Pašlaik neskrien, bet lasa forumu: Signis un 4 viesi. Kāpēc reklāmas?
rakstos kalendāros blogos forumā cīņās
|
Blogā Stirnu buks. Liepājas Vilks. komentēja I_M77: Es arī gandrīz pieļāvu kļūdu ar laika prognozes skatīšanu Liepājā, bet apkārt runāja par karstumu, atnāca apjausma, ka Liepājā es būšu tikai vakarā, tad paskatoties Grobiņu jau sapratu kas sagaida. Paldies par kārtējo foršo aprakstu, man dažviet līdzīgas sajūtas, bet lielākais besis bija tais grantenēs starp 2. un 3. KP 2026-06-27 12:07:38 (0)
|



km
-