Biedriem

VSK Noskrien twitter
VSK Noskrien Facebook profils

Polar FT7
Labs treniņu gids. Cilvēkiem, kuri vēlas zināt, vai tiek uzlabota fiziskā sagatavotība vai dedzināts tauku slānis.
LVL 69.30

ACTIFOOD želeja

Enerģijas želeja ar augļiem (97,5% no enerģijas ir no ogļhidrātiem) bez taukiem, vēl straujākai ogļhidrātu uzņemšanai. Elastīgais iepakojums padara to ērtāku līdzņemšanai un lietošanai slodzes laikā.
LVL 2.10

High5 Energy Source 2.2kg
Augstas koncentrācijas ogļhidrātu dzēriens maksimālai enerģijai. Viegls, ne pārāk salds. Sporta uzturs.
LVL 24.99

Latvijā notiekošo garo distanču skriešanas sacensību dalībnieku reitings – „Noskrien 2011”

Galvenais nav uzvarēt, galvenais ir noskriet. Šis VSK Noskrien sauklis šogad iegūs jaunu nozīmi, jo garo distanču skriešanas sacensībās, protams, forši ir uzvarēt, bet vēl foršāk ir spēt veiksmīgi piedalīties sacensībās arī pēc nedēļas vai mēneša. Tāpēc, lai veicinātu skriešanas mīļotāju piedalīšanos ne tikai vienās sacensībās sezonā, bet dotu stimulu skriet dažādās Latvijas pilsētās, VSK Noskrien izsludina garo distanču skriešanas sacensību dalībnieku reitingu – „Noskrien 2011.”

Reitinga būtība ir apkopot visu garo distanču – pusmaratona un garāku – Latvijā notiekošo sacensību vai Latvijas čempionātu rezultātus un noskaidrot to aktīvākos dalībniekus 2011.gadā.

Sacensības un distances, kas piedalās reitinga ieskaitē:

Punktus šajā reitingā varēs iegūt pavisam vienkārši. Uzvari konkrētajā sacensībā un nopelni 1000 punktus. Noskrien divas reizes lēnāk nekā uzvarētājs un nopelni divas reizes mazāk punktus nekā viņš. Piedalies divas reizes vairāk sacensībās nekā sacensību uzvarētājs, un apsteigsi viņu, ja skriesi nedaudz ātrāk nekā divas reizes lēnāk.

Lai tā nebūtu tikai tāda mērīšanās ar skaitļiem, VSK Noskrien sadarbībā ar SPORT 2000 veikalu tīklu šī reitinga uzvarētājam pasniegs sportisku balvu 100Ls vērtībā. Tāda pati balva tiks papildus reitingam, kurš tiks sastādīts starp skrējējiem, kuri sacensībās pārstāvēs VSK Noskrien komandu.

Par balvām nevaram solīt, bet šo reitingu būs iespējams apskatīt dažādos griezumos – starp vīriešiem un sievietēm, vecumu grupām un mēģināsim noteikt labāko skriešanas komandu.

Kā arī, lai arī ārā vēl sniegs un ledus, tagad ir īstais laiks lai sāktu gatavoties. Pirmās sacensības nav aiz kalniem, un lai arī galvenais ir noskriet, tomēr labāk noskriesi, ja būsi labi trenējies.

Līdzigie raksti:

174 komentāri rakstam Latvijā notiekošo garo distanču skriešanas sacensību dalībnieku reitings – „Noskrien 2011”

  • Andulis

    Didzi, manuprāt – “tikai” trešais tomēr. Pirmajās divās vietās LIELAJĀ reitingā tagad vajadzētu būt druupijam un Vaivaram.

    Un Vaivars būs tagad pirmais “VSK Noskrien komandas ieskaitē”, jo viņam vajadzēs pieskaitīt arī otru – pavasara LSC pusīti! Pateicoties Tavām rūpēm. :)

  • Didzis Didzis

    Ja šī lieta ir iesākta,tad vajadzētu arī turpināt.Šķiet ,ka Kuldīga vēljoprojām nav saskaitīta.

  • Andulis

    Vai arī paziņot aptuvenu datumu (prognozi), kad būs iespējams reitingus atjaunot.

  • Reitingam pievienots Kuldīgas pusmaratons.

  • Skatos, ka dažiem (pamanīju druupiju un Vaivaru) atšķiras punktu skaits kopējā reitingā un VSK Noskrien reitingā..

  • Andulis

    Tas, ka VISPĀR kādam atšķiras, ir normāli. VSK Noskrien reitingā skaita tikai tos punktus, kas iegūti, attiecīgajās sacensībās reģistrējoties kā noskrienietim.
    Vaivaram nav vēl ņemts vērā pavasarī veiktais LSC pusmaratons, kurā viņš esot reģistrējies kā VSK Noskrien. (Skaties komentārus šeit pat – iepriekšējā lapā, sākot no paša Vaivara sūdzības 24.07.) Cik saprotu, Signis ar šādiem atsevišķiem labojumiem varētu nodarboties septembrī.
    Savukārt, druupijs noskrēja NRM pusmaratonu kā Lattelecom pārstāvis.

  • Skaidrs. Nebiju tam pievērsis uzmanību.

  • Andulis

    Vaivaram punkti “mazajā” reitingā tomēr salaboti jau tagad. Apsveicu ar izvirzīšanos vadībā!
    Un, protams – paldies salabotājam! :)

  • Arnis

    Sveiki!
    Reitinga sarakstā nav pievienots man Nordea Rīgas maratona rezultāts. Ar ko es varu sazināties, lai pievienotu rezultātu?

  • Vaivars

    Njā, uztaisīju gan Signim nevajadzīgu čakari pie tabulas atjaunināšanas :( Atvainojos (un paldies)!

  • Aivars703

    Kad var gaidīt reitinga atjaunošanu (pielikt LSC 30-nieku)? Dikti gribas ātrāk pakāpt pa reinga trepītēm uz augšu.

  • Aivars703

    Kad var gaidīt reitinga atjaunošanu (pielikt Valmieras Maratonu)?

  • Tuvākās dienas. Parasti drusku nogaidu, lai pēc tam mazāk labojumi nepieciešami.

  • Ervins

    Sveiki, vai tad to jurmalas pusmaratona rezultaatus ari ieklaus reitingaa un vai 1.h skreejienus ari jo ja jau liek nestandarta 20,3km tad var likt ari 1.h skreejienus.

  • Didzis Didzis

    Tam reitingam iekļaujamo maču saraksts sastādīts jau pavasarī.Jūrmalas rezultāti jau ir iekļauti.Kopējā reitingā noteikti ir pieskaitīti punkti,vienīgi VSK Noskrien reitingā ,ja neparādās komanda – tad varētu nebūt.

  • Didzis Didzis

    Pēdējais laiks pievienot punktus par Siguldas pusmaratonu.Ja tā lieta ir iesākta,tad arī godam jānovada līdz galam.Mūsu reitings šķiet visai nepilnīgs gan,bet no kļūdām mācās.Nu jau ventiņi arī ieviesuši savu reitindu(www.maratonaklubs.lv)- tas šķiet pievilcīgāks.Un vispār ,man šķiet,ka vairākas idejas viņi pasmeļas no NOSKRIENIEŠIEM,tās pilnveidojot.

  • Didzi, kas ir tās nepilnīgās lietas?
    Jau reiz teicu, ka reitingam sacensības pievienoju aptuveni pēc nedēļas, jo diemžēl mums nav pieejas rezultātiem tiešsaitē un jebkādi pēc tam labojamo jāveic ar roku. Tāpēc drusku nogaidam, kad sacensību organizētāji tiek galā ar rezultātu precizitāti un tad pievienojam reitingam.

  • Didzis Didzis

    Par nepilnībām domāju piemēram to,ja kautkāda iemesla pēc mačos nav piefiksēts klubs,tad punktu summa abās tabulās atšķiras.Domāju,ja to reitingošanu nākamgad turpinām,tad pilnīgi pietiek ar savu iekšējo reitingu,par niansēm varam diskutēt,kā piemēram iekļaut arī ārzemju skrējienus.Jaukāk šķiet,ka mēs savus NOSKRIENIEŠU rezultātus-sasniegumus sakopotu,ne visu Latvijas censoņu varējumu.Kam ir interese par VSK Noskrien,tas ir arī reģistrējies NOSKRIENIEŠOS – tieši tāpat kā daļa mūsējo ir iekļāvušies ventiņu maratona klubā.

  • Andulis

    Hmmm… nepiekritīšu šoreiz Didzim… Interese ir gan par “mazo”, gan “lielo” reitingu, kuru noteikti jāsaglabā. Nevajadzētu vārīties tikai savā sulā. Cita lieta, ka “lielo” varbūt kaut kā vairāk jāreklamē (nezinu, kā).
    Ir jau smuki tas VMK reitings noformēts, taču man kā cilvēkam no malas tas pārāk neinteresē, jo neesmu ventiņu kluba biedrs. (Interesē varbūt līderi un tie, kas ir arī VSK Noskrien.) Tādā pašā veidā – ne-noskrienieši mūsu iekšējo reitingu diez vai pētītu, tātad šo lapu apmeklēt būtu mazāk iemeslu.

    Par nepilnībām domāju piemēram to,ja kautkāda iemesla pēc mačos nav piefiksēts klubs,tad punktu summa abās tabulās atšķiras.
    Tā nav nepilnība, bet loģiska kārtība. Ja es mačos savu klubu nepārstāvu, tad “mazajā” kluba reitingā man punkti nepienākas.
    Jā, bija zināms čakars ar LSC mačiem, bet nav jau to tik daudz (vismaz garie gabali), var arī nokārtot kluba piederību vēlāk – kā Didzis pats to efektīvi veica, kad sūdzējās Vaivars… Pārējās sacensībās visās varēja klubu uzrādīt normāli. Ja nu vienīgi BalticMiles “pusmaratonā” sākumā bija grūtāk – taču iespējams.

    Par ārzemju skrējieniem kārtīgāk jāpadomā; var jau būt, ka vajag (bet kā to bez lielām pūlēm realizēt, lai neko nepalaistu garām?)… Jebkurā gadījumā, šogad uzsvars ir uz Latviju.

  • gribētos piekrist Andulim, visam apakšā ir sava loģika un domāju, ka pareizi vien ir, ka iekšējā reitingā punktus saņem tie, kas savu piederību neslēpj, bet tur, kur organizatori ir to noslēpuši, kas bija raksturīgi LSC un dažiem SkrienLatvija posmiem, to var atrisināt bez liekas ažiotāžas …

    Ārzemju mačos, neskaitot tos, kur notiek LV čempionāts ir grūti fiksēt … un tāpat tie kas nebrauc uz ārzemēm, jo lieta nav nemaz tik lēta, būs nostādīti sliktā situācijā …

    Te gan es gribētu piedāvāt padomāt par konkursu/sacensības starp komandām, pēc kuras notiek mačošanās starp dažādām komandām iekš līdzīga krievu virtuālā skrējēju kluba IRC – http://www.irc-club.ru/mat4i/2011/sm11pologenie.php

  • Andulis

    Siguldas punktus gan tomēr varētu pieskaitīt. Ja jau Skrien Latvija seriālā to ir izdarījuši, lai savu kopvērtējumu iegūtu, tad laikam vairs īpašu izmaiņu rezultātos nebūs.
    Jauki būtu bijis pirms Ozolnieku pusītes jauno reitingu ieraudzīt…

  • Kamdēļ AlmaV neuzrādās NRM pusīte?

  • iespējams, ja Tu domā par iekšējo reitingu, tad tur tiek fiksēti rezultāti, ja tiek norādīts klubs “VSK Noskrien”, ja tā nav bijis, tad ar šo skrējienu piedalies vien kopējā reitingā

Komentēt