebraukt, kur kāda anketa jāsūta?

 • mošķis

  sanitux, virs šiem komentāriem ir anketa kuru aizpildot un nospiežot pogu “NOSKRIEN”, tiksi pievienota mūsu pulciņam.

  Kā būtu ar 6dienas skrējienu Mežaparkā?

 • sanitux

  Nu tad es esmu aizpildījusi, tik neierakstīju neko par savu 11 gadus ilgo skriešanas pieredzi… :(

  Man stāsts patiesībā ir garš, bet ja ir vēlme las’ot varu uzrakstīt;) vai arī mēģināšu atcerēties savam blogam paroli un tur uzrakstīt un ielikt linku;)

  Par 6dienu – nesanāks, jo galīgi apslimusi:( Lai arī gribētos ļoti kopā ar Štrombergu paskriet:) Kopīga bilde man ir ar viņu, bet kopīgs treniņš…tas tik būtu kaut kas :D

 • mošķis

  sanitux, jā, es jau uz aptuveni to pašu tēmēju, bet nu smukāka laikam būtu Ļena :) Par savu ilgo skriešanas karjeru nesatraucies, jo klubiņš ir tikai tapšanas stadijā. Signis solījās piestrādāt pie tā, kad atgriezīsies no atvaļinājuma. Varēsi ar saviem skriešanas varoņdarbiem padalīties un tos pati rediģēt. Ir diezgan daudz domu, kā tas varētu izskatīties, tik vien laika ir tik daudz, cik viņa ir :)

  Visi tiek aicināti izteikt savas domas un vēlmes, par to, ko gribētu redzēt šajā klubiņa mājas lapā http://www.noskrien.lv

 • Indra

  Es skrienu periodski. Darbs tāds – sezonas.Un, kad lielie darbi, tad nemaz nav spēka un gribēšanas skriet. Bet tā – patīkami paskrieties.
  Skriešu arī sestdien mežaparkā un Valmierā 17 km.

 • 17 biedri. Indra un sanitux mums pievienojās. Drīz pat skrējēju partija sanāks.

 • Sanitux

  Es te tā skatos, ka ne es viena kurai patīk orientēšanās, gari pārgājieni un piedzīvojumu sacensības :)

 • Nu bija tāds dzīves posms, bet tagad laikam parakstītos tikai uz orientēšanās sacensībām un neko vairāk.

 • mošķis

  o! cik mēs daudz jau esam! :) Kā Indra gāja skrējienā? :) Ceru, nākamreiz jau varēsim lielāku komandu savākt :)

 • Indra

  Noskrēju :)))
  Ne jau no starp pirmajiem, bet varonīgi līdz galam!
  Tagad jāmēģina Valmierā pievārēt tos 17 :)

 • Kā astoņpadsmitā Eve un man liels prieks ka pirmo reizi VSK Noskrien ir startējis kā komanda. Bildes jau man ir, cerams, ka kapteinis uzrakstīs nelielu aprakstu un varēsim publicēt resumē.

 • Indra

  Šodien vairs nezinu kā būs ar tiem 17 Valmierā, jo visu dienu jūtos kā 40-gadīga pankūka. Visiem tā mēdz būt – grūti pēc sacenēm? Būtīb’, nebija taču nekas daudz.

 • Sanitux

  CIk tad km bija jāskrien tajā Mežaparkā?
  Patiesībā pēc tādiem skrējieniem vajag saņemties un pavisam lēnā solīti vainu tajā pašā vakarā vai nākošā dienā aiziet paskriet kādas 30 min. Tad paliek baiki OK ;)

 • sm72

  Pēc mana mērītāja distance bija 6,7 km. Tākā mēs vēl pēc tam lēnā solī noskrējām (atsildījāmies) 3 km., tad nekādas lielās problēmas nebija:) Pie tam es vēl pēc tam vakarā kādas 2 stundas pingpongu uzspēlēju:)

 • marčiks

  :) Man ļoti patika gan Mežaparka līkloči, gan Ķīšezera vējiņš, gan komandas biedri:)) un mierīgā atsildīšanās pēc finiša sprinta bija pašā laikā:))

 • sm72

  Marčik, nedzen visus savus komandas biedrus krāsās:))))) Izrādās, ka mēs finišējām pēc GPS mērītāja gandrīz ar 18 km. stundā:)

 • marčiks

  sm72, 18km stundā ir kilometrs 3.33min! Ja mans normālais temps ir kilometrs nedaudz zem 6min, tad 3.33min man ir sprints:)))))))

 • sm72

  Tātad Marčik, Tu Mežaparkā faktiski bija sprintere:)

 • marčiks

  :)Finišā-jā:)))

 • Sanitux

  Atsaucās tie, kuri skries Valmieras maratonu. Ir doma iet skatīties:), atbalstīt un varbūt iepazīties klātienē ar kādu no VSK NOSKRIEN biedru :) ;)

 • mošķis

  žēl, bet šogad noteikti man nesanāks piedalīties nekādā statusā, jo piedalīšos ģimenes pasākumā. Turēšu īkšķus pa gabalu :) Lai veicās mūsējiem!

 • sm72

  Ir man tāds plāniņš maratonu pievarēt Valmierā:) Cerams, ka spēšu iesēsties Pikolam astē:)

 • pikols

  Es arī ceru ka būs kāds ar ko papļāpāt kādus divus apļus citādi tas viss laiks vienam ir ļoti garlaicīgi, tāpēc cenšos kādu laiku pļāpāt.

 • Sanitux

  ES centīšos uztaisīt VSK NOSKRIEN plakātu gan prieksh atbalstīšanas, gan pazīšanas:) ;)

 • mošķis

  wow! tas jau ir kaut kas :) ja tā ies, jāsāk domāt par vienotiem skrējēju krekliem :) Ja taisīsim kopīgi, būs arī lētāk … tiesa arī jāpadomā kādi krekli nepieciešami ….

 • Mēs ar Imantu redzējām mūsu Nike+ kreklus ar uzrakstiem. Droši vien parastā kreklu apdrukā tādus var uztaisīt. Izprovēšu ar savējo un tad iedošu vajadzigo failu, lai tie kas grib, varētu uzlikt.

 • sm72

  Signi, vai Nike+ krekls ir tas ar kuru Jūs abi ar Imantu skrējāt Tallinā?

 • Jā, tāds balts vai melns un priekšā uzraksts “Run” ar Nike zīmi. Liekas, ka bija par kādiem latiem ap trīsdesmit Sportlandā. Vienkārši Tallinā abi nospriedām drūzmējoties pūlī ka tiem igauņiem jau kaut kas ir tur uz muguras sarakstīts uz līdzīgiem krekliem.

 • sm72

  Vai būs labi kaut kā ierobežot katra izpratni par skaistumu? Varbūt vienkārši var virtuālā klubiņa logučus sakarināt uz krekliem, kuri pašam patīk?

 • Sanitux

  Es tieši to pašu domāju – katrs, lai izvēlās un skrien ar kādu kreklu grib, bet logo gan vajadzētu visiem vienādus :) Un atkal, protams, kam ir vēlēšanās viņu drukāt uz tā krekla! :)

  Lēnām cenšos kaut ko sadomāt ar VSK NOSKRIEN plakātiņu priekš Valmieras maratona. Laika praktiski nav, bet gribēšana uztaisīt ir :)

 • mošķis

  Doma liekas pavisam pareiza. Katrs izvēlās savu kreklu. Jo iespējas vilkt virsū ir pēc izvēles, atkarībā no laika apstākļiem un arī modeļi katram patīk savādāki. Tiesa, arī nav aizliegts kooperēties, kas parasti ir lētāks variants, it īpaši ja gribētāji ir lielais skaitlis.

 • sanitux

  Nu tad tā… uztapuši ir veseli divi plakāti :) centīšos ap 11:00 būt 7dien klāt ;) :) Un savējie tad droši man nāciet klāt, nebaidieties, nekožu :D:D ;) Uz tikšanos Valmieras maratonā:) ;)!

 • Sanitux, neaizmirsti tos nobildēt, lai būtu ko visiem parādīt, kā tad VSK Noskrien tiek atbalstīts.

 • sanitux

  Būšu ar visu fotoaparātu 7dien klāt!:) Un pieļauju domu, ka man uzmanību pievērsīs citi fotogrāfi un bildes būs pieejamas arī plašākai publikai ;)

 • mošķis

  gaidam ekskluzīvu reportāžu “special for http://www.noskrien.lv” :)

  Turēšu visus īkšķus par VSK biedriem! :) Signi, cik tad mēs esam?! :)

  Kas vispār no mūsējiem piedalīsies Valmierā? Es saskaitīju 3 (sm72, Pikols – maratons, Indra – 17 km)

 • marčiks

  Veiksmi un izturību Valmieras maratona skrējējiem!

 • sm72

  Paldies:) Tas lieti noderēs:)

 • teicamnieks

  Veiksmi Lielajā skrējienā!! Sirdi esmu ar jums kopā. Lai Dievs ir ar jums!!!

 • Indra

  Super labi skrējās (priekš manis). pati biju pārsteigta, ka nevajadzēja ne soļot, ne rāpot :))). Finišā likās, ka varētu tā turpināt vēl un vēl. Priekš tā, cik es reti trenējos, tas bija vnk ideāli. Noskrēju vieglāk kā Nikes skrējienu pagāšsestdien.
  Sapriecājos jums te… Bet tiešām esmu priecīga :)

 • marčiks

  Mana draudzenīte piereģistrējās vsk noskrien, bet nevaram saprast, vai reģistrācija bijusi veiksmīga:( Kā to varētu uzzināt?

 • Ja viņas vārds ir Evelīna, tad viņa ir astoņpadsmitā biedre, tas ir jebkurā gadījumā Evelīna tāda ir.

 • marčiks

  :) Jāāā, tā ir īstā! Paldies par info:))

 • mošķis

  Marčiks, kur ir labi cilēki, tur rodās :)

 • marčiks

  :) Tieši tā!!! Evelīna ir ļoti jauks cilvēks:))

 • mošķis

  Marčiks, vai abas draudzenes ir domājušas par piedalīšanos Ozolnieku mačos (25.10)? :) bez 1/2maratona ir arī 5 un 10 km distances :)

 • marčiks

  :(Šoreiz nesanāks, jo šajā datumā iekrīt vēl viens svarīgs pasākums:)

 • mošķis

  marčiks, nu žēl :( cerams draudzenei arī nav svarīgs pasākums? :) Man aptuveni tajā laikā ar būtu jābūt svarīgam pasākumam, bet es to apvienošu ar Ozolnieku pasākumu :)

 • Aivars

  Ja es tagad reģistrētos, tad, kā es saprotu es varētu būt 19. Ja mazliet pagaidītu, tad varbūt 21., vai ne?:)

 • mošķis

  Aivars, nelauzies :) man 2.numurs, lai gan es labāk gribētu 101. numuru :) Nāc pulciņā! Un lai Tavs draugs vai sieva kļūs par 21. :))

 • Aivars

  Labvakar, mošķi!
  Es dienas vidū pieteikuma anketu aizpildīju, bet nevaru saprast- vai esmu to nosūtījis vai arī ne. Nekāds ziņojums par manu pūļu rezultātu uz ekrāna neparādījās. Ja nekas nav galā nonācis, tad varu rīt visu atkārtot vēlreiz.
  Lai arī kā tur būtu ar to VSK kārtas numuru, bet es šodien pieteicos Ozolnieku pusmaratonam. Būtu labi, ja vēl kāds atrastos, kurš vēlētos Ozolniekos izskriet no 1:40. Varētu mēģināt pacīnīties kopā…

 • mošķis

  Sveicu mūsu pulciņā!:) Tikko Signis “pamodīsies” tā dos ziņu :) Katrā gadījumā vari rakstīt savā pieteikumā VSK Noskrien vai http://www.noskrien.lv vai abus :)

  Tā kā ir līdzenums, iespējams, kāds būs ar mieru pievienoties :) es droši vien pēc ilgiem laikiem tikai mēģināšu tikt līdz galam :)

 • sm72

  Aivar, esmu gatavs paaugstināt sava pusmaratona rezultātu par 3 minūtēm:) Tādēļ varētu mēģināt izskriet no 1:40 savos Zemgales līdzenumos:)

 • pikols

  Man jau arī tā doma nomāc,ka vajadzētu izlīst no 1,40 ja kompānija sanāks tad var mŗģināt.

 • Aivars

  Kurš ir skrējis Ozolniekos? Kāds tur ir segums, vai asfalts? Vai tur pa pliku un līdzenu lauku jāskrien vai vairāk pa aizvēju?
  Škiet, ka man 1:40 vajadzētu būt reālam mērķim, jo tikko Valmierā draņķīgos laika apstākļos 17km padevās 1:19. Vai tad atlikušos 4km nevarētu 21 minūtē nograuzt?
  Bet divi vienādi skrējieni jau nemēdz būt… Taču, ja būs divi tādi kompanjoni kā sm72 un pikols, tad lielām problēmām nevajadzētu būt.:) Kuldīgā mums ar sm72 bija ļoti līdzīgs temps un mēs finišējām ar divu minūšu starpību. Ja Ozolniekos ir lidzena trase, tad sezonu varētu pabeigt ar jaunu personisko rekordu!

 • sm72

  Ozolnieki bija pagājušo gad mans pirmais skrējiens vairāk par 3 km., kuru skrēju uz laiku:) Cik saprotu Aivar, Tu esi orientierists, līdz ar to Tev patiks Ozolniekies skriet meža tuvumā:) Faktiski vis skrējiens ir vai nu pa asfaltu, vai arī grants ceļu, kuri ir iekļauti starp gariem kokiem. Līdz ar to, ja vējš nebūs ceļa pavadonis, būs aizvējš. No pagājušā gada atceros, ka man ļoti nosala vēders. Faktiski bija pēc srējiena nejūtīgs. Tādēļ ieteiktu uzvilkt kaut kādu sporta apakšveļu, atkarībā no laika apstākļiem protams:) Bet tie 1:40 izskatās reāls mērķis:) Tā tīri spēkam, lai būtu uz ko tiekties:D

 • 20 biedri. Welcome, Kalvi un Aivar.

 • Aivars

  Nē, orientierists es neesmu. Biju basketbolists, mazliet arī peldētājs un distanču slēpotājs, tāpēc no vēdera apsaldēšanas nebaidos!:) Par kokiem priecājos tāpēc, ka pa mežu vai parku skriet ir vieglāk un patīkamāk nekā starp daudzdzīvokļu mājām.
  Ozolnieku distances raksturojums izklausās man ļoti draudzīgs un tur var plānot labu sezonas noslēguma rezultātu!

 • sm72

  Tas ceļa posms, kas apzīmēts ar 3 ir tas riebīgākais, jo var būt tur izdangātas bedres, pārējais tur viss ok.

 • Aivars

  Vai tas izdangātais ir asfalts vai zemes ceļš?
  Bet vispār jau vienalga – abos gadījumos būs jāmaina skriešanas ritms, īpaši ja līs un būs peļķes.

 • sm72

  Pagājušajā gadā uz to grants ceļu bija bedres un peļķes, kas apgrūtināja skriešanu.

 • pikols

  apgrūtinājums bija nenozīmīgs apmēram 10 sak uz kilometru vismaz dažādība, un uzmanīgākos vieglāk ap1dzīt

 • Aivars

  Tad jau pārējos katra apļa kilometros būs vēl par pāris sekumdēm vairāk no 5 minūtēm par katru kilometru jānograuž. Jāmērķē būs uz 4:50 kilometram lai apli noskrietu < 25:00. Tikai tad varēs izskriet no 1:40:00.

 • sm72

  Vai uz pusmaratonu ir kāda īpaša treniņa programma, lai skrietu 4:50 kilometru?

 • pikols

  ir tai pašā RW ir atrodamas un ir speciālā īsā pusmaratonam

 • Aivars

  Šorīt bija brīnišķīgs saullēkts un lieliski apstākļi rīta skrējienam. Es noskrēju drusku vairāk par 7km un 4 no tiem skrēju pa 4:50. Tagad domāju, kāpēc vēl pārīti km šajā pat tempā nepieliku klāt. Darīšu to rīt, arī parīt un aizparīt… Tā ir arī mana treniņu programma.:) Nedēļas laikā pie šāda tempa varētu pierast. Bet es noteikti papētīšu arī pikola doto linku, jo saprotu, ka mana pieeja ir ļoti amatieriska.:)

 • Aivars

  Tas pikola dotais links ir labais! Ātri pārskrēju tam pa diagonāli, būs jāpalasa uzmanīgāk, ir vērts, paldies!

 • sm72

  Noskrēju šodien 9,5 km ar vidējo ātrumu 11,7. Nav nemaz tik traki, drusku jāpieliek ātrumiņš un distance.Pa brīvdienām vajadzēs kādus 18 km pievarēt.

 • mošķis

  sm72, un kā kājas? vai nesāp vairs?

 • sm72

  Ar apakšstilbiem viss ir vislabākajā kārtībā. Kaut kāda minisāpe jau vienmēr parādās pie skriešanas, bet vai to kāds pamana:)

 • Aivars

  Man arī ir doma vienu lielo apli ~18km brīvdienās noskriet, bet… Es nezinu kā Tev, bet man brīvdienās ļoti traucē suņi! Darbdienās to ir daudz mazāk. Tāpēc pēdējā laikā brīvdienās cenšos izskriet tā agrāk un skriet mazāk, lai paspētu atgriezties pirms tiem lopiem. Ja iznāk satikties- kāds tur temps vai rezultāts, tas ir stress un viena vienīga vēlēšanās- iztikt bez kontakta!:)

 • sm72

  Aivar, pa kuru pusi Tu skriesi tos 18 km.?

 • Aivars

  Pa Daugavas HES dambi pie Salaspils. Tur ir labs asfalts un, izņemot suņus:), neviens netraucē- tik mauc! Ik pa 20 metriem ir stabiņš, ik pa 100 metriem stabiņš ar ciparu, kurš parāda attālumu no dambja sākuma Saulkalnē. Pie Rīgas HES sarga būdas nožogojuma uz pēdējā stabiņa ir cipars 77. Tas nozīmē, ka no dambja gala Saulkalnē, tur, kur ir Rīgas apvadceļa viadukts pār Daugavpils šoseju, līdz Rīgas HES slūžām ir 7,7km. Turp un atpakaļ- 15,4km. Tā kā visi attālumi ir precīzi samērīti, tad, skatoties uz stabiņiem, ir viegli sekot attālumam un ātrumam. 30 sekundes starp stabiņiem ar cipariem ir 100 metri. 1 minūte – 200 metri. 5 minūtes – kilometrs. Stabiņi nav jāskaita, jo katrs piektais ir ar numuru… Tikai tie suņi…:)

 • mošķis

  nu pret suņiem jālieto pretlīdzekļus, ja saimnieks nevāc … citas iespējas neredzu

 • Aivars

  Vai kā pretlīdzekļus Tu domā baloniņu ar gāzi?

 • mošķis

  kaut vai … vai ko līdzīgu

 • izklausās vairāk pēc augstākās matemātikas ar suņiem un nevis skriešanas :)))

 • mošķis

  nu kāda tur skriešana, ja kāds lec kājās, pat ja grib tikai spēlēties ….

 • Aivars

  To jau nekad nevar zināt, ko tāds lops nākamajā brīdī darīs. Visi saimnieki jau saka, ka manējais(ie)jau neko sliktu… Bet šamējie šaurā dzīvoklītī četrās sienās nocietušies, ar lielāko prieku metīsies pakaļ tādam, kurš, viņuprāt, bēg! Labi, ka gadās kāds riteņbraucējs- tas tos nešķīsteņus parasti interesē vēl vairāk.:) Laime citu nelaimē…:)

 • mošķis

  nu klausies, Aivar, es domāju, ka mēs ar tik sm72 esam uz joku plēšanu :)))) ….. katrā gadījumā – labi tas nava … bet Liepājā ar tādām problēmām neesmu saskāries :)

 • kamēr skrienu pa biķernieku trasi, vai ielas trotuāriem arī nav tādas problēmas, bet līdzko gribu uztaisīt kādu offroa pa pakārtes mežiem, tad tur var sastapt tādus jaunēkļus ar suņiem cūku izskatā, un kā jau ziniet, tiem tik padodiet.

 • Aivars

  Tad, kad kāds cūkveidīgais tuvojas maniem stilbiem, es parasti apstājos, jo esmu dzirdējis, ka tie esot tie agresīvākie. Tad gaidu, kamēr pienāks saimniece un to vepri aizvāks. Ir te viena tāda- ar vienu melnu spalvainu un otru cūkveidīgu. Tā sieviete jau cenšas, kad es tuvojos, savākt tos abus. Tas viņai izdodas pat desmit reizes no desmit, bet abus noturēt, kad es jožu garām- tikai reizes deviņas no desmit.:((
  Ir vēl viena ģimene, kura pastaigājas ar 4(!) melniem spalvainiem milzeņiem. Tad, kad ar tiem iepriekšminētajiem ir divi cilvēki, tad jau tie visi tiek vairāk vai mazāk savākti un pieturēti, bet tad, kad to mēģina izdarīt sieviete viena pati…, tad… brrrr…:((
  Tādā ziņā vilku suņi- nu tie, kuri ir līdzīgi komisāram Reksim, manuprāt ir vissakarīgākie, tiesa- ne visi. Ir viens tāds, kurš rāmi skrien savam saimniekam, kurš brauc ar velosipēdu, blakus, un ne pa labi ne pa kreisi- man nulles uzmanība. Tādi suņi man patīk!
  Bet ir arī tāds, kurš dodas pastaigā ar kādu pensionāri un kurš nevienam nekožot, gaļu uzturā nelietojot, esot ļoti mīlīgs un draudzīgs, vēloties tikai iepazīties ar mani, īpaši mīlot viņas brāļa mazdēlu un arī citus bērnus, bērnībā daudz slimojis… utt., bla, bla, bla…, kura dēļ es dabūju stāvēt un vairākas minūtes iepazīties ar tā CV.
  Taču visriebīgākie tomēr ir tie cūkveidīgie, starp citu, arī par viņu saimniekiem man gribētos teikt ko līdzīgu…

 • sm72

  Ar tiem suņiem ir tā kā ir:) Man viens kverkšķis ieķērā augšstilbā, pēc kā es viņu centos noķert un nospārdīt:) No tā laika viņš uz mani rej, bet kad paskatos, tad jau taisās bēgt. Esmu konstatējis, ka ja suns skrien virsū, vajag viņsm sākt skriet virsū, tad viņi uzreiz apjūk un ieņem aizsardzības pozu un apjūk rejot, pa kuru brīdi jau vari aizskriet gabalā:)

 • sm72

  Man paredzēts sestdien brauciens uz Ventspili, varbūt kāds kluba biedrs ir gatavs ieteikt kādu skriešanai draudzīgu vietu uz 18 km. un pat gatavs sastādīt kompāniju skriešanā. Liekas, ka Marčiks bij no tās puses:)

 • marčiks

  :)Varu ieteikt skriet gar jūru, ja nav stipra vēja, bet, ja tomēr ir, tad paralēli jūrai iet Vasarnīcu iela, kuras galā ir kapi un aiz tiem garš ceļš cauri mežam:)
  Tā kā man vēl nav distances mērītāja, tad pati skrienu pa parku (Reņķu dārzs), kur viena apļa garums ir 850m. Esmu tur skrējusi arī 18km, bet tas ir ļoti apnīcīgi:)) Diemžēl kompāniju nesastādīšu , jo ir citi plāni un man ir teniņš svētdien-11km:)) Bet, ja vajag kaut ko atrast, tad droši vari zvanīt 26349089!

 • mošķis

  labāk sm72 gar jūru nepiedāvāt :) pa parku gan varētu – jums tur vismaz 2 ir :)

 • pikols

  pēc pusgada skriešanas gar jūru visas pārējas distances liekas mazvērtīgas, un nav svarīgi ir vai nav vējš, izņemot stipru vētru kad nu reāli nevar paskriet, gar jūru skrienot vislielākais traucēklis ir plejers, bet tas viss ir tikai pēc pusgada no sākuma šausmīgi garlaicīgi.

 • mošķis

  par jūrmalu nesūdzos :)

  starp citu, par tiem pleijeriem – kāds man var ieteikt skriešanai kādu sakarīgu mp3 pleijeri (ērtu, ne pārāk dārgu)

 • marčiks

  :)Man arī šī tēma aktuāla-mp3 jeb mp4:))

 • sm72

  Pikol, Tu jau sācis runāt esi kā sirmgalvis no stāsta “Sirmgalvis un jūra”. Vai nav par agru?:)))))

 • sm72

  Marčik, kādas skriešanas vietas ir vistuvāk ledushalei?

 • pikols

  sm72 ja tu vēl manā vecumā skriesi tad sapratīsi īstās vērtības, tas tā,bet ja nopietni tad ar pleieriem var nodarboties veselības uzlabošanas nolūkos, bet ne rezultāta, nopietna, uzlabošanās nolūkā. tai pasā kuldīgā ar pleieri jau neviens pirmaja rezultātu pusē nebija manāms.

 • Aivars

  Es īsti vēl neesmu noformulējis savu attieksmi pret visāda veida tehnikas un tehnoloģiju izmantošanu skriešanas laikā. Vairākus gadus es iztiku vispār bez nekā un skrēju tik ilgi un tik tālu, cik patika. Tikai šogad un tikai pēdējās sacensībās Valmierā es paņēmu hronometru. Līdz tam aprobežojos ar to, ko var redzēt un/vai dzirdēt publiskajā telpā. Hronometrs ļoti palīdzēja rezultātam sacensībās, bet ikdienas skrējienā labsajūtu nevairo. Vai MP3 to dos? Tas ir atkarīgs no tā, ko mēs katrs vēlamies gūt no skriešanas. Vismaz man tehnika gandarījumu un labsajūtu nesniedz, es dodu priekšroku putnu balsīm un spārnu vēdām. Taču nākamajās sacensībās es skriešu uz rezultātu un izmantošu hronometru…

 • sm72

  Pikol, vai Tavs mērķis ir tikt Kuldīgā pirmajā rezultātu pusē?:)

 • sm72

  Es skrienu faktiski tikai ar mp3, jo skrienot klausos grāmatas, jo citā laikā tās lasīt man praktiski laika neatliek:) Darbs, darbs un atkarība no interneta:D

 • marčiks

  Ledus hallei aiz muguras(pāri ielai) ir manis jau pieminētais Reņķu dārzs:) 22 apļi ir 18.7km:))

 • Aivars

  Es pagājušajā gadā no marta līdz decembrim stadionā vien skrēju. Tur priekš 18km vajadzēja 45 apļus noskriet.:) Turklāt atcerēties un nesajaukt skaitu!:)

 • mošķis

  kam ir tādi verķi kā Forerunner vai Polar, nekādi skaitītāji nav nepieciešami (ar norunu, ja ir GPS)

 • Aivars

  Es neko par tādiem neesmu pat dzirdējis! Man to verķu vietā kalpoja pieci abu roku pirksti…:))

 • mošķis

  mdam …. 45 apļus skaitīt …. sad-mazo …..

 • mošķis

  sado-mazo jau ir skriet pa stadionu tādus attālumus :) ja nu tikai ļoti precīzi ātrums/attālums nepieciešams

  Bet pleijeris man dažreiz nepieciešams, lai varētu kaut nedaudz atslēgties no realitātes :))

 • Aivars

  Tos daudzos apļus jau es vien brīvdienās skrēju. Darba dienās tikai 12,5-15…:)

 • pikols

  Par to Kuldīgu vajaddzētu palīst zem 1,30 un maratonā uzlaust 3h, vai to izdosies tas ir cits jautājums, bet karodziņš ir ieprausts un programmas noorentētas, jo Akerberga piezīmepar 4h maraton tūristiem man iekoda, un miera man vairs nav.Bet tie jūras trokšņi, tie tiešām vecuma pazīme,katram vecumam savs un garie skrējieni jau arī vecumā piestāv.

 • Aivars

  Šodien paskatoties uz to liekas, ka bija diezgan romantiski un eksotiski. Katrā gadījumā, es nesaskatu neko no sado-mazo. Bieži vien no rīta pirms darba, lai nokļūtu stadionā uz skrejceļa, bija jāpārrāpjas pāri pat diviem žogiem. Rudens pusē skriet nācās tumsā, labi bija tad, kad bija skaidras debesis. Tad skrejceļa līnijas varēja mēness gaismā saskatīt. Izrādās, ka arī zvaigžņota debess spēj dot gaismu. Kas gan var būt skaistāks par austošu dienu un saullēktu?!:)
  Bet Tu, mošķi, man te par sado-mazo…:))))

 • pikols

  Jaunībā skrien vai sporto lai kļutu stiprs vai slavens, dzīves otrajā daļā lai sakārtotu galvu.

 • Aivars

  Par augstiem mērķiem Tev taisnība, pikol! Bet savu pirmo maratonu man patiesībā būtu svarīgi vispār noskriet. Pēc 10 – es varbūt arī teikšu, ka ap 4 stundām skrien tikai maratona tūristi.

 • Aivars

  Piekrītu Tev, pikol- skriešana lieliski sakārto galvu!

 • pikols

  pirmo maratonu noskrēju pēc 5 menēšu treniņa 4h unsapratu ka noskriet ja grib un piestrādā tad nav problēmaa, bet lai skrietu uz rezultātu gadā jānoskrien 4 līdz 5 tukstoši km unpēc programas un rūpīgi jāseko līdz savai veselībai, kur es kā reklāmas aģents loti palīdz POLAR un diemžēl pats dārgākais, lieki netērē enerģiju un redzi pats kāviss iet uz priekšu vai arī ne.

 • pikols

  “Learn to run when feeling the pain: then push harder.”

  WILLIAM SIGEI

 • mošķis

  Aivar, man kā rūdītam gargabalniekam tik īsi riņķi ir ticībai nepanesami :)) esi gandrīz vai ieciklējies uz skaitīšanu un nekas vairāk neeksistē. Tā jau vairāk nav nekāda dzīve, kad nav laika nevienu putniņu paklausīties :) Protams, ja nav kur skriet, tā cita lieta, bet labprātīgi uz to es nez vai parakstītos :)

 • pikols

  Sād tad arī diennakts skrējiens notiek stadionā, tad ik pa brīdim maina virzienu, un brīžiem skrien līdzi pavadoņi. Tad gan ir koturēt galvai.

 • Aivars

  Mošķi, man nebija cita varianta kur skriet, tāpēc to darīju stadionā. Toties, salīdzinot ar asfaltu, segums bija superīgs, piedevām stadiona dienvidu pusē bija majestātiski sniegiem klāti kalni.

 • Aivars

  Kā Tev, sm7, veicas ar apļu skaitīšanu Ventspilī? Es 1 stundu un 36 minūtes paskraidīju. Ceru, ka arī Ozolniekos ar aptuveni tikpat pietiks!:) Tik tur būs drusku vairāk nekā šodienas 18km. Laiks bija feins, pūta stiprs vējš, bet tas bija silts un pusi ceļa pūta mugurā. Ventspilī gan solīja, ka brāzmas būšot līdz 20 metriem sekundē. Uzmanies no lūztošiem kokiem!:)

 • sm72

  Es arī padzirdēju par šiem laika apstākļiem un paņēmu šodien brīvu, pārliekot lielo skrējienu uz rītdienu:) Visu cieņu Ventspils olimpiskajam sporta centarm par Wi-fi bezmaksas:)

 • Aivars

  Tu, sm72, rīt cītīgi pastrādāsi, bet man būs brīvdiena- jau otrā pēc Valmieras!
  Par internetu. Es vakar vakarā biju uz Labvēlīgā tipa koncertu Kongresu namā. Tā foajē pie pašas ieejas ir dators ar interneta pieslēgumu. Šī turklāt ir bezmaksas interneta piekļuves vieta, tā lūk! Ventspils tomēr Rīgu pušu nesit…:)

 • mošķis

  Aivars, nu ko mēs te pret Rīgu, tā tak valsts valstī :) ir Rīga un ir lauki :))

 • sm72

  Es arī šodien jau paskrēju 1:33 noskrēju 17,45 km. Ozolniekos būs jāskrien krietni ātrāk. Vienam pašam, lai arī klausoties audiogrāmatu nav tāda motivācija skriet ātrāk kā sacensībās, kur redzi daudz “mērķus” savā tuvumā:)

 • Aivars

  Man jau vakar bija vēl lēnāk. Es nekad vēl neesmu varējis ātri paskriet vienatnē, daudz gan, bet ne ātri. Tāpēc jau ir domātas sacensības, lai sacenstos gan ar sevi, gan ar citiem.

 • sm72

  Šodien paskatījos klimatisko prognozi 25.okt. Patīkami: +2 grādi, lietus un vējš 6 metri sekundē :D

 • mošķis

  labs laiciņš :)

 • Aivars

  Labs saimnieks suni tādā laikā no mājas laukā nedzen… Tas nozīmē, ka, ja kādu suni satiksim, tad tas būs slikta saimnieka suns!:)

 • sm72

  http://www.gismeteo.ru/mtowns/26422.htm

  O, par 3 grādiem jau temp. pacēlusies:)

 • Aivars

  Paldies, iepriecināji! Varētu pat gadīties, ka arī slapjdraņķis nebūs, bet tikai auksts rudens lietus…:)
  Būs jāmeklē kas siltāks, ko vilkt mugurā.

 • pikols

  “For me, running is a great way to jump-start my day, boost my energy, and have a few minutes to plan and prioritize my schedule.”

  MICHAEL DELL

 • Aivars

  Es, pikol, nepazīstu šo džeku, man ir tikai aizdomas, ka viņu pasaule pazīst saistībā ar datoriem, taču par skriešanu varu teikt to pašu, ko viņš – tā ir tā vērts, lai dienu pēc izkāpšanas no gultas sāktu tieši ar to!:)

 • pikols

  Šajā gadijumā džekiem kas to saka ir mazāk nozīme tie visi ir dažāda ranga gargabalnieki, tai skaitā, bet man katru darba dienu ienāk pastā pa šādai atziņai un man likās interesanti un iedomājos ka vēl kādu tas varētu interesēt, bet ja nu krīt uz nerviem tad apsolu vairs nelikt.

 • Aivars

  Tu mani esi pārpratis, pikol. Man arī ir tikai patīkami, ka kāds domā un rīkojas tā pat kā es, jo to, kuri izvēlas palikt gultā un nogulēt līdz pēdējam brīdim, kad ir jādodas uz darbu, ir nesalīdzināmi vairāk nekā rīta skrējēju.:)

 • pikols

  “Independence is the outstanding characteristic of the runner.”

  NOEL CARROLL

 • pikols

  “Running is a way of life for me, just like brushing my teeth. If I don’t run for a few days, I feel as if something’s been stolen from me.”

  JOHN A. KELLEY

 • Aivars

  Nu tā, man vajag jaunas čības skriešanai! Līdz Ozolniekiem neko jaunu “iejāt” vairs nepaspēšu, bet vecās labās laikam pēc nākamā skrējiena būs jāizmet. Jācer, ka pusmaratonu tās vēl izturēs… Kur un kādas čības, kuras ir piemērotas maratonam lai pērk, vai Latvijā maz tas ir iespējams? Uz kādiem modeļiem un cenu grupu man skatīties? Ko vēl būtu svarīgi zināt pērkot apavus maratonam?
  Zinu, ka Tev, sm72, ir krutas čības. Tas nozīmē, ka Tu esi šos jautājumus jau izkodis!:)

 • sm72

  Man ir čības, kuras man ir par labu, jo tās pilnīgu atdevi dod tikai tad, ja es skrietu maratonu zem 3 stundām:) pirms Valmieras maratona es notestēju savas kājas un man ieteica Asics Gel DS Trainer XIII. Sportlat veikalā tās ir, taču man gribētos citu krāsu, tādēļ esmu meklējumos internetā, kur man ir gatavi šādu krāsu piesūtīt:)

 • pikols

  Šobrīd laikam Latvijā tas sportland veikals ir labākais ar visiem konsultantiem, jo tie saprot drēbi, tur viens no pārdevējiem skrien nopietni ārā no 3h maratonu.Otrs variants ir Nike outlet veikals Brivības ielā ap 111 numuru, tur nike pagājušā gada modeļi par pieņemamu cenu, bet adidas jābrauc uz Berlīni vai kādu citu vācu pilsētu kur lētie avioreisi.

 • pikols

  Un vislabāk Adidas fabrikā kur par puscenu var dabūt
  Herzogenaurach, ja vajag precīzākas kordinātes varu iedot

 • sm72

  Adidas, Nike un Puma fabrikas veikals Berlīnē veikalā B5. Links: ( http://www.b5center.de/ ) Visticamāk, ka es tur būšu 1 novembrī:) Bet man kaut kā sirds uz Aisics kedām:) Parasti Aisics par draudzīgām cenām citā Berlīnes lielveikalā A10 links: ( http://www.a10center.de/ )

 • Aivars

  Maijā biju Berlīnē, bet no skriešanas inventāra neko nenopirku, tagad ir žēl…
  Laikam meklējumi jāsāk ar kādu skrienošu Sportland vai Sportlat pārdevēju, brīvdienās sākšu ar Molu. Cik šodien paspēju izpētīt – regulāri pa asfaltu skrienot čibām ir jābūt ar gelu, cietu un pietiekami rievainu zoli, lai būtu mazāk triecienu pa ceļgaliem un mugurkaulu un arī lai neslīdētu un tik strauji nediltu zole.

 • sm72

  Cik saprotu problēma bieši ir tāda, ka zole nav nodilusi, kedas nav saplēstas, taču sen jau nonēsājušās, jo tie gēli, kas zolē sen ir nolietojušies (deformējušies) :)

 • Aivars

  Galvenā problēma ir materiāla plīsums čības sānos, ne zolē, bet ārmalā, kur pēda skrienot katrā solī visvairāk izliecas. Gels parasti it kā nosēžas pēc pāris mēnešu skriešanas, bet tas man nav līdz šim bijis iemesls, lai meklētu jaunas čības. Tās taču ir tik grūti un sāpīgi “iejāt”!

 • pikols

  “I was born to run. I love to run. It’s almost like the faster I go, the easier it becomes.”

  MARY DECKER SLANEY

  “Training is principally an act of faith. The athlete must believe in its efficacy: he must believe that through training he will become fitter and stronger.”

  FRANZ STAMPFL

  “Putting miles in your training log is like putting money in the bank. You begin to draw interest on it immediately.”

  HAL HIGDON
  šis pēdejaias ir super pareizs

 • sm72

  Pēc manas pieredzes labām kedām, tāpat kā labām kurpēm ar iejāšanu nav nekādas problēmas. Kedām manas favorītes ir Aisics, kurpēk Kenzo.

 • mošķis

  parasti tur nav nekāda sakara ar labumu vai sliktumu sporta apaviem – vairāk ir personīgo pēdu īpatnības, kas neļauj vienmēr uzreiz lietot jaunos apavus, kamēr neesi tos iestaigājis.

 • sm72

  Man kādreiz tāpat likās, kāmēr nesāku valkāt labus apavus:D

 • mošķis

  nu “normālu firmu” apavi ir gana normāli, tikai mums visai bieži ir nestandarta kājas, tāpēc ar jāieberžas. Man tieši tādas kājas.

 • Sanitux

  Man pagaidām nav bijis problēmu ar normālu firmu skriešanas apaviem. Tikai tas, ka iekāp jaunā modelī, un mazliet jocīgi liekās :) Bet kad ieskrien, tad tik ir kaifiņš:) :D

 • Aivars

  Es rīt došos uz Molu un tur tad arī mēģināšu saprast, ko pirkt. Ceru ka nopirkšu un vēl vairāk – ka nopirkšu sev ko piemērotu.:)

 • pikols

  “If you can train your mind for running, everything else will be easy.”

  AMBY BURFOOT

 • laumiic(:

  cik atceros sen sen atpakaļ bija doma par biedrību vsk noskrien. kāds var apmierināt manu ziņkāri – ir, nav, nebūs.

 • doma nav īsti atmesta, jāatbild uz šādiem jautājumiem:
  1) Kluba nosaukums;
  2) juridiskā adrese;
  3) valdes locekļi – tie kas veiks kluba operatīvo darbību.
  4) kaut kādas īpašas prasības, ko iekļaut statūtos;
  5) kluba mērķus;
  6) kluba uzdevumus.

 • mošķis

  Varbūt ir kādu statūtu piemēri?

 • sm72

  Statūtu piemēri man ir atliku likām, bet vajag novienoties par Signja norādītajiem jautājumiem!

 • laumiic(:

  viens ziņķārīgais painteresējās un tauta sarosās. tas labi.
  sm72 laba ideja apspriest jautājumus šeit.

 • mošķis

  paldies laumiic(: – tieši bija laiks, savādāk es jau ziemas migā biju ielīdis :)

  uzlikšu savus uzmetumus uz “papīra” vakarā

 • Aivars

  Es jau arī sāku domāt, ka visi lāči jau guļ ziemas miegā…:)
  Mani priekšlikumi:
  1) Kluba nosaukums – VSK NOSKRIEN;
  2) juridiskā adrese – jebkura, kur ir un tiek čekota pasta kastīte;
  3) valdes locekļi – tie kas veiks kluba operatīvo darbību – Signis, mošķis.
  4) kaut kādas īpašas prasības, ko iekļaut statūtos – kluba biedram ir jāgrib skriet;
  5) kluba mērķus – apvienot tos, kuri grib skriet;
  6) kluba uzdevumu – ??? te nu gan man nav konkrētas idejas, jo īsti nesaprotu ar ko uzdevums atšķiras no mērķa.
  Tas tā iesākumam – lai būtu par ko parunāt un ko papildināt…:)

 • pikols

  šī kluba lielākais plus ir tas, ka viņš ir virtuāls un tādēļ nevajadzētu viņu pārvērst par parastu klubu, jo virtualitātes priekšrocība ir, piedalies kad gribi cik vari un galvenais kad jeburā laikā kad tas ir nepieciešams.

 • mošķis

  kaut kur piekrītu un nepiekrītu Pikolam … neko nezaudēsim, ja piereģistrēsim šo klubu, lielākais “+” ir tas, ka ar mums vismaz nedaudz rēķināsies. Tā ir sabiedriska organizācija un reāli neko nezaudēsim, jo nodokļi nav jāmaksā … neko netērējot ….

 • Aivars

  Man personīgi ir ļoti labi tā, kā ir šobrīd. Mani tas pilnībā apmierina. Ja nepieciešams reģistrēties- arī tur es problēmas nesaskatu- es esmu ar mieru. Galvenais jau ir skriešana un nepiespiesta domu apmaiņa ar sev līdzīgajiem.

 • sm72

  Par to rēķināšanos, tas ir tufta, varbūt noformulējam visi, ko mēs iegūsim no šī kluba formalizēšanas? Varu sataisīt arī dok, lai klubs kļūtu par sabiedriskā labuma guvēju, taču vai būs kāds ziedotājs, kurš vēlēsies saņemt nodokļu atlaides?

 • mošķis

  nu tā gluži nava, klubs ir klubs un kamēr neesam oficiāli – daudziem nebūsim interesanti – paskaties kaut vai http://www.skriesim.lv, tur mēs neesam pieminēti kā klubs, lai gan mūsējie ir pietiekami daudz startējuši. Protams, ir vēl arī sponsorēšana, bet nu tas man šobrīd otrajā plānā.

 • sm72, dažām meitenēm krīt uz nerviem, bet savā ziņā viņa klātbūtne šeit ir tā vērta. viņš saka kā ir. es to visu velku garumā jo es neredzu nekādu labumu no tā. ne sev, ne citiem kluba iespējamiem biedriem. sm72 kārtos kautkādus papīrus, es organizēšu, mošķis uztrauksies un labums nekāds. nedomāju ka kāds gribēs dot naudu. bet kluba statuss nepalīdzēs mums labāk skriet, vairāk pamanītiem vai atzinību iegūt no citiem. tas būs jāpanāk ar, vai bez officiāla kluba. es pamanīju VSK Noskrien dalību Rīgas maratonā. Un citi arī pamanīs un atradīs.

 • mošķis

  Es maz satraucos par kluba statusu, vairāk esmu satraucies par bloga klusēšanu :)))

  Signi, ok, tad izlemjam, vai reģistrējamies, vai nē un turpinam iesāktās aktivitātes, vai ar, vai bez kluba “oficiālā statusa” :) Klubu var piereģistrēt jebkurā momentā.

  Skriet es gribu, un kā daudzi no kluba dalībniekiem, to arī daru, neskatoties uz visām klimatiskām kataklizmām, personīgām traumām un citām nebūšanām:)

  Noskrien lietu, slinkumu vai konkurentu, bet skrieni! :)

 • laumiic(:

  priekšlikums izdzēst komentārus no tās vietas, kur es ziņkārības pēc pajautāju. un turpinām dzīvi tālāk kā bija līdz šim. jo savādāk man tā kā būtu jājūtas vainīgai, ka es šo tēmu pacēlu.

 • mošķis

  laumiic(:, kā vispār ir ar skriešanu? :) vai kedas/botas nav nobāztas tālākajā stūrītī? :)

 • laumiic(:

  mošķi – jau kādu brītiņu stāv noliktas uz skapja

 • Aivars

  Es gan savējās žāvēju pagrabā pie apkures katla.:)))
  Bet tā ir laba doma – pamēģināt uz skapja…:)))

 • mošķis

  neaizmirsti izņemt licenci pie laumiic(: :)))

 • pikols

  un obligāti piestūķēt ar avīzēm, lai nesakalst [veco laiku padoms]

 • mošķis

  vispār jau pārdevēji neiesaka pie siltumiekārtām īsti aizrauties :)

 • Aivars

  Par licenci es biju pavisam piemirsis. Pie pirmās izdevības šo jautājumu apņemos nokārtot!:)

 • laumiic(:

  jā, jā pārdevēji arī neiesaka,kad mnetūras mazgāt veļasmašīnā :D

 • mošķis

  pārdevēji iesaka ne tikai nemazgāt mašīnā, bet arī “nesildīt” dažādās sildāmās ierīcēs …. tipa lai žūst pats :)

 • sm72

  Šeit atkal parādās uz nerviem krītošais un jautā Mošķim, vai viņš ir kādreiz pasmaržojis skriešanas kedu kura tipa žūst pati:D

 • sm72

  Vai nav kādam vēlme sastādīt kompāniju rīt noskriet 36 km. Man radās ideja jaunai tradīcijai katru gadu noskriet dzimšanas dienai atbilstošu gadu skaitu:)

 • pikols

  baigi smagi būs pie 80 gadadienas, es te vienam palīdzeju šovasar noskriet 50 dzimšanas dienā, viņš to veica vienā dienā, es sadaliju divās, bet tavu 80 jubileju gan noteikti noskatīšos.

 • Aivars

  Es arī laikam jau vairs nespēšu noķert savu gadu skaitu bez apstājas noskrietajos kilometros…:)

 • sm72

  Pikol, Tu man glaimo:) Lielākā daļa manu paziņu uzskata, ka es ar savām aktivitātēm par 45 ilgāk nenovilkšu:)

 • mošķis

  iedzersim kādu suliņu vai minerālīti par to, lai šie glaimi piepildās :)

 • pikols

  ha es jau par sevi rūpējosj, jo iedomājies cik man būs, kad iešu tavu skrējienu skatīties

 • mošķis

  sm72 – esi sumināts jubilejumā! Lai izdodas iecerētais!:) Sorry, piedalīties nevarēšu, šodien tik pat daudz darba kā ikdienā :(

 • kristine

  Daudz laimes sm72 jubilejā! Nakamgad es varētu pievienoties skriešanā tavos 37 :)

 • Aivars

  Es šorīt, skrienot pa jauko balto sniedziņu, piedomāju par sm72 un viņa piedāvājumu novicot šodien 36km. Man šodienai bija daudz citu plānu, tāpēc nebija tam laika. Tāpēc es kā parasti noskrēju savus ierastos 6km un Tev, sm72, veltīju vēl mazu 2km gabaliņu. Daudz laimes dzimšanas dienā!:)))
  Vai Tu, sm72, man nākamgad 11.augustā pievienosies 50km skrējienā?:))))

 • mošķis

  11.augusts?! vai tikai uz to laiku nav Kuldīgas pusmaratons aka Latvijas čempionāts?! Tikko atradu: http://www.kuldigas-pusmaratons.lv/ – notiek 09.08.2009 – un pēc tam 50 km, traki būs :)

 • Aivars

  Nu tad jau nekā… Būs jāskrien Kuldīgā…:)))

 • sm72

  Liels paldies atkarības biedri par apsveikumiem un svinīgi paziņoju, ka esmu novicojis savus 36 km. Pie tam man ir daudz liecinieku, jo izdarīju to Fitlandia sporta klubā uz vieniem no labākajiem skriešanas trenažieriem skatoties kamaniņu sacensības un hoķi, jo uz katra no tiem skriešanas trenažieriem bija teļuks:) Jelgavā šodien bija baigais slapdraņķis, tāpēc negribējās mērcēt kājas:D

 • sm72

  Aivar, neatkarīgi no Kuldīgas pusmaratona, ja skriesi 50 km savā 50 gadu jubilejā, esmu gatavs atbalstīt un ceru, ka nākošgad 07.12. būs lustīgāks laiks un varēs uztaisīt tādu kopējo 37 km skrējienu. Taču uz saviem 40 gadiem man ir ideja nofraktēt viesiem tusiņu- disko autobusu un noskriet tam pa priekšu 40 km. :D

 • […] var izsekot komentāros. Ar nosaukumu Noskrien nebiju visai mierā, likās pārāk vienkāršs, bet nekas trāpīgāks […]

 • […] sešiem gadiem 31.jūlijā tapa šis ieraksts. Var teikt, ka tas bija sākums. Tāds oficiālais sākums. Un uzsāka to viens cilvēks, pamazām […]

Komentēt

  

  

  

Pievienotais komentārs var uzreiz neparādīties. Nevajag dubultā.